طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی یکی از کارها برای مجتمع های بزرگ ساختمانی است.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

چهار شنبه, 12 بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱4:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت مجتمع مسکونی

آیا برای ارائه خدمات به مالکان یا ساکنان واحدهای مسکونی یا سرمایه گذاران در پروژه های ساختمانی نیاز به طراحی سایت مجتمع مسکونی یا سایت املاک دارید؟

با توجه به گسترش شیوه های مدرن شهرنشینی، امروزه بسیاری از افراد به دنبال طراحی یک سایت مجتمع مسکونی برای ارتباط با کاربران و شهروندان در شهرهای پرجمعیت کشور مانند تهران و اصفهان هستند.

به خصوص مجتمع های مسکونی بزرگ که دارای واحدهای بسیار متعددی هستند نیاز بیشتری به یک سایت اختصاصی برای ارائه خدمات به صورت آنلاین دارند.  به همین دلیل است که شرکت های متعددی در تهران، کرج و سایر شهرستان ها به ارائه خدمات ویژه برای طراحی سایت مجتمع مسکونی برای کلیه شهروندان و افراد حقیقی یا حقوقی هستند.

نبض نت یکی از شرکت هایی است که در عرصه طراحی و توسعه سایت های خدماتی، فروشگاهی، ساختمانی و املاک فعالیت می کند. برای همین می تواند در صورت نیاز متقاضیان به طراحی سایت امکان ارائه این خدمات به شهروندان محترم در کلیه نقاط تهران یا سایر بخش های کشور را داشته باشد.

شما هم می توانید در صورت نیاز به طراحی سایت مجتمع مسکونی (یا سایت مشاوره املاک و سایت هایی که دارای کاربری های مشابه هستند) از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان و تیم توسعه سایت نبض نت استفاده کنید.

هزینه طراحی سایت مجتمع مسکونی

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین تیم برنامه نویسی یا شرکت طراحی سایت به آن توجه می شود هزینه لازم برای راه اندازی یک سایت جدید برای این منظور می باشد.

خوشبختانه به دلیل عدم نیاز به طراحی صفحات گسترده و جمع و جور بودن این سایت ها به طور معمول هزینه لازم برای طراحی سایت مجتمع مسکونی کمتر از حد انتظار متقاضیان خواهد بود.

برای همین می توانید با کمترین هزینه امکان استفاده از یک سایت برای ارتباط آنلاین با مخاطبان خود در تهران یا شهرستان ها را داشته باشید.

لازم به ذکر است هزینه طراحی سایت و بهینه سازی آن با توجه به میزان ساعات کاری که توسط تیم برای این کار اختصاص داده می شود محاسبه می شود. برای همین در صورت نیاز می توانید قبل از توافق و عقد قراداد در این مورد سوالات خود را بپرسید.

در ادامه تلاش شده است چند سوال متداول که در ارتباط با طراحی سایت مجتمع مسکونی برای شهروندان محترم در تهران و سایر نقاط کشور وجود دارد پاسخ داده شود؟

بهترین روش طراحی سایت مجتمع مسکونی چیست؟

یکی از بهترین روش های نرم افزاری که به خصوص در یک دهه اخیر برای توسعه انواع وبسایت خدماتی و فروشگاهی توصیه می شود، راه اندازی آن ها با استفاده از توسعه آن بر مبنای استفاده از زیرساخت وردپرس است.

اما چرا وردپرس؟

وردپرس به دلیل امکانات و قابلیت های بسیار بالایی که دارد در زمره پر استفاده ترین و گسترده ترین پلتفرم هایی است که هزاران نفر در سرتاسر دنیا در توسعه آن مشارکت داشته اند. بسیاری از سایت های انگلیسی زبان یا سایت های کشورهای اروپایی و آسیای شرقی نیز با استفاده از وردپرس راه اندازی شده اند.

برای همین است که هر یک از سایت های آموزشی، فروشگاهی، علمی، و سایت های خدماتی را می توان با استفاده از قابلیت های نرم افزاری این پلتفرم بر مبنای وردپرس راه انداری کرد.

اگر به دنبال راه اندازی یک سایت در کوتاه ترین زمان ممکن هستید، به طور حتم طراحی سایت مجتمع مسکونی با استفاده از این پلتفرم به شما کمک خواهد کرد تا با کمترین هزینه امکان استفاده از قابلیت های آن را داشته باشید.

آیا بارگذاری و سرعت سایت مجتمع مسکونی مهم است؟

بله. یکی از اولین فاکتورهایی که در زمان طراحی سایت مجتمع مسکونی باید به آن توجه شود، تلاش برای سرعت بالا و باز شدن صفحات آن با کمترین تاخیر می باشد.

گوگل بازه زمانی خاصی را برای باز شدن صفحات توصیه کرده است که از نظر سئو مهم است و در زمره فاکتورهای تاثیرگذار بر رضایت کاربران از یک سایت محسوب می شود.

برای همین باید خدمات طراحی و توسعه وبسایت خود را از افرادی دریافت کنید که با در نظر گرفتن این نکات و بهینه سازی سایت برای داشتن سرعت مناسب خدمات خود را ارائه می دهند.

لازم به ذکر است بالا بودن سرعت سایت فقط برای طراحی سایت مجتمع مسکونی اهمیت ندارد و برای طراحی سایت فروشگاهی و سایت های دارای کاربری های دیگر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

اهمیت ریسپانسیو بودن سایت

مولفه دیگری که مانند سرعت سایت باید به آن توجه شود، ریسپانسیو بودن سایت است. طراحی سایت ریسپانسیو باعث می شود کاربران بتوانند با استفاده از موبایل یا گوشی هوشمند خود موفق به بارگذاری کلیه محتوای موجود در سایت بر روی صفحه نمایش گوشی خود شوند.

با در نظر گرفتن این نکته که اندازه صفحه نمایش انواع گوشی تلفن همراه متفاوت بوده و به طور معمول کوچک تر از صفحه نمایش تبلت و لپ تاپ است، عدم توجه به این موضوع باعث می شود، وقتی کاربر وارد سایت مجتمع مسکونی می شود، نتواند همه محتوای موجود در سایت را مشاهده کند.

برای همین به طور حتم از طراحی سایت ناراضی بوده و ممکن است صفحات سایت را بسته و آن را ترک کند.

مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت مجتمع مسکونی چقدر است؟

به طور معمول طراحی سایت مجتمع مسکونی با استفاده از وردپرس نیاز به مدت زمان زیادی ندارد و در بازه زمانی کوتاهی می توان شاهد راه اندازی و توسعه وبسایت بود. شاید بتوانید در کمتر از دو تا سه هفته موفق به استفاده از سایت خود و ارائه خدمات با انتشار محتوا در داخل سایت شوید.

این زمان حتی ممکن است کمتر از یک هفته باشد و برای همین است که توصیه می شود با تیم توسعه دهنده سایت در مورد حداقل زمان مورد نیاز برای طراحی سایت مجتمع مسکونی مشورت کنید.

البته در صورت که شما به جای روش طراحی سایت وردپرس خواهان استفاده از روش های کدنویسی باشید، ممکن است مدت زمان بیشتری را برای راه اندازی اولیه وبسایت خود نیاز داشته باشید. اما به طور معمول وردپرس به عنوان بهترین گزینه برای کاربری توصیه می شود.

آیا امکان طراحی سایت مجتمع مسکونی توسط همه افراد وجود دارد؟

تخصص و تجربه در توسعه وبسایت و تسلط بر روش های برنامه نویسی برای طراحی یک سایت بسیار مهم است. حتی در صورت استفاده از وردپرس، لازم است که افراد آشنایی کافی با تم ها و افزونه ها یا سایر امکانات موجود در این پلتفرم داشته باشند.

برای همین شاید بسیاری از افراد توان طراحی سایت مجتمع مسکونی با در نظر گرفتن نکات گفته شده (تضمین سرعت و ریسپانسیو بودن سایت)، یا استفاده بهینه از امکانات وردپرس را نداشته باشند.

در صورت نیاز به طراحی سایت مجتمع مسکونی توصیه می کنیم ضمن عقد قرارداد، خدمات خود را از شرکت هایی دریافت کنید که امکان ارائه خدمات پشتیبانی پس از طراحی سایت را داشته باشند.

لازم به ذکر است کارشناسان شرکت نبض نت آماده هستند ضمن ارائه مشاوه های لازم، اطلاعات بیشتری در مورد مراحل طراحی وبسایت در اختیار شهروندان تهرانی یا شرکت ها و سازمان های فعال در پایتخت یا سایر نقاط کشور قرار دهند.

به طور حتم با استفاده از این مشاوره ها خواهید توانست آگاهی بیشتری در مورد هزینه لازم برای طراحی سایت مجتمع مسکونی و مدت زمان لازم برای راه اندازی اولیه آن دریافت کنید.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *