طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت تعمیراتی

طراحی سایت تعمیراتی

طراحی وب سایت مشاغل تعمیراتی

طراحی سایت تعمیراتی یکی دیگر از خدمات گروه نبض نت می باشد. طراحی سایت تعمیراتی مانند تعمیر لوازم خانگی، تعمیر لوازم الکتریکی و... را شامل می شود.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

یک شنبه, 27 شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱3:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت تعمیراتی

یکی از پردرآمدترین کارها تعمیرات لوازم مختلف است. استفاده از طراحی سایت تعمیراتی می تواند این درآمد را چندین برابر کند. چگونه؟ با نبض نت همراه باشید تا روش های نوین افزایش درآمد را برای شما بیان کنیم.

هر وسیله ای که به تازگی خریداری می شود ممکن است روزی خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. اینجاست که نقش پررنگ تعمیرات لوازم خانگی را احساس می کنند. حوزه تعمیرات بسیار گسترده می باشد و تنها به لوازم خانگی ختم نمی شود. از طرفی روزانه بر قیمت لوازم خانگی افزوده می شود و نمی توان انتظار داشت که در صورت خرابی لوازم خانگی وسیله را مجددا خریداری کرد.

امروزه با سقوط ارزش پول ملی و تحریم هایی که صورت گرفته است خریداری کالای نو برای مردم اندکی مشکل است. افراد ترجیح می دهند لوازم خریداری شده را حداقل چندین سال استفاده کنند. یکی از بهترین راه ها استفاده از خدمات شرکت های تعمیراتی می باشد. در این مقاله می خواهیم با شما در مورد نحوه طراحی سایت تعمیراتی به بحث و بررسی بپردازیم.

وب سایت تعمیراتی مورد نظر می تواند طراحی سایت تعمیرات موبایل، طراحی سایت تعمیرات خانگی، طراحی سایت تعمیرات خودرو، طراحی سایت تعمیرات کامپیوترم، طراحی سایت تعمیرات کولر گازی و ... باشد. جهت طراحی سایت تعمیراتی و دریافت مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت املاک

ویژگی های وب سایت تعمیراتی

از اصلی ترین ویژگی های وب سایت های تعمیراتی می توان به معرفی بیشتر فرد و یا شرکت مورد نظر اشاره داشت. به عنوان مثال اگر شما به عنوان یک فرد و یا شرکت فعال در زمینه تعمیر موبایل و یا تعمیر لوازم خانگی و ... فعالیت دارید. مشتریان شما بدون وب سایت محدود به محله ای خواهند بود که مغازه و یا شرکت شما حضور دارد.

این در حالی است که با طراحی سایت تعمیراتی می توانید از سر تا سر ایران مشتری داشته باشید. بدین ترتیب می توانید بر تعداد مشتریان افزوده و در نتیجه درآمد بالاتری را کسب کنید. بسیاری از مشتریان ممکن است در محله شما زندگی نکنند اما با دیدن برند شما در اینترنت می توانند برای تعمیر لوازم خانگی به مجموعه شما مراجعه کنند.

طراحی اختصاصی سایت تعمیراتی

در صورتی که تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید یک وب سایت تعمیراتی داشته باشید تا تغییراتی را در کسب و کار شما ایجاد شود می توانید همین حالا شروع کنید. تلفن را برداشته و با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و در ابتدا مشاوره های لازم را از نبض نت دریافت کنید. یکی از دوراهی ها این است که از طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید و یا طراحی سایت وردپرسی.

در صورتی که وب سایت اختصاصی را انتخاب می کنید در این بخش همراه باشید. این نوع طراحی مختص افرادی می باشد که می باشد که می خواهند امکانات خاصی را در وب سایت خود ایجاد کنند. امکانات خاصی را که نمی توان با استفاده از وردپرس پیاده سازی کرد می بایست با کدنویسی پیاده کرد. اگر می خواهید یک وب سایت معمولی با امکانات عمومی داشته باشید پیشنهاد می کنیم از طراحی سایت وردپرسی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که هزینه طراحی سایت اختصاصی چندین برابر بیشتر از هزینه طراحی سایت وردپرسی می باشد.

هزینه طراحی سایت تعمیراتی

قیمت طراحی سایت نبض نت

قیمت طراحی سایت نبض نت

اولین و اصلی ترین سوال مشتریان طراحی سایت این است که هزینه طراحی سایت تعمیراتی چقدر است؟ واقعیت این است که نمی توان برای طراحی سایت هزینه ثابتی را در نظر داشت چرا که با توجه به ویژگی هایی که برای وب سایت خود در نظر می گیرید این هزینه ممکن است تغییر کند. به همین دلیل توصیه می کنیم در ابتدا برای بررسی امکانات مورد نیاز با مشاورین مجموعه نبض نت در ارتباط باشید سپس می توانید در مورد طراحی سایت تصمیمات لازم را بگیرید.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت لبنیاتی

امکانات طراحی سایت تعمیراتی

معرفی خدمات

در ابتدا می بایست یک صفحه و یا دسته بندی برای خدمات خود مشخص کنید افراد با ورود به سایت شما متوجه این موضوع می شوند که آیا خدمات شما می تواند مشکلات آن ها را حل کند یا خیر به همین منظور یکی از مهم ترین بخش ها صفحه ای می باشد که خدمات شما را معرفی می کند.

به عنوان مثال شما در زمینه تعمیرات تلویزیون فعالیت می کنید و می خواهید به کاربران برندهایی را که پوشش می دهید را معرفی کنید. به راحتی می توانید با بخش خدمات تخصص خود را نمایش دهید.

راه های ارتباطی

وب سایت شما فروشگاهی نمی باشد در نتیجه می بایست شرایطی فراهم شود که کاربر بتواند با شما ارتباط برقرار کند. بهترین راه این است که کاربر در سایت شما به هر آنچه که نیاز دارد در سریع ترین زمان ممکن دست پیدا کند.

شماره تماس شما می بایست در دسترس باشد و در عین آدرس و لوکیشن خود را می بایست در یک صفحه اختصاصی "ارتباط با ما" قرار دهید.

همچنین می توانید در این صفحه شبکه های اجتماعی خود را نیز به نمایش بگذارید تا مشتریان از طریق شبکه های اجتماعی نیز شما را دنبال کنند. استفاده از فرم های ثبت سفارش و یا فرم هایی که می تواند سوالات شما را پاسخ دهد نیز یکی از این روش ها می باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت تراشکاری

فرم ثبت درخواست

بسیاری از سایت های تعمیراتی دارای فرمی می باشند که مشتری با استفاده از آن می تواند ایراد دستگاه خود را نوشته و برای تعمیرکار بفرستد. باید سیستمی تعریف شود که افراد بتوانند خواسته های خود را در سایت شما ثبت کنند. برای این کار می توانید از فر صبت سفارش استفاده کنید.

بخش وبلاگ

بخش مقالات  در این سایت ها می تواند یک بخش اساسی باشد. سایت های خدماتی در این حوزه قوی نمی باشند که شما می توانید از همین روش برای جذب مخاطب بیشتر کمک گیرید. البته نیاز است که از اطلاعات به روز و همچنین عناوین متناسب با نیاز مردم در حوزه خدماتی خود مطالبی تهیه کنید. با دیده شدن مقالات سایت شما می توانید ورودی سایت خود را افزایش دهید. یک آهنربا مناسب برای کشیدن مخاطب با سایت شما می باشد. ارزش دادن به نیاز مردم باعث می شود تا آن ها نیز شما را در ذهن خود نگه دارند.

بخش پرسش و پاسخ

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود نام برند شما در ذهن مخاطب ثبت شود برقراری ارتباط با شما می باشد. حتما بخشی را در نظر بگیرید که با استفاده از آن مشتری سوالات فنی خود را از شما بپرسد و در عین حال دیگر افراد نیز پرسش و پاسخ ها را مشاهده کنند و امکان درج نظر داشته باشند. با استفاده از این بخش به راحتی می توانید مخاطبین خود را جذب کنید.

طراحی سایت ارزان تعمیراتی

هزینه های طرحی سایت تعمیراتی می تواند متفاوت باشد. اگر بودجه کافی برای طراحی سایت ندارید و می خواهید از خدمات طراحی سایت ارزان تعمیراتی استفاده کنید باید گفت هرچقدر هزینه کنید به همان اندازه سایت شما می تواند قوی تر باشد. مطمئنا سایتی که توسط یک فرد مبتدی بدون تجربه کاری طراحی می شود ایرادهای مختلفی دارد و قابل رقابت با سایت های بزرگ نیست.

بنابراین بهتر است یک بودجه اولیه برای طراحی سایت در نظر بگیرید. در عین حال این مورد را نیز در نظر داشته باشید که بسیاری از شرکت ه هزینه برند خود را دریافت می کنند و یک وب سایت نمی تواند از یک قیمت مشخص فراتر برود.

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

پیشنهاد ما بهترین قیمت با مناسب ترین امکانات می باشد. وب سایت شما شرکتی است و نیازی به طراحی سایت با امکانات عجیب و غریب ندارد. به راحتی می توانید با داشتن یک وب سایت وردپرسی قوی بر درآمد خود اضافه کنید. برای این کار می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مجموعه نبض نت بهره مند شوید.

نتیجه گیری

در هر حوزه ای که فعالیت می کنید می دانید که داشتن وب سایت و طراحی سایت تعمیراتی یکی از مهم ترین گزینه ها برای شما می باشد. شما برای افزایش درآمد در این شرایط نیازبه داشتن یک شرکت مجازی می باشید تا با افراد بیشتری در ارتباط باشید. البته تنها طراحی سایت تعمیراتی ملاک نیست و در ادامه می بایست از تکنیک های مناسب در سئو استفاده کنید تا وب سایت شما به نتایج برتر گوگل نزدیک شود. در نتیجه می توانید در کلمات کلیدی مورد نظر یکی از سایت های پربازدید باشید.

اگر به دنبال راه اندازی سایت خدماتی تعمیراتی حرفه ای در حوزه خدماتی خود می باشید، مجموعه نبض نت می تواند شما را به آن چیزی که نیاز دارید برساند. پس بهتر است هر چه زودتر از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در سایت با مجموعه ارتباط برقرار کنید تا در این رقابت حضور پیدا کنید.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *