طراحی سایت بین المللی

طراحی سایت در آمریکا

طراحی سایت در آمریکا

طراحی وب سایت در آمریکا

طراحی سایت در آمریکا به عنوان یکی از خدمات گروه نبض نت ارائه می گردد. با ما همراه باشید اگر می خواهید سایتی را به زبان انگلیسی در آمریکا داشته باشید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

چهار شنبه, 25 خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱6:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت در آمریکا

در صورتی که نیاز به طراحی سایت در آمریکا دارید می خواهید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید با ما همراه باشید. طراحی سایت و سئو یکی از مواردی است که این روزها بسیاری از کسب و کارها را به خود مشغول کرده است و در واقع تمامی افراد تلاش می کنند که از این گردونه رقابت به دور نباشند.

شاید بخش عظیمی از  پروژه های طراحی سایت مربوط به ایران می باشد و نیازی به طراحی و سئو برای دیگر کشورها ندارد. اما برخی از پروژه های بزرگی که با خارج از کشور در ارتباط هستند نیاز به طراحی های قوی تری دارند که برای اجرای آن ها باید از یک تیم حرفه ای کمک خواست. طراحی سایت در آمریکا یکی از این موارد می باشد که برای کسب و کار شما می تواند یک قدم بسیار بزرگ باشد.

زمانی که شما اقدام به طراحی سایت در آمریکا می کنید در واقع کیفیت خدمات و یا محصولات خود را به مشتریان نشان می دهید و بسیاری از مشتریان فعلی و آینده به شما اعتماد دو چندانی خواهند کرد.

ایرانیان بسیار زیادی وجود دارند که در کشورهای خارجی مانند آمریکا در حال فعالیت هستند و همچنین می خواهند این کسب و کار را در ایران و یا بالعکس داشته باشند. بنابراین کسب و کار شما نیز تنها با طراحی سایت در آمریکا می تواند بدرخشد و جزو بهترین ها باشد.

در صورتی که در زمینه طراحی سایت در آمریکا اطلاعات کافی ندارید و نیاز دارید که مشاوره اولیه کسب کنید می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مجموعه نبض نت بهره ببرید. در راستای دریافت اطلاعات بیشتر مجموعه نبض نت همراه شما خواهد بود.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت در افغانستان

دلیل اهمیت طراحی سایت در آمریکا

آمریکا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان محسوب می شود و سالیان درازی می باشد که برای خرید و فروش و یا ارائه خدمات از اینترنت و فضای مجازی استفاده می کند. ایران نیز از این دایره به دور نمانده و در سال های اخیر شاهد رشد کسب درآمد در فضای مجازی بوده ایم.

بنابراین طراحی سایت در آمریکا می تواند فواید بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. مهم ترین مزیت این مسیر این است که بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید و کسب وکار خود را در سطح جهانی معرفی کنید. شما می توانید با ارائه خدمات خود به بهترین شکل تبدیل به یک برند معتبر در سطح جهانی شوید که می تواند از سراسر جهان دارای مشتری باشد.

بنابراین می توان گفت مهم ترین دستاوردی که از طراحی سایت در آمریکا کسب می کنید سرعت بخشیدن به پیشرفت شغلی و فعالیت بدون محدودیت زمانی و مکانی خواهد بود.

این موضوع کسب درآمد بالایی را به همراه دارد. همین چند کلمه می تواند اهمیت طراحی سایت در سایر کشورهای جهان را برای شما آشکار کند. در صورتی که می خواهید در سطح جهانی مطرح شوید پل ارتیاطی شما طراحی سایت می باشد. بنابراین از دایره رقابت به دور نمانید.

مهم ترین مزایای طراحی سایت در آمریکا

طراحی سایت در آمریکا مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه دارد که می توانید اطمینان حاصل کنید تمامی هزینه هایی که برای طراحی سایت انجام داده اید چندین برابر آن به شما بازگردانده خواهد شد و نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید. اما برخی از مزایای اصلی طراحی سایت در آمریکا به شرح زیر می باشد که می تواند پیشرفت کاری شما را رقم بزند.

 • شناخت بیشتر کسب و کار شما توسط کاربران
 • معرفی کسب و کارتان بدون محدودیت جغرافیایی
 • کسب درآمد و معرفی کسب و کارتان بدون محدودیت زمانی
 • کسب اعتبار و جلب اعتماد مشتریان
 • برند سازی کسب و کارتان
 • فروش آنلاین
 • افزایش درامد
 • بالا رفتن سرعت پیشرفت در کار

مواردی که نام برده شده را می توان تنها بخشی از مزایای طراحی سایت در آمریکا دانست. حضور در نتایج برتر وب سایت های جهان می تواند جایگاه کسب و کار شما را دگرگون کند.

امکانات و خدمات طراحی سایت در آمریکا

امکاناتی که هر وب سایت به مخاطبین خود ارائه می دهد باهم متفاوت است و در مرحله اول به نوع کاربری شما وابسته است. در ابتدا لازم است که نوع سایت خود را مشخص کنید تا برخی امکانات عمومی هر وب سایتی را بتوانیم با توجه به نوع سایت دسته بندی کنیم. در ابتدا مشخص کنید که کسب کار شما فروشگاهی است یا در حال ارائه خدمات می باشید.

هریک از این نوع وب سایت ها دارای روش های طراحی متفاوتی نیز می باشند. در ادامه می خواهیم برخی از امکانات و خدماتی که با طراحی سایت در آمریکا بدست می آورید را برای شما عنوان کنیم. با نبض نت همراه باشید.

سفارش گیری آنلاین: فرض کنید که دارای کسب و کار فروشگاهی می باشید و می خواهید محصولات خود را ارائه دهید. در این صورت اگر بخواهید محصول خود را برای فردی در آمریکا ارسال کنید لازم است که به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید بنابراین باید بستری فراهم شود که بتوانید سفارش گیری آنلاین خود را انجام دهید. این امکان می تواند میزان فروش شما را افزایش دهد و می توانید محصولات خود را به سراسر دنیا ارسال کنید.

گالری تصاویر: اینبار شما قرار نیست که جنس خود را به دست مشتری بدهید تا پس از بررسی آن در صورت نیاز خریداری کند. خرید به صورت آنلاین می باشد و باید مشتری از روی عکس تصاویر تصمیم بگیرد که از سایت شما خریداری کند یا خیر. بنابراین گالری تصاویر از مهم ترین بخش های طراحی سایت در آمریکا به خصوص سایت فروشگاهی می باشد.

نقشه گوگل: یکی از روش هایی که می توان با استفاده از آن تا حدودی اعتماد مخاطب را جلب کرد نقشه گوگل می باشد. شما قرار است محصولی را به صورت اینترنتی به فروش برسانید بنابراین از همه ی راه های افزایش اعتماد مشتری می بایست استفاده کنید. درج فروشگاه شما در گوگل یکی از راه های مهم و حیاتی می باشد.

در ادامه برخی از امکانات و خدمات سایت را آورده ایم که بسته به نوع سایت و درخواست کارفرما می تواند برای سایت شما انجام شود:

 • امکان قرار دادن تاریخچه ی شرکت و یا کسب وکارتان
 • نظرسنجی درباره ی محصولات و خدماتتان
 • آموزش به صورت ویدئو و تصویر
 • مقالات آموزشی درباره محصولات و خدماتتان
 • قرار دادن رزومه کاری و معرفی شما به مخاطب
 • قرار دادن حساب کاربری برای کاربران در صورت نیاز
 • ایجاد فضای مناسب برای مشاوره ی آنلاین به کاربر
 • قرار دادن نمونه کارهای شما در سایت
 • امکان جستجو در سایت برای پیدا کردن سریع و آسان مطالب و محصولات
 • امکان ثبت نام آنلاین با توجه به نوع سایت و کسب و کارتان
 • معرفی محصولات و مواد تشکیل دهنده ی آن و یا خدمات کسب و کارتان
 • امکان برقراری ارتباط
 • خرید آنلاین

در طراحی سایت در آمریکا چه نکاتی باید رعایت شود؟

در بخش های پیشین اشاره شد که طراحی سایت در آمریکا می تواند پیشرفت کسب و کار شما را رقم بزند. برای رسیدن به هدف می بایست از بهترین و سریعترین راه های ممکن استفاده کنید.

وب سایت و فضای مجازی این روزها یکی از بهترین راه ها می باشد. البته تنها طراحی سایت ملاک نیست و با توجه به سخت گیری هایی که توسط گوگل صورت می پذیرد به هنگام طراحی سایت در آمریکا می بایست نکات بسیار مهمی رعایت شود تا وب سایت شما کارکرد بهتری داشته باشید. برخی از این امکانات به شرح زیر می باشد:

سازگار با موبایل: از مهم ترین موارد طراحی سایت در آمریکا چه به صورت شرکتی و چه به صورت فروشگاهی، سازگار بودن با موبایل یا به عبارتی ریسپانسیو بودن وب سایت است. این قابلیت امکانی را برای وب سایت شما فراهم می کند که قابل نمایش در تمامی نمایشگرها باشد. امروزه صفحه نمایشگرهای مختلفی در دست مردم می باشد که با استفاده از آن اقدام به سرچ در گوگل می کنند. وب سایت شما باید با تمامی صفحه ها توانایی مچ شدن را داشته باشد و بهم نریزد.

طراحی بر اساس اصول سئو: سئو از زمانی که استارت طراحی سایت را می زنید شروع می شود. بنابراین وب سایت می بایست بر اساس اصل سئو طراحی شود تا در ادامه کار مشکلی برای سایت ایجاد نشود. با ای شرایط شناسایی وب سایت شما برای گوگل راحت تر خواهد بود. مجموعه نبض نت با بهره گیری از آخرین متدهای روز دنیا جهت طراحی سایت در آمریکا در این راستا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

بهینه سازی طراحی سایت در آمریکا: اگر قصد کسب درآمد از وب سایت خود را دارید بهتر است وب سایت خود را به وب سایتی پر بازدید تبدیل نمایید. در نتیجه باید اصول سئو و بهینه سازی سایت را جدی بگیرید. زیرا سئو سایت و بهینه سازی آن از عوامل مهمی است که بازدید سایت شما را بالا می برد.

سئو سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که به کمک آن ها می توانید رتبه ی وب سایت خود را افزایش داده و بیشتر دیده شوید که این موجب پیشرفت بسیار در کار شما خواهد شد.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت در اتریش

بهترین قالب برای طراحی سایت در آمریکا

در مراحل اولیه طراحی سایت در آمریکا و یا هر وب سایتی، انتخاب یک قالب مناسب می باشد که بتواند عملکرد خوبی داشته باشد و تمامی نیازهای مخاطب را رفع کند. در واقع این مرحله یکی از حیاتی ترین مراحل محسوب می شود. پس از مشخص شدن نوع وب سایت قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید که مناسب با کسب و کار شما باشد. در نظر داشته باشید که بدین وسیله شما می توانید سایتی جذاب طراحی کنید که به وسیله حلوه بصری نیز مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کنید.

از آن جایی که هر وب سایتی دارای امکانات و خدمات خاص خود می باشد لازم است که از کوچکتین جزئیات مورد نظر سایت خود با طراح سایت صحبت کنید تا نتیجه کار برای شما دلچسب تر باشد.

هزینه طراحی سایت در آمریکا چقدر است؟

فارغ از اینکه یک قیمت مصوب برای طراحی سایت در آمریکا وجود دارد، هزینه طراحی سایت شما بسیار وابسته به امکانات و خدماتی می باشد که شما در نظر دارید. سایت های فروشگاهی و شرکتی تعرفه های مختلفی دارند و با توجه به امکانات ویژه این قیمت می تواند افزایش پیدا کند.

در حالت کلی طراحی سایت فروشگاهی از سایت شرکتی هزینه بالاتری دارد و باید توجه داشته باشید که هر سایت دارای چه خدمات اضافی است.

خدمات گروه نبض نت برای طراحی سایت در آمریکا

 1. یکی از مهم ترین خدماتی که مجموعه نبض نت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد رعایت اصول سئو یا بهینه سازی سایت کسب و کار شما می باشد، موضوعی که در طراحی سایت کسب و کار شما از اهمیت بالایی برخوردار است دیده شدن سایت و هم چنین افزایش درآمد می باشد، با استفاده از اصول سئو رتبه ی سایت شما بالاتر می رود که این امر موجب افزایش بازدید کننده خواهد شد. به عبارت دیگر وقتی کاربر در اینترنت سایت کسب و کار شما یا حتی کلماتی مربوط به آن را سرچ کند وب سایت شما در صفحات اول نتایج گوگل نمایان خواهد شد، در نتیجه میزان بازدید سایت بالاتر خواهد رفت همچنین از دیگر مزایای استفاده از سئو، بالا بردن سرعت سایت نیز می باشد.
 2. طراحی سایت در آمریکا بر اساس سلیقه کاربر و هم چنین استفاده راحت از آن
 3. امکان ایجاد اپ موبایل
 4. تولید محتوا یکی از موارد مهم در طراحی سایت در آمریکا می باشد که داشتن محتوای مفید و کاربردی باعث جذب مخاطب بیشتر نیز خواهد شد. از دیگر خدمات مجموعه نبض نت تولید محتوا می باشد که ما با در نظر گرفتن موضوع سایت و شناخت مخاطب بهترین تولید محتوا را برای سایت شما ایجاد می کنیم.
[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *