طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت قرعه کشی

طراحی سایت قرعه کشی

طراحی وب سایت برای قرعه کشی

حتما با سایت هایی برخورد داشته اید که کار قرعه کشی آنلاین را انجام می دهند. در صورت سفارش طراحی سایت قرعه کشی با ما تماس بگیرید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

یک شنبه, 11 دی ۱۴۰۱ ساعت ۱0:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت قرعه کشی

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها به دنبال طراحی سایت قرعه کشی برای مقاصد مختلف مانند فروش محصولات خود یا اهدای جوایز به مشتریان یا افراد واجد شرایط هستند. اما آیا می دانید برای طراحی سایت قرعه کشی و استفاده بهینه از آن باید چه تمهیداتی در نظر گرفته شود؟

امروزه سایت های قرعه کشی با فراهم نمودن امکان شرکت افراد در برنامه های قرعه کشی، تلاش می کنند ضمن تشویق کاربران به حضور در این رویدادها، در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج آن را به اطلاع آن ها برسانند.

طراحی سایت برای قرعه کشی به طور معمول باید با در نظر گرفتن ترافیک ورودی به آن انجام شود. علاوه بر این باید نکات دیگری را در طراحی این سایت ها در نظر گرفت که از جمله آن ها سرعت بالا و ریسپانسیو بودن سایت است.

شرکت نبض نت یکی از شرکت هایی است که در صورت نیاز به طراحی سایت قرعه کشی می توان به شما کمک کند امکان راه اندازی یک سایت (با توجه به تعداد افرادی که قرار است در قرعه کشی شرکت کنند یا با در نظر گرفتن ترافیک ورودی به سایت) فراهم کند. برای همین در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را در مورد نحوه راه اندازی و نکات مهم در ارتباط با طراحی آن در اختیار شما قرار دهند.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت صادراتی

 طراحی سایت قرعه کشی آنلاین

امروزه انواع سایت های شرکتی و فروشگاهی برای اهداف مختلف طراحی می شوند و یکی از مهم ترین ابزار مورد استفاده برای ورود به فضای مجازی هستند.

این سایت ها ضمن کمک به برقراری ارتباط بین مشتریان و صاحبان صنایع تولیدی یا واحدهای فروشگاهی، نقش مهمی در ارائه بهینه خدمات به شهروندان دارند.

طراحی یک سایت جذاب می تواند به شما کمک کند تا کاربران بیشتری را جذب کنید و امکان شرکت افراد بیشتری را در قرعه کشی ها فراهم نمایید.

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها هستند که بنا به دلایل متعدد نیاز به قرعه کشی آنلاین و جذب کاربران برای مشارکت در این رویدادها دارند و به همین دلیل است که شاهد هستیم در شهرهای بزرگی مانند تهران و شهرهای صنعتی و پرجمعت کشور تقاضای بیشتری برای راه اندازی یک سایت با امکانات قرعه کشی آنلاین دیده می شود.

با این وجود باید به خاطر داشته باشید که معیارهای متعددی هستند که در زمان طراحی سایت قرعه کشی آنلاین باید به آن ها توجه داشته باشید که باعث می شود امکان جذب حداکثری کاربران را داشته باشید.

در ادامه تلاش شده است تا نگاهی به امکانات این سایت ها و اهمیت هر یک از آن ها بشود.

امکانات طراحی سایت قرعه کشی

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی سایت قرعه کشی باید به آن توجه شود در تعداد کاربرانی است که امکان حضور در قرعه کشی ها به صورت آنلاین را خواهند داشت. اما چرا تعداد کاربران مهم است؟

به طور حتم می دانید برای مثال در سایت های قرعه کشی متعلق به شرکت های بزرگ (مانند شرکت ایران خودرو یا سایپا) ممکن است هزاران نفر به طور هم زمان نیاز به دسترسی به سایت داشته باشند. در این مواقع شرایط از نظر ترافیک ورودی به سایت بسیار سخت تر از مواردی است که تعداد کاربران کمتر بوده و خدمات مربوط به قرعه کشی انلاین در اختیار قشر محدودی از جامعه قرار می گیرد.

برای همین پیش بینی امکان ارائه سرویس با توجه به حجم ترافیک ورودی به سایت مهم است.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت نمایشگاه خودرو

علاوه بر این، باید به فراهم نمودن امکانات زیر توجه زیادی داشته باشید:

امکان ثبت نام افراد

یکی از مهم ترین امکاناتی که در زمان قرعه کشی باید در سایت وجود داشته باشد امکان ثبت نام افراد در آن است.

این فرایند باید به گونه ای باشد که هر یک از کاربران یا مشتریانی که قرار است در این قرعه کشی ها شرکت کنند امکان ورود به پنل کاربری خود را با استفاده از نام کاربری و رمز عبور داشته باشند.

درج برنامه قرعه کشی

در این سایت ها به طور معمول لازم است تا بخشی برای درج آگهی ها در نظر گرفته شود. این آگهی ها در مورد زمان قرعه کشی یا زمان اعلام نتایج آن است. کلیه اطلاعات مربوط به افراد واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی و اطلاعیه هایی که در این زمینه صادر می شود نیز از این طریق قابل اعلام خواهد بود.

اعلام نتایج قرعه کشی

کلیه افراد واجد شرایط که در قرعه کشی به صورت آنلاین شرکت کرده اند باید امکان مشاهده اسامی افراد برنده شده در این رویداد را باید داشته باشند. برای همین است که بخشی برای اعلام نتایج در سایت در نظر گرفته می شود.

اعطای جوایز به صورت خودکار

در بسیاری از موارد لازم است که ضمن اعلام نتایج قرعه کشی، جوایز مربوط به افرادی که برنده شده اند به طور خودکار در اختیار آن ها قرار گیرد.

واضح بودن روند قرعه کشی

یک نکته مهم دیگر که شاید به طور معمول کمتر مورد توجه قرار گیرد در امنیت کامل در روند برگزاری قرعه کشی به صورت آنلاین است که هر گونه شبهه را در مورد دستکاری شدن نتایج بر طرف کند.

به طور حتم به عنوان یک سازمان یا شرکت باید تلاش خود را برای شفاف کردن روند برگزاری این فرایند به کار برید.

ریسپانسیو بودن سایت قرعه کشی

در کنار مورد لیست شده در بالا لازم است (که مانند هر سایت دیگری)، به طراحی سایت ریسپانسیو برای قرعه کشی توجه ویژه ای بشود.

با توجه به این که بسیاری از افراد با استفاده از گوشی هوشمند خود قصد ورود به پنل کاربری را دارند ریسپانسیو بودن سایت کمک زیادی به باز شدن صفحات مختلف سایت برای کاربران خواهد داشت.

اهمیت مدیریت و اعمال تغییرات روی سایت

علاوه بر سرعت بالا و ریسپانسیو بودن سایت، فراهم نمودن امکان مدیریت سایت برای کسانی که قصد کنترل یا اعمال تغییرات در آن را دارند در زمان طراحی بسیار مهم است.

چه کسانی نیاز به طراحی سایت قرعه کشی دارند؟

بسیاری از سازمان ها و یا شرکت های بزرگ و کوچک هستند که ممکن است نیاز به سایت های دارای امکان قرعه کشی داشته باشند. تا ضمن پاسخ دهی فوری به شرکت کنندگان بتوانند خدمات لازم را در اختیار آن ها قرار دهند.

آیا امکان سایت قرعه کشی با سایت های فروشگاهی یکسان است؟

خیر. همان طور که اشاره شد طراحی سایت قرعه کشی با توجه به امکاناتی که نیاز دارد با سایر سایت ها تفاوت دارد و برای همین به عنوان مثال در مقایسه با طراحی سایت فروشگاهی نیاز به قالب و طراحی متفاوتی خواهد داشت.

توصیه آخر

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

در این متن تلاش شد در ارتباط با طراحی سایت قرعه کشی به نکاتی که به طور معمول باید به آن ها توجه شود اشاره ای داشته باشیم.

به طور حتم به خوبی متوجه شده اید که طراحی این سایت ها (با سایر وبسایت هایی که برای ارائه خدمات آموزشی یا فروش محصولات به صورت آنلاین به کار می روند) بسیار متفاوت بوده و امکانات موجود در هر یک نیز با دیگری متفاوت است.

شما می توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نبض نت تماس بگیرید تا ضمن بررسی نوع قرعه کشی و تعداد کاربرانی که واجد شرایط شرکت در آن هستند، راهنمایی های بیشتری در مورد چگونگی طراحی سایت قرعه کشی در اختیار شما قرار دهند.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *