طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی به صورت تخصصی

طراحی سایت نمایشگاهی برای مناسب های ویژه در ایام برپایی نمایشگاه صورت می گیرد. با ما همراه باشید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

دو شنبه, 31 مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱9:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت نمایشگاهی

این روزها هیچ بهانه ای برای نداشتن وب سایت وجود ندارد، حتی اگر کسب و کار شما به تازگی شروع به کار کندو بسیاری از مشتریان و طراحی سایت نمایشگاهی شما را جدی نخواهند گرفت. به علاوه، طراحی سایت نمایشگاهی یک مزیت بسیار زیاد دارد که انجام ندادن آن تقریباً غیرمسئولانه است. یکی از بارزترین مزایای طراحی سایت نمایشگاهی  این است که افراد را قادر می سازد شما را به صورت آنلاین پیدا کنند و به راحتی با شما در تماس باشند. طراحی سایت نمایشگاهی موثر و قانع کننده حتی می تواند منجر به فروش هایی شود که در غیر این صورت انجام نمی دادید. در این پست، ما قصد داریم دلایل منطقی برای راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار را مورد بحث قرار دهیم. سپس به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک سازنده وب سایت می تواند به صاحبان مشاغل کمک کند تا در عرض چند دقیقه یک سایت کوچک ایجاد کنند.

دلیل اهمیت طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که با طراحی سایت نمایشگاهی میتوانید به امکانات گوناگون و مفیدی دست یابید. طراحی سایت نمایشگاهی به شما کمک خواهد کرد که کسب و کار خود را رشد دهید و آن  را بهبود بخشید. در ادامه با ما همراه باشید.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت باربری

 • شما می توانید آدرس های ایمیل شخصی سازی شده را برای کارمندان خود ارائه دهید

وقتی دامنه ای را برای وب سایت خود خریداری می کنید ، می توانید از آن برای تنظیم آدرس های ایمیل شخصی سازی شده استفاده کنید. این بسیار مفید است زیرا آدرس ایمیلی مانندsomeonename@yourlocalbusiness.com  بسیار حرفه ای تر از johndoe324@gmail.com به نظر می رسد. ممکن است این یک جزئیات کوچک به نظر برسد. با این حال، داشتن آدرس‌های ایمیل شخصی‌سازی‌شده  می‌تواند به مردم این تصور را بدهد که شما یک کسب‌وکار حرفه‌ای را اداره می‌کنید.

 • طراحی سایت نمایشگاهی می تواند به گسترش دامنه کسب و کار شما کمک کند

اگر یک نمایشگاه کوچک دارید، احتمالاً بیشتر کسب و کار شما از مردم محلی است. آنها با آنچه ارائه می‌دهید و قیمت‌های شما آشنا می‌شوند، و امیدواریم برای اطلاعات بیشتر بازگردند. به بیان دیگر، بیشتر کسب و کارهای کوچک حوزه نفوذ محدودی دارند. طراحی سایت نمایشگاهی به شما امکان می دهد محدودیت های اجرای یک عملیات کوچک را دور بزنید. شما می توانید به تعداد بیشتری از مخاطبان هدف خود نسبت به آنچه که در غیر این صورت ممکن است دسترسی داشته باشید و کسب و کار خارج از منطقه خود را جذب کنید.

 • شما می توانید فروش آنلاین انجام دهید

علاوه بر گسترش دامنه کسب و کارتان، داشتن یک وب سایت همچنین کانال کاملا جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن برای فروش استفاده کنید. این روزها، دیگر محدود به فروش محصولات از طریق فروشگاه فیزیکی خود نیستید. راه اندازی یک فروشگاه آنلاین در واقع نسبتاً ساده است و حتی می توانید آن را با سایت معمولی خود ترکیب کنید. به این ترتیب، حتی زمانی که ساعات کاری شما تمام می شود، می توانید فروش داشته باشید.

 • رسانه های اجتماعی می توانند به ارتقای کسب و کار شما کمک کنند

بسیاری از مردم فکر می کنند که رسانه های اجتماعی می توانند جایگزینی برای یک وب سایت باشند. با این حال، تا آنجا که به ما مربوط می شود،  اگر می خواهید دسترسی آنلاین خود را به حداکثر برسانید، به یک سایت و یک حضور اجتماعی نیاز دارید. به علاوه، شما می خواهید تمام صفحات اجتماعی خود را مستقیماً از وب سایت خود تبلیغ کنید. به بیان دیگر، در مورد وب سایت خود به عنوان مکانی فکر کنید که می توانید هر محتوایی را که می خواهید، در هر قالبی که تصور کنید منتشر کنید. از سوی دیگر، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ابزار مفیدی برای اطلاع رسانی، ایجاد فالوور و بازگرداندن ترافیک به وب‌سایت شما است. این دو با هم هماهنگی کامل دارند، بنابراین منطقی نیست که خود را به یکی یا دیگری محدود کنید.

مهم ترین مزایای طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی برای بیزنس و کسب و کار شما مزایایی را به همراه دارد. در ادامه به مزایای طراحی سایت نمایشگاهی خواهیم پرداخت که شما را متعجب خواهند کرد.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت سازمانی

 • لیست های ایمیل می توانند به شما کمک کنند تا با مشتریان در ارتباط باشید

بازاریابی ایمیلی یکی از مؤثرترین ابزارها برای حفظ ارتباط با مشتریان، افزایش فروش و دریافت تبدیل است. در واقع، شما می توانید مسافت پیموده شده زیادی را از ایجاد یک کمپین ایمیلی مداوم بدست آورید. علاوه بر این، وب سایت شما بهترین راه را در اختیار شما قرار می دهد تا افراد را وادار به ثبت نام در لیست ایمیل شما کنید. هنگامی که مخاطب ایجاد کردید، می توانید هر تعداد که می خواهید ایمیل بفرستید، هر چند وقت یکبار که می خواهید.

 • می توانید به کاربران درباره کسب و کار خود آموزش دهید

مشتریان همیشه نمی دانند که به دنبال چه هستند. به عنوان مثال، اگر در زمینه میزبانی وب سایت تازه کار هستید، تشخیص اینکه کدام برنامه به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، دشوار است. اطلاعات زیادی در مورد این موضوع در دسترس است، اما قضاوت در مورد اینکه چه کسی درست می گوید و چه کسی نمی داند در مورد چه چیزی صحبت می کند می تواند یک چالش باشد. حال، تصور کنید که در طرف دیگر این دوراهی قرار دارید. شما در حال اجرای یک سرویس میزبانی هستید و باید دریابید که چگونه به مردم کمک کنید تا برنامه های مورد نیاز خود را انتخاب کنند .یک وب سایت ابزار عالی برای این کار است. می توانید از آن برای آموزش مخاطبان خود در مورد اینکه بهترین محصولات بسته به نیازها و اهداف آنها هستند، استفاده کنید. البته مهم نیست که چه نوع کسب و کاری را اداره می کنید. طراحی سایت نمایشگاهی شما می تواند به شما کمک کند تا به پایگاه مشتریان خود هر آنچه را که باید بدانند آموزش دهید تا خریدهای هوشمندانه تری انجام دهند.

 • شما می توانید یک انجمن بسازید

یکی از بهترین چیزها در مورد داشتن یک وب سایت برای تماس با شما این است که می تواند مکانی را برای بازدیدکنندگان شما فراهم کند تا با یکدیگر صحبت کنند. به عنوان مثال، اگر وبلاگی را برای کسب و کار خود راه اندازی می کنید، می توانید بخش نظرات را برای آن فعال کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند از شما سؤال کنند و در مورد پست های شما با یکدیگر بحث کنند. بسته به پلتفرمی که استفاده می‌کنید، می‌توانید ویژگی‌های اجتماعی پیچیده‌تری مانند انجمن‌ها و حتی چت‌های عمومی را نیز تنظیم کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت کارخانه

امکانات و خدمات طراحی سایت نمایشگاهی

در طراحی سایت نمایشگاهی چه نکاتی باید رعایت شود؟

وب‌سایت‌هایی که به خوبی طراحی شده‌اند به کارآفرینان این امکان را می‌دهند که با مشتریان احتمالی ارتباط برقرار کرده و درگیر شوند، در حالی که به عنوان پلتفرم‌های بازاریابی درخشان عمل می‌کنند. چگونه می‌توانیم از این پلتفرم بازاریابی عالی برای تبلیغ برندهایمان و همچنین رشد شرکت خود استفاده کنیم؟ لیست زیر 6 عنصر حیاتی است که هر وب سایت باید داشته باشد:

 • بخش گواهینامه ها

با افزایش رقابت در بازار دیجیتال ، یکی از موارد ضروری برای طراحی سایت نمایشگاهی شما، بخش گواهی است. بخش گواهینامه نماد های اعتماد الکترونیکی و البته تمام نظرات و قدردانی های مشتریان راضی را نمایش می دهد. این عنصر راهی عالی برای افزایش اعتبار وب سایت شماست. توصیفات باعث می شود که بازدیدکنندگان یا مشتریان جدید در مورد خرید در وب سایت شما احساس آرامش و اطمینان بیشتری کنند. توصیفات را می توان در خود صفحه اصلی قرار داد، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند آنها را در هنگام فرود مشاهده کنند. با این حال، همچنین باید یک صفحه وب جداگانه به خصوص برای توصیفات مشتریان وجود داشته باشد.

 • بخش پیشنهادات

پیشنهاد انتخاب درخواستی است که توسط وب سایت شما برای مشتریان بازدید کننده ارسال می شود تا برای پیشنهادات یا ایمیل های تبلیغاتی شرکت شما ثبت نام کنند این به جمع آوری اطلاعات تماس بازدیدکنندگان کمک می کند حتی اگر از وب سایت شما خریدی انجام ندهند.

 • بخش درباره ما

وفاداری به برند برای شرکت شما بسیار مهم است، از این رو بسیار مهم است که مشتریان احساس کنند با برند شما مرتبط هستند. اطمینان حاصل کنید که بخش درباره ما در مورد شما داستان برند و شرکت شما را ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. این به افزودن لمس شخصی به وب سایت و ایجاد تأثیر مادام العمر در بازدیدکنندگان کمک می کند.

 • بخش سوالات متداول

تعداد دفعاتی که مشتریان در مورد محصولات و خدمات سؤالاتی دارند. یک صفحه اختصاصی برای سؤالات متداول (FAQ) که به همه این سؤالات اساسی پاسخ می دهد، بهترین راه حل برای راهنمایی مشتری و کمک به آنها برای درک شرکت و پیشنهادات آن است.

 • بخش اطلاعات تماس

ضروری است که وب سایت شما اطلاعات تماس دقیق را به طور برجسته در وب سایت شما نمایش دهد. این یک استراتژی خوب برای بهبود اعتبار شرکت است.

 • طراحی سایت نمایشگاهی و چیدمان آن

طراحی سایت نمایشگاهی و چیدمان وب چشم‌نواز برای وب‌سایت‌ها بسیار مهم است. می تواند به شما در طراحی وب سایت جذاب کمک کند. هنگامی که یک مشتری احتمالی وارد صفحه شما می شود، تنها 50 میلی ثانیه طول می کشد تا تصمیم بگیرد که آیا می خواهد به مرور ادامه دهد یا در وب سایت شما بماند. طراحی وب سایت باید مطابق با استراتژی برندسازی شما باشد تا لحظه ای که بازدیدکننده از وب سایت شما بازدید می کند. آنها باید بتوانند فوراً شرکت شما و ارزش های آن را درک کنند.

هزینه طراحی سایت نمایشگاهی چقدر است؟

قیمت طراحی سایت نبض نت

قیمت طراحی سایت نبض نت

عوامل بسیاری در تعیین هزینه طراحی سایت نمایشگاهی موثر اند. در ادامه به بررسی برخی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه طراحی سایت نمایشگاهی خواهیم پرداخت. یکی از بخش های مهم در طراحی سایت نمایشگاهی ، امکانات موجود در وبسایت است که با توجه به نیاز شما تعیین میشوند و البته اینکه وبسایت شما امکان پیاده سازی توسط یک cms  قدرتمند مانند وردپرس را دارد و یا خیر. در صورت امکان پیاده سازی توسط ورد پرس از هزینه های شما کاسته خواهد شد چرا که وبسایت شما دیگر نیاز به کدنویسی چندانی نخواهد داشت. اما در صورتی که نیاز به طراحی سایت نمایشگاهی خاص تر و با امکانات بیشتری دارید که در قالب وردپرس و دیگر CMS  نمیگنجد به نا چار باید به سراغ کد نویسی اختصاصی بروید که ممکن است برای شما هزینه هایی را در بر خواهد داشت. حجم وبسایت شما و البته گستردگی شاخته ها و مطالب آن نیز بر روی هزینه طراحی سایت نمایشگاهی تاثیز گذار است. دامنه و هاست وبسایت شما نیز عناصری موثر اند.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت صنعتی

خدمات گروه نبض نت برای طراحی سایت نمایشگاهی

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت نمایشگاهی همانطور که پیشتر نیز ذکر کردیم یک گونه تخصص است که نیاز به تجربه دارد. گروه نبض نت با تجربه ای غنی از پروژه های کوچک و بزرگ امکان طراحی سایت نمایشگاهی را به صورت تخصصی دارد و این اطمینان را به شما خواهد داد که وبسایت شما به صورت اختصاصی و مطابق با نوین ترین روش ها طراحی خواهد شد. از جمله خدمات طراحی سایت نمایشگاهی نبض نت میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی ریسپانسیو ( واکنش گرا)
 • طراحی اختصاصی رابط کاربری وبسایت
 • طراحی اختصاصی قالب وبسایت
 • رعایت زیر ساخت های سئو
 • اتمام و تحویل به موقع طراحی سایت پزشکی
 • آشنایی کامل با تخصص ها و پیش نیاز های طراحی سایت پزشکی
 • طراحی نسخه دارک مود سایت
 • هم پوشانی لایه های ویسایت
 • استفاده از ویدئو و صدا
 • استفاده از تصاوریر خاص و هنری
 • تایپوگرافی خاص در طراحی سایت پزشکی
 • استفاده از المان های مختلف
 • و ...

سخن پایانی

هر کسب و کاری به طراحی سایت نمایشگاهی نیاز دارد. اگر هنوز یکی را ندارید، اکنون زمان مناسبی برای شروع آن است. در حالی که موفقیت کسب و کار شما بدون طراحی سایت نمایشگاهی امکان پذیر است، حضور در وب می تواند به شما کمک کند تا درهای زیادی را باز کنید. اگر چیزی در مورد طراحی سایت نمی دانید، نگران نباشید. برای راه اندازی چیزی نیازی به صرف ماه ها و هزینه زیاد ندارید. گروه طراحی سایت نمایشگاهی ما به شما امکان می دهد یک سایت قدرتمند و حرفه ای ایجاد کنید حتی اگر یک مبتدی باشید. شما میتوانید برای طراحی سایت نمایشگاهی همین الان با کارشناسان ما در نبض نت تماس بگیرید.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *