طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت باربری و حمل و نقل

طراحی سایت باربری

طراحی سایت باربری

طراحی سایت باربری و حمل و نقل یکی دیگر از خدمات گروه نبض نت می باشد. با ما همراه باشید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

چهار شنبه, 26 مرداد ۱۴۰۱ ساعت 09:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت باربری

اگر در باربری فعالیت می کنید و نیاز به طراحی سایت باربری و حمل و نقل دارید در این مقاله با ما همراه باشید. امروزه موسسه های حمل و نقل زیادی وجود دارد که در زمینه حمل بار داخل شهر و یا بین استانی فعالیت می کنند. حتما می دانید که تعرفه باربری بسیار متفاوت است. پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که تمامی کارها به نوعی به اینترنت و فضای مجازی متصل باشند. تمامی صنف ها این روزها در اینترنت فعالیت می کنند. صنف باربری و حمل و نقل نیز یکی از همین مشاغل می باشد که در زمینه شرکتی فعالیت می کند. همین امر باعث شده است بسیاری از افراد به فکر طراحی سایت باربری بیفتند. طراحی سایت حمل و نقل یکی از اقداماتی می باشد که صنعت حمل و نقل برای حضور در اینترنت و استفاده از ظرفیت نامحدود می تواند انجام دهد.

مجمعه نبض نت با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت و سئو و با دارا بودن تیم خلاق و نیروهای متخصص آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. در صورتی که نیاز به طراحی سایت باربری دارید ولی اطلاعاتی در این زمینه ندارید بهتر است در ابتدا با مشاوره مجموعه نبض نت در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید. فرقی نمی کند که در کجای ایران هستید طراحی سایت خود را همین حالا می توانید سفارش دهید.

لزوم طراحی سایت باربری و حمل و نقل

امروزه با افزایش استفاده از گوگل و فضای مجازی بسیاری از افراد خدمات خود را از طریق اینترنت جستجو می کنند. برخی از باربری ها دارای مکان ثابت نیستد و دفتر خاصی ندارند اما در حال فعالیت می باشند. چطور می توان با این گونه باربری ها در ارتباط بود؟ اینترنت فضایی را فراهم کرده است که تمامی صنف ها به صورت مجازی دارای دفتر کاری باشند. بنابراین با طراحی سایت باربری و سئو وب سایت می توانید در نتایج برتر گوگل باشید و شما نیز دارای یک دفتر مجازی باشید. داشتن سایت در گوگل و تبلیغ آن یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات در حوزه باربری می باشد. طراحی سایت باربری می تواند شما را در معرض نمایش میلیون ها کاربر قرار دهد. رقابت در دنیای مجازی نیز بسیار تنگاتنگ می باشد. برای اینکه از دایره رقابت به دور نمانید همین حالا می توانید شروع به کار کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت کلیدسازی

مزایای طراحی سایت باربری

همان طور که بیان شد طراحی سایت باربری این روزها به امری ضروری تبدیل شده است مزایایی که طراحی سایت باربری دارد بسیار گسترده است. ردر این بخش به طور اختصار به برخی از مزایای طراحی سایت حمل و نقل اشاره خواهیم داشت:

 • تبلیغات با هزینه کمتر و اثربخشی بیشتر:  طراحی وب سایت باربری یک ابزار تبلیغاتی دیجیتال محسوب می شود که افراد می توانند با هزینه کمتر و تأثیرگذاری بسیار بیشتر و دائمی، خدمات و سرویس دهی و مزایای رقابتی خود را به معرض نمایش بگذارند.
 • کسب درآمد بیشتر:  همانطور که می دانید موتور جستجوی گوگل وقتی به دنبال پیدا کردن یک شرکت یا مکان خاصی باشید، نزدیکترین آنها برحسب موقعیت جغرافیایی پیشنهاد می دهد پس با طراحی سایت باربری و یا طراحی سایت اتوبار شرکت ها می توانند مشتریان بیشتری پیدا کنند و درآمد بالاتری کسب کنند.
 • پیگیری وضعیت سفارشات به شکلی بسیار ساده:  با طراحی وب سایت باربری نه تنها پیگیری وضعیت بار برای مشتریان بلکه توسط تیم هماهنگی و پشتیبانی نیز بسیار راحتتر خواهد بود.
 • پرداخت آنلاین و فوری:  با راه اندازی سایت باربری، مشتریان می توانند بدون حضور پیدا کردن در دفتر شرکت، هم به ثبت درخواست بپردازند و هم هزینه را در سریعترین زمان ممکن به شکل آنلاین پرداخت کنند.
 • اعتمادسازی و برندسازی راحت تر : مشتریان برای کسب اطمینان و شکل دهی اعتماد بین خود و شما تنها کافیست به وب سایت مراجعه کنند تا با مشاهده رزومه و سوابق کاری، رضایت مشتریان و گستره خدمات پی به متمایز بودن برند شما ببرند و خیلی سریع به عنوان یک برند نیز مطرح شوید در حالی که بدون وب سایت شاید این کار چند سال زمان ببرد.

ویژگی های طراحی سایت حمل و نقل

در صورتی که تصمیم به طراحی سایت باربری کشیده اید حتما باید ویژگی های آن را نیز بدانید. یک سایت باربری برای اینکه بتواند رد نتایج اولیه گوگل باشد تا تمامی کاربران آن را مشاهده کنند و با شماره های درج شده تماس بگیرند می بایست دارای برخی مولفه ها برای کاربری آسان و راحت باشد. در مرحله اول وب سایتی که طراحی می شود می بایست دارای سرعت بالایی باشد. هر وب سایت تنها 5 ثانیه فرصت دارد تا خود را کاربر ثابت کند. در صورتی که سرعت سایت شما پایین باشد و وب سایت دیر باز شود کاربر آن را بسته و به سایت دیگری مراجعه می کند.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت هنری

در مرحله دوم ظاهر سایت بسیار مهم است. ظاهر سایت مانند ویترین مغازه می باشد که در صورتی که کاربر از آن لذت ببرد به داخل مغازه کشیده می شود. در نظر داشته باشید که به دنبال تماس کاربر هستید بنابراین می بایست وب سایت را به گونه ای طراحی کنید که کاربر به راحتی شماره تماس شما را مشاهده کند و در صورت نیاز تماس بگیرد.

وب سایت هایی که به صورت حرفه ای طراحی می شوند می بایست ایمن باشند تا نه هک شوند و نه از کار بیفتند و هم چنین به طور مرتب آپدیت شوند. عموما استفاده از قالب مناسب می تواند شما را از خرابی سایت در امان نگاه دارد. در سطح گوگل قالب های مختلفی وجود دارد که هریک دارای امکانات مخصوصی می باشند. اما قالبی باید استفاده شود که در ابتدا پشتیبانی داشته باشد و در مرحله دوم کاربری آسانی داشته باشد و امکانات آن با امکانات مورد نیاز در یک وب سایت حمل و نقل همخوانی داشته باشد. بنابراین انتخاب قالب مناسب را در اولویت قرار دهید. در صورتی که قالب های مناسب برای طراحی سایت باربری را نمی شناسید پیشنهاد می کنیم پیش از شروع کار با طراح سایت مجموعه نبض نت مشورت های لازم را داشته باشید. از دیگر ویژگی های طراحی سایت حمل و نقل و باربری می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان ثبت درخواست اینترنتی
 • قابلیت ثبت نام برای هریک از کاربران
 • قابلیت تعریف تخفیف برای کاربران ویژه
 • قابلیت آشنایی با انواع خدمات موسسه حمل و نقل توسط مشتری
 • قابلیت درج نقشه گوگل برای نمایش دقیق آدرس موسسه حمل و نقل
 • امکان مشاهده تعداد ماشین های سبک و سنگین و انواع ماشین های خالی
 • قابلیت برنامه ریزی برای تمام ماشین ها
 • امکان پیگیری وضعیت بار توسط هریک از مشتریان سایت

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت کارخانه

امکانات طراحی سایت باربری

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

باربری و حمل و نقل یک شغل خدماتی محسوب می شود و بنابراین نیاز به طراحی سایت شرکتی دارد. هر وب سایتی جدا از امکانات عمومی که لازمه طراحی سایت است می تواند برخی امکانات تخصصی را نیز داشته باشد. از جمله امکاناتی که برای طراحی سایت باربری می توانید در نظر داشته باشید به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از فرم رزرو آنلاینبسیار می تواند برای افزایش مشتری مناسب باشد ، بازدید کنندگان شما می تواند در هر ساعت از شبانه روز به سایتتان مراجعه نمایند و در فرم رزرو آنلاین درخواست انتقال بارهای خود را بدهند .
 • تماس مستقیماضافه نمودن دکمه های تماس مستقیم تلفنی در نسخه های موبایلی برای ارتباط هر چه راحت تر و سریعتر بازدید کنندگان
 • فرم استخدام راننده و کارگر : می توان در سایت شما قسمتی برای استخدام و یا جذب نمایند اضافه نمود
 • ثبت اطلاعات کامل شما : با افزودن اطلاعات کامل خود و شرایط و مراحل کارتان مشتری به طور کامل با شما آشنا خواهد شد و با خیال آسوده به شما اعتماد خواهد کرد کافیست که شما در گوگل باشید تا به صورت شبانه روزی بازدید کنندگان شما را ببینند
 • معرفی کامل خدمات و شعبات : شما می توانید تمامی خدمات خود را به شکل عالی و حرفه ای برای بازدید کنندگان معرفی نمایید و اعلام نمایید که در کدامین مناطق فعالیت می کنید .
 • پرداخت آنلاین : شما می توانید با اضافه نمودن درگاه پرداخت به صورت آنلاین از مشتریان دریافت وجه نمایید و یا به صورت غیر حضوری بخشی از فعالیت های خود را انجام دهید

قیمت طراحی سایت باربری و حمل و نقل

قیمت طراحی سایت نبض نت

قیمت طراحی سایت نبض نت

هر کاری برای شروع نیاز به هزینه اولیه دارد. تبلیغات گسترده این روزها هزینه زیادی را می طلبد. یکی از بهترین راه ها برای اینکه هزینه کمی هم صرف شود این است که از طراحی سایت باربری و حمل و نقل استفاده کنید. طراحی سایت دارای تعرفه های مختلفی می باشد و می توان گفت با کمترین بودجه ها هم می توان یک وب سایت داشت. کمترین حالت این است که از یک طراحی سایت اقتصادی استفاده کنید و وب سایت خود را دو روزه تحویل بگیرید. اما در صورتی که امکانات خاصی برای وب سایت خود در نظر گرفته اید لازم است که از طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید. در حالت کلی در صورتی که اطلاعاتی از قیمت طراحی سایت باربری و حمل و نقل ندارید می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *