طراحی سایت بین المللی

طراحی سایت در پرتغال

طراحی سایت در پرتغال

طراحی سایت در پرتغال

طراحی سایت در پرتغال برای کسب و کار شما ضروریست و اما چرا؟

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

چهار شنبه, 6 مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱6:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت در پرتغال
[toc]

طراحی سایت در پرتغال برای کسب و کار شما ضروریست و اما چرا؟ در بازار جهانی و هوشمند امروزی، یک وب سایت تقریباً برای هر نوع سازمانی اجباری است. با این حال، اگر دقیقاً نمی دانید چرا باید طراحی سایت در پرتغال خود را به انجام برسانید و یا طراحی سایت در پرتغال باید با چه ویژگی هایی همراه باشد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دلیل اهمیت طراحی سایت در پرتغال

طراحی سایت در پرتغال از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به گونه ای که امروزه داشتن وبسایت برای هر کسب و کار یک ضرورت به شمار میرود و در صورتی که کسب و کار شما دارای وبسایت نیست به این معناست که در آینده ای نزدیک رقبای شما از شما پیشی خواهند گرفت.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت در برزیل

 • 40درصد از مصرف کنندگان به یک کسب و کار بدون حضور آنلاین اعتماد ندارند!

وب سایت شما دارایی شماره یک بازاریابی شماست زیرا ما در دنیای مدرن زندگی می کنیم. مردم به طور متوسط ​​بیش از 23 ساعت در هفته و حداکثر پنج ساعت در روز را به دستگاه های دیجیتال خود اختصاص می دهند. با این همه زمان برای فکر کردن در مورد چیزی و تحقیق در مورد یک تجارت، مردم کسب و کارهایی را بدون وب سایت معتبر را در بیشتر موارد نمی یابند.

 • وب سایت درآمد و بازگشت سرمایه را افزایش می دهد

در عصر تحول دیجیتال، ساختن یک وب سایت با استفاده از نرم افزار رایگان مانند WordPress.com  هزینه زیادی ندارد، اما جذابیت بیشتری برای شما فراهم می کند. هزاران مشتری آینده را در یک پلتفرم بهینه شده برای موتورهای جستجو بدون سرمایه گذاری زیاد پیدا خواهید کرد. این به شما امکان می دهد تا برای تبلیغ خدمات یا کالاهای خود به بازار مخاطبان بیشتری وارد شوید. کیفیت وب سایت، مستقل از بخشی که در آن مستقر هستید اغلب بر تصمیمات خرید و مبادله تأثیر می گذارد.

 • وب سایت به کسب و کارها اعتبار می بخشد

اگر می خواهید به مشتریان خود نشان دهید که تجارت را جدی می گیرید، بهتر است در یک وب سایت حرفه ای سرمایه گذاری کنید. در عصری که بیش از 50 درصد از کاربران تلفن همراه یک تجارت یا کالای جدید را با جست و جو در تلفن های هوشمند خود شناسایی می کنند، با ایجاد نکردن وب سایت به اعتبار خود لطمه می زنید. بر اساس یک نظرسنجی، 75 درصد از مصرف کنندگان اینترنت می پذیرند که یک سازمان را بر اساس طراحی وب سایت خود قضاوت می کنند. در پایان، افراد ممکن است در کسب و کاری که می توانند به آن اعتماد کنند سرمایه گذاری کنند و وب سایت سنگ بنای این پیوند است.

 • یک وب سایت خوب می تواند در مقابل برندهای بزرگ در نتایج جستجو پیروز شود

آیا آگاه هستید که یک وب سایت فرصت مناسبی را برای مبارزه با غول های صنعت خود به شما ارائه می دهد؟ هنگام طراحی سایت در پرتغال بهینه شده، باید بالاتر و در لحظه مناسب در مکان صحیح قرار گیرد. بهینه سازی برای کلمات کلیدی صحیح، ترافیک وب سایت شما را بهبود می بخشد و بر مسیر مشتری شما تأثیر می گذارد، که معمولاً با تجزیه و تحلیل، بازخورد و بررسی شروع می شود که ما آن را سئو می نامیم. یکی از فرصت‌های بزرگ برای تهدید صنعت این است که در فهرست نتایج جستجو نقشی پیشرو داشته باشید. بنابراین، اگر بر دید آنلاین تسلط ندارید، دلیلی برای خرید از شما در مقابل برندهای بزرگ به مشتری ارائه نمی دهید.

 • پیشنهادات و تخفیف های خود را به نمایش بگذارید

نمی توان دوباره تاکید کرد که اولین تماس مخاطب با برند شما یک وب سایت است. شما کاملاً مسئول نحوه به نمایش قرار دادن تجارت خود هستید. علاوه بر این، می‌توانید نه تنها عملکردها را در معاملات خود نمایش دهید، بلکه می‌توانید درس‌های ویدیویی مختصری یا راهنمای PDF را برای دانلود درج کنید. همچنین تبلیغات، رتبه‌بندی‌ها و تمام ویژگی‌هایی را که ناراحتی بازدیدکنندگان را از بین می‌برد، برجسته می‌کنید. این امر کل زمانی را که مصرف کنندگان در وب سایت سپری می کنند افزایش می دهد و ممکن است بر گزینه لمس آنها تأثیر بگذارد.

 • همه رقبای شما در حال حاضر یک وب سایت دارند

این ممکن است ناخوشایند به نظر برسد، اما بسیار منطقی است. شما به تنهایی در کار نیستید. اکنون هزاران کسب و کار همان کالاها و خدماتی را ارائه می دهند که شما ارائه می دهید، و اکثر آنها وب سایت های خود را خواهند داشت. اگر به تمام نکاتی که قبلاً در این مقاله به آنها اشاره شده است نگاه کنم، آنها قبلاً در نقطه مثبتی قرار دارند. به نظر می رسد آنها در بازار قابل اعتمادتر هستند، اعتماد اولیه خود را با مردم ایجاد کرده اند، محصولات/خدمات خود را به نمایش می گذارند و همچنین از جستجوهای گوگل سود می برند.

مهم ترین مزایای طراحی سایت در پرتغال

 • چرا وب سایت ها مهم هستند؟

93 درصد از تصمیمات خرید تجاری با جستجوی وب سایت ها در موتورهای جستجو شروع می شود. برای به دست آوردن مشتریان جدید، باید بدانید که مشتریان احتمالی شما زمانی که به دنبال یافتن تامین کنندگان، تحقیق در مورد تامین کنندگان و خرید هستند، به کجا می روند. در دنیای امروز، جایی که اکثر مردم در اکثر بازارها به آن مراجعه می کنند، اینترنت است، به ویژه موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو یا بینگ. این موتورهای جستجو سه موتور جستجوی بزرگ هستند (به ترتیب) و بیش از 90٪ از کل جستجوها را تشکیل می دهند. گوگل با تقریباً 6 مورد از هر 10 جست و جو، به مراتب بزرگترین است. اهمیت وب سایت: با 93 درصد تصمیمات تجاری که با جستجو در موتورهای جستجو شروع می شود، به این معنی است که اگر وب سایت ندارید، تنها به 7 درصد از بازار خود می فروشید. درست است، شما اندازه رشد کسب و کار خود را تا 93 درصد کاهش می دهید. من پیشنهاد می‌کنم که همین آمار برای خریدهای مصرف‌کننده پایین‌تر است، اما همچنان بسیار بالا است، به خصوص برای اقلام بزرگ‌تر. هر چه اقلام بزرگتر باشد، افراد تحقیق و خرید بیشتری انجام خواهند داد. حدس من این است که احتمالاً 40 تا 50 درصد از خریدهای مصرف کننده با جستجوی آنلاین شروع می شود. وب سایتی داشته باشید که برای موتورهای جستجو بهینه شده و برای افزایش فروش طراحی شده باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت در بلژیک

امکانات و خدمات طراحی سایت در پرتغال

امکانات و خدمات طراحی سایت در پرتغال بسیار گسترده است و با توجه به کسب و کار شما معین خواهد شد. در واقع این بدین معناست که کسب و کار شما چیست و چه کاری انجام میدهد. قطعا نمیتوانید امکانات یک وبسایت دانلود موسیقی را با امکانات یک وبسایت فروشگاهی فروش محصول فیزیکی مقایسه نمایید. در ادامه طراحی سایت در پرتغال با ما همراه باشید تا امکانات ضروری یک وبسایت را بررسی نماییم.

در طراحی سایت در پرتغال چه نکاتی باید رعایت شود؟

در زیر، ما به 4 عنصر اساسی مربوط به آنچه که باید در یک وب سایت باشد، نگاهی خواهیم انداخت، خواه یک تجارت کوچک مبتنی بر وب یا یک شرکت جهانی را اداره می کنید، موارد زیر در طراحی سایت در پرتغال بسیار کاربردی اند.

 • یک پیام قوی و واضح در صفحه اصلی وبسایت

سایت شما باید فوراً به بازدید کننده بگوید که شما کی هستید، چه می کنید و چرا آنها باید از خدمات شما استفاده کنند. این کار باید تا حد امکان مختصر انجام شود، در حالت ایده آل در قسمت بالای صفحه اصلی. اکثر وب سایت ها مبهم هستند و اغلب ناوبری آنها دشوار است. داشتن یک پیام واضح و مشتری مدار به شما کمک می کند خود را متمایز کنید و بازدید های بیشتری ایجاد کنید.

 • محتوایی که به بازدیدکنندگان شما کمک می کند

هنگام در نظر گرفتن اینکه چه چیزی باید در یک وب سایت باشد، باید تاکید زیادی بر ایجاد محتوای مؤثر و جذاب شود. این کار بسیار دشوارتر از آن چیزی است که به نظر می رسد، زیرا تعادل بسیار ظریفی وجود دارد که باید برقرار شود. اگر وب سایت شما حاوی مطالب بسیار کمی یا متنی است که مبهم یا درک آن دشوار است، بازدیدکنندگان شما ممکن است نسبت به ارزش پیشنهادی شما شک داشته باشند. با این حال، اگر محتوای شما بیش از حد طولانی باشد و مانند یک دایره المعارف خوانده شود، بازدیدکنندگان شما احتمالاً قبل از رسیدن به فراخوان شما علاقه خود را از دست خواهند داد. مهمتر از همه، شما باید به دنبال آموزش مشتریان خود در مورد محصولات، خدمات و اینکه چگونه تخصص خاص شما به آنها در دستیابی به اهدافشان کمک می کند، باشید.

 • CTA های موثر

اگر زمان و منابعی را صرف طراحی و راه اندازی یک وب سایت می کنید، احتمالاً قصد دارید کسانی که از وب سایت شما بازدید می کنند کاری انجام دهند. دقیقاً مشخص کنید که می‌خواهید بازدیدکنندگان چه اقدامی انجام دهند. محصول خود را بفروشید؟ دانلود کتاب الکترونیکی؟ در مورد خدمات شما با شما تماس گرفته است؟ عملاً هر صفحه و صفحه فرعی وب سایت شما باید یک فراخوان برای اقدام واضح و مختصر با اطلاعاتی در مورد نحوه تماس آنها با شما داشته باشد و همچنین باید اطلاعات اولیه خود را درخواست کند تا بتوانید آنها را پیگیری کنید.

 • یک صفحه عالی درباره درباره ما

باور کنید یا نه، صفحه «درباره ما» یک وب سایت معمولاً تعداد کلیک های بیشتری نسبت به «سرویس ها» یا سایر صفحات به ظاهر مهم تر دریافت می کند. مردم ذاتا کنجکاو هستند و اغلب می خواهند بدانند چه کسی پشت یک شرکت یا وب سایت است. جزئیات نه تنها پیشینه سازمان خود، بلکه اطلاعات شخصی مرتبط با کسب و کارتان را نیز درج کنید. این بینش اضافی به شما کمک می کند تا ارتباط شخصی تری با مشتریان یا دنبال کنندگان خود ایجاد کنید. اگر آن‌ها بتوانند با شما به‌عنوان یک شخص «واقعی» ارتباط برقرار کنند، این امر باعث می‌شود که آنها شما را از رقبای بی‌چهره‌تان انتخاب کنند.

هزینه طراحی سایت در پرتغال چقدر است؟

عوامل بسیاری در تعیین هزینه طراحی سایت در پرتغال موثر اند. در ادامه به بررسی برخی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه طراحی سایت در پرتغال خواهیم پرداخت. یکی از بخش های مهم در طراحی سایت در پرتغال ، امکانات موجود در وبسایت است که با توجه به نیاز شما تعیین میشوند و البته اینکه وبسایت شما امکان پیاده سازی توسط یک cms  قدرتمند مانند وردپرس را دارد و یا خیر. در صورت امکان پیاده سازی توسط ورد پرس از هزینه های شما کاسته خواهد شد چرا که وبسایت شما دیگر نیاز به کدنویسی چندانی نخواهد داشت. اما در صورتی که نیاز به طراحی سایت پوشاک خاص تر و با امکانات بیشتری دارید که در قالب وردپرس و دیگر CMS  نمیگنجد به نا چار باید به سراغ کد نویسی اختصاصی بروید که ممکن است برای شما هزینه هایی را در بر خواهد داشت. حجم وبسایت شما و البته گستردگی شاخته ها و مطالب آن نیز بر روی هزینه طراحی سایت در پرتغال تاثیز گذار است. دامنه و هاست وبسایت شما نیز عناصری موثر اند.

خدمات گروه نبض نت برای طراحی سایت در پرتغال

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت در پرتغال همانطور که پیشتر نیز ذکر کردیم یک گونه تخصص است که نیاز به تجربه دارد. گروه نبض نت با تجربه ای غنی از پروژه های کوچک و بزرگ امکان طراحی سایت در پرتغال را به صورت تخصصی دارد و این اطمینان را به شما خواهد داد که وبسایت شما به صورت اختصاصی و مطابق با نوین ترین روش ها طراحی خواهد شد. از جمله خدمات طراحی سایت در پرتغال تارینیوتک میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی ریسپانسیو ( واکنش گرا)
 • طراحی اختصاصی رابط کاربری وبسایت
 • طراحی اختصاصی قالب وبسایت
 • رعایت زیر ساخت های سئو
 • اتمام و تحویل به موقع طراحی سایت پزشکی
 • آشنایی کامل با تخصص ها و پیش نیاز های طراحی سایت پزشکی
 • طراحی نسخه دارک مود سایت
 • هم پوشانی لایه های ویسایت
 • استفاده از ویدئو و صدا
 • استفاده از تصاوریر خاص و هنری
 • تایپوگرافی خاص در طراحی سایت پزشکی
 • استفاده از المان های مختلف
 • و ...

نتیجه گیری

اگر تصمیم به راه اندازی کسب و کار خود در پرتغال نموده اید نباید طراحی سایت در پرتغال را نیز دست کم بگیرید. طراحی سایت در پرتغال با زبان کشور پرتغال هماهنگ خواهد شد و میتوانید زبان های دیگری را هنگام سفارش طراحی سایت در پرتغال به نبض نت درخواست نمایید. طراحی سایت در پرتغال در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به انجام خواهد رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی سایت در پرتغال میتوانید با کارشناسان ما در نبض نت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *