طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت نمایشگاه خودرو

طراحی سایت نمایشگاه خودرو

طراحی وب سایت تخصصی نمایشگاه خودرو

طراحی سایت نمایشگاه خودرو یکی از سایت هایی است که این روزها بسیار مورد توجه فروشندگان خودرو قرار گرفته است.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

شنبه, 7 آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱0:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت نمایشگاه خودرو

تمامی صنف ها وارد فروش مجازی و اینترنت شده اند و نمایشگاه های خودرو نیز از این قائده مستثنی نیستند. شاید این روزها یکی از راه های جذب مشتری و افزایش درآمد طراحی سایت وردپرس باشد.

به خصوص که تمامی کسب و کارها به سمت مجازی پیش می روند و افراد برای کوچکترین نیازهای خود دست به گوشی شده و در گوگل سرچ می کنند. کمتر کسی وجود دارد که با دیدن تصاویر خودروهای مختلف مجذوب آن نشود. البته خودرو خرید کوچکی نیست و داشتن سایت به منزله فروش روزانه خودرو نمی باشد. اما تصور کنید که مشتریانی از شهرهای مختلف دارید و می خواهید خودروهایی که در معرض فروش می باشند را به آن ها نشان دهید.

یکی از بهترین راه های جذب مشتری از سایر شهرها طراحی سایت نمایشگاه خودرو می باشد. در صورتی که در زمینه طراحی سایت های شرکتی و یا حتی فروشگاهی اطلاعات ندارید و برای طراحی سایت نمایشگاه اتومبیل نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مجموعه نبض نت بهره مند شوید.

اهمیت طراحی سایت نمایشگاه خودرو

بازار خرید و فروش خودرو همواره داغ بوده است. در گذشته افراد برای اینکه بتوانند خودرو خود را به فروش برسانند و یا حتی خودرویی خریداری کنند می بایست به فروشگاه های محلی مراجعه می کردند.

طبیعتا انتخاب در این حالت بسیار محدود می باشد و شما مجبورید از میان چند خودرو یکی از آن ها را خریداری کنید. در این صورت ممکن است باب میل خودتان نباشد. اینترنت این مشکل را حل کرده است. بدون مراجعه به فروشگاه های محلی تنها با یک سرچ کوتاه می توانید انواع مختلفی از خودروهایی را که برای فروش گذاشته اند را مشاهده کنید و در صورت تایید با بنگاه تماس حاصل نمایید.

مواردی که در بخش پیشین بیان شد میزان اهمیت طراحی سایت نمایشگاه خودرو برای مشتریان بود. این طراحی برای صاحب بنگاه و یا نمایشگاه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. صاحبین سایت به راحتی می توانند مشتریانی از شهرهای مختلف داشته باشند و در عین حال در صورت نیاز مشتری را به سایت هدایت کنند تا مدل های متنوعی ار خودروهای در حال فروش را مشاهده کنند.

امکانات طراحی سایت نمایشگاه خودرو

طراحی هر سایتی نیاز دارد که به صورت کاملا حرفه ای صورت پذیرد به گونه ای که تمامی نیازهای مشتری را برآورده کند. در صورتی که قصد طراحی سایت نمایشگاه ماشین به صورت تخصصی و حرفه ای را دارید می توانید به یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران یعنی نبض نت مراجعه کنید و پس از مشاهده نمونه کارها بهترین نوع طراحی سایت را برای خود انتخاب کنید. برخی از امکانات طراحی سایت نمایشگاه خودرو به شرح زیر می باشد:

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت تولیدی

مقایسه خودرو ها با یکدیگر: خرید خودرو یک خرید بزرگ است و لازم است که پیش از خرید تحقیقات لازم صورت گیرد. خریداران عمدتا پیش از نهایی کردن خرید از مدل های مختلفی دیدن می کنند و با توجه به امکانات و ویژگی های هریک، یکی از گزینه ها را متناسب با بودجه خود انتخاب می کنند. طراحی سایت نمایشگاه خودرو این امکان را به مشتریان می دهد که به راحتی به صورت آنلاین امکانات خودروها را با هم مقایسه کنند.

فهرست اعلام قیمت به روز: دیگر نیازی به تماس برای دریافت قیمت نیست. تمامی قیمت های خودروها را به صورت روزانه می توانید آپدیت کنید تا مشتریان به صورت آنلاین قیمت خودروها را مشاهده کنند و با توجه به بودجه خود مناسب ترین گزینه را انتخاب کنند.

صفحه درباره ما: هر سایتی برای اینکه روزمه کاری خود را به مشتری نشان دهد و یا حتی تصاویری از محل کار خود در سایت قرار دهید نیاز به یک صفحه به نام درباره ما می باشد که مشتری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه خودرو شما به این صفحه مراجعه می کند.

صفحه تماس با ما: فرض کنیم که یکی از خودروها توسط مشتری پسندیده شده است چگونه می توان با نمایشگاه خودرو ارتباط برقرار کرد و گفت و گوهای اولیه را داشت؟ در صفحه تماس با ما تمامی راه های ارتباطی که مشتری می تواند با شما در ارتباط باشد نوشته می شود.

گالری تصاویر هر محصول: مهم ترین جزء طراحی سایت نمایشگاه خودرو تصاویر آن می باشد. مشتری با مشاهده تصویر خودرو مورد نظر خود را انتخاب کند. بنابراین بخش گالری تصاویر محصولات شما یکی از مهم ترین بخش ها می باشد. در این بخش می توانید تصاویر تمامی خودروهایی  که برای فروش هستند را در معرض دید مشتری قرار دهید.

دسته بندی خودرو ها: عموما افراد برای خرید به دنبال خودرو خاصی هستند. مثلا یک نفر تنها به دنبال پراید با قیمت مورد نظر خود می باشد و دیگری تنها به دنبال مگان با توجه به بودجه خود می باشد. دسته بندی خودروها با توجه به برندها باعث می شود کاربر  در وب سایت شما سردرگم نشود و به راحتی گزینه مورد نظر خود را پیدا کند.

برخی از اخبار روز خودرو: در روز اخبارهای مختلفی اعم از آزاد شدن ورود فلان خودرو و یا تحریم فلان کشور منتشر می شود. به راحتی می توانید تمامی این اخبار را در اختیار مشتری قرار دهید و یک گزینه برای مراجعه روزانه افراد به سایت خود داشته باشید.

امکان پیش خرید: یکی از سوالات اساسی در طراحی سایت نمایشگاه خودرو این است که چگونه می توان اطمینان حاصل کرد خودرو انتخابی به فروش نرفته است. برای این کار طراحی سایت نمایشگاه خودرو باید به گونه ای باشد که در صورت تایید هزینه ای به عنوان پیش خرید پرداخت شود و سپس اقدامات نهایی برای خرید انجام گردد.

طراحی صفحه فروشگاهی: طراحی سایت نمایشگاه خودرو نوعی سایت فروشگاهی می باشد برای پیش خرید نیاز به درگاه پرداخت دارد. بنابر این صفحه ای با عنوان صفحه فروشگاهی باید طراحی شود تا مشتری در صورت تایید خودرو مورد نظر خود را پیش خرید کند.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

سئو سایت نمایشگاه ماشین

سئو سایت اگر بیشتر از طراحی سایت خودرو مهم باشد کمتر  نیست. در نتیجه در زمان سفارش طراحی سایت نمایشگاه خودرو به سئو اهمیت بسیار دهید و از شرکت ساخت سایت خودرو در رابطه با اینکه آیا اصول سئو را رعایت می کنند سوال کنید. سئو قدرت راه اندازی سایت خودرو شما خواهد بود و در واقع تفاوت شما در کسب و کار اینترنتی بر اساس میزانی است که سئو در طراحی سایت خودرو رعایت شده است.

شناخت نکات سئو در ایجاد وب سایت خودرو به شما کمک می کند تا با بررسی نمونه های طراحی سایت خودرو متوجه شوید که آیا شرکت ساخت سایت خودرو  اصول سئو را رعایت میکند یا خیر و اگر شما راه اندازی سایت خودرو خود را به شرکت طراحی سایت نمایشگاه خودرو بسپارید آیا طراحی وب سایت خودرو بر اساس اصول سئو انجام می شود.

حتما دقت کنید بدون شناخت نسبی از سئو به صورت کامل قادر نخواهید بود تا تشخیص دهید که آیا سئو به درستی رعایت می شود یا خیر. اصولی که در ادامه به عنوان اصول سئو در ایجاد وب سایت خودرو ذکر کرده ایم تنها بخشی از اصولی است که باید در طراحی سایت خودرو به صورت کامل رعایت شود.

هزینه طراحی سایت نمایشگاه خودرو

قیمت طراحی سایت نبض نت

قیمت طراحی سایت نبض نت

اگر سری به گوگل زده باشید شرکت های مختلفی را برای طراحی سایت نمایشگاه ماشین دیده اید که ممکن است قیمت های متنوعی را نیز دریافت کرده باشید. در حالت کلی تعیین قیمت برای طراحی سایت بر اساس امکاناتی می باشد که برای طراحی در نظر گرفته شده است.

بسیاری از شرکت ها پشتیبانی پس از طراحی سایت ارائه نمی دهند و به همین دلیل هزینه کمتری برای طراحی سایت نمایشگاه ماشین دریافت می کنند. اما پشتیبانی یکی از مهم ترین امکاناتی می باشد که هر شرکت طراحی سایت می بایست آن را ارائه دهد. در صورتی که نیاز به طراحی سایت نمایشگاه خودرو با مناسب ترین قیمت را دارید می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مجموعه نبض نت بهره مند شوید.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *