طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

برای اطلاع رسانی گالری هنری و یا برای به نمایش رساندن و فروش محصولات گالری خود نیاز به طراحی سایت هنری دارید. طراحی سایت هنری یکی دیگر از خدمات گروه نبض نت. با ما همراه باشید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

شنبه, 25 تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری یکی از راه های ترویج هنر به صورت آنلاین است. اما طراحی سایت هنری تنها به منظور ترویج هنر صورت نخواهد پذیرفت. طراحی سایت هنری ممکن است به منظور فروش کار های هنری صورت پذیرد و یا اطلاع رسانی یک رویداد هنری و یا افزایش اعتبار یک هنرمند و یا گالری هنری.

اما اگر همچنان در رابطه با طراحی سایت هنری خود مرردد هستید، پیشنهاد ما به شما مطالعه ادامه مقاله تا به انتهاست. طراحی سایت هنری هم برای صاحبان مشاغل کوچک و هم برای صاحبان مشاغل بزرگ، برای استارتاپ ها و شرکت های بزرگ مزایای زیادی دارد. با این حال، تکان دهنده است که 46٪  از مشاغل کوچک هنوز وب سایت ندارند، در حالی که 12٪ بعید است آن را در آینده ایجاد کنند و 10٪ مطمئن نیستند.

اکنون، زمانی که افراد مدرن حدود 8 ساعت در روز را در اینترنت می گذرانند و بر نحوه زندگی و کار ما تأثیر می گذارند، هر کسب و کار موفقی باید در وب حضور داشته باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت مزون لباس

دلیل اهمیت طراحی سایت هنری

ممکن است برای طراحی سایت هنری خود دچار تردید شده باشید. در ادامه میخواهیم به مواردی بپردازیم که لزوم طراحی سایت هنری را نشان خواهد داد. با ما همراه باشید.

 • امکان طراحی سایت هنری با بودجه کم

صاحبان مشاغل کوچک معمولاً بودجه کمی دارند، زیرا سود آنها با گذشت زمان افزایش می یابد. با این حال، آنها باید در حال حاضر، در مرحله اولیه تجارت خود، یک حضور مؤثر در وب ایجاد کنند تا بتوانند در آینده سود مناسبی به دست آورند.

رابطه علت و معلولی وجود دارد. بنابراین اگر به تازگی کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کرده اید، هر چه زودتر یک وب سایت ایجاد کنید، زودتر به سود خواهید رسید. ممکن است فکر کنید خیلی گران است، اما در واقع سرمایه اولیه شما هر چه باشد، توسعه وب به شما اجازه می دهد تا یک وب سایت یا برنامه ساده اما کارآمد داشته باشید که بتواند بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند.

برای استارت ‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک کاملاً مقرون‌به‌صرفه است که طراحی سایت هنری را ایجاد کنند تا به سرعت در بازار ظاهر شوند و بعداً روی بهبودهای آن سرمایه‌گذاری کنند.

 • دسترسی مخاطبان بیشتر به دلیل دسترسی دائمی به وب سایت

صرف نظر از نوع کسب و کاری که دارید، داشتن یک وب سایت به صورت 7 روزه و 24 ساعته بدون استراحت برای تعطیلات و آخر هفته ها یک مزیت بزرگ است. در حالی که فروشگاه فیزیکی هنری شما در شب بسته است، فروشگاه آنلاین شما می تواند به فروش خود ادامه دهد و با ارائه خدمات به مشتریان در هر زمانی که برای آنها مناسب باشد، به فروش خود ادامه دهد و درآمد کسب کند.

یک دلیل دیگر برای ایجاد حضور در وب برای کسب و کار شما، کاهش فاصله است. یک وب سایت به شما این امکان را می دهد که مخاطبان هدف خود را گسترش دهید و با مشتریانی که دور از شما هستند معامله کنید. در واقع، کل کره زمین در دسترس شماست.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت عکاسی

طبق آمار ، 60 درصد از مردم تحقیقات آنلاین را از طریق موتور جستجو انجام می دهند و 61 درصد قبل از خرید، نظرات محصول را مطالعه می کنند. کاربران مدرن به خرید آنلاین بدون ترک آسایش خانه عادت دارند.

به هر حال، محبوبیت روزافزون گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را نادیده نگیرید و از طراحی وب واکنش‌گرا برای ارائه یک UX رضایت‌بخش برای کاربران موبایل استفاده کنید.

مهم ترین مزایای طراحی سایت هنری

دلایل نیاز به طراحی سایت هنری را با یکدیگر بررسی نمودیم اما طراحی سایت هنری براای شما چه مزایایی را به همراه خواهد داشت؟ و یا با طراحی سایت هنری به چه چیزی دست خواهید یافت؟

 • دیده شدن برند و شناخت برند

اگر به تازگی راه اندازی یک استارت آپ یا کسب و کارهای کوچک را شروع کرده اید، به خصوص برای شما مهم است که تا حد امکان افراد بیشتری را در مورد کسب و کار خود مطلع کنید. شما می خواهید به مردم اطلاع دهید که شرکت یا گالری هنری شما وجود دارد، و همچنین شرکت شما چه کاری انجام می دهد، نام آن چیست و چقدر می تواند برای آنها مفید باشد یا برای دوستان / بستگان / همکاران / همسایگانشان، به عنوان به اشتراک گذاری اطلاعات و حمایت از برند نیز به خوبی کار می کنند.

وب‌سایتی که نشان‌دهنده کسب‌ و کار شما باشد به شما کمک می‌کند تا قابلیت مشاهده و کشف آنلاین و همچنین ایجاد یا افزایش شناخت برند را ایجاد کنید. اگر بک لینک های زیادی از سایت های معتبر به سایت خود دارید، این امر اعتبار کسب و کار شما را فراهم می کند.

 • تبلیغ آنلاین آسان کسب و کار کوچک خود با یک وب سایت

هم محتوای همیشه سبز وب سایت و هم موضوعات به جذب ترافیک کمک می کند. انجام درست بازاریابی محتوا به شما امکان می دهد مشتریان احتمالی را جذب کرده و آنها را تبدیل کنید. بر اساس گزارش  InsideView، شرکت هایی که وبلاگ نویسی منظم انجام می دهند، ماهانه 67 درصد بازید بیشتری تولید می کنند و بنابراین 67 درصد فرصت های فروش بیشتری نسبت به آنهایی که وبلاگ هنری ندارند، دارند.

علاوه بر این، اگر وب سایت خود را داشته باشید، تبلیغ کسب و کار کوچک خود در پلتفرم های مختلف در اینترنت بسیار آسان تر است. اگر پست‌های رسانه‌های اجتماعی شما حاوی لینک‌هایی باشد که کاربران اجتماعی را به وب‌سایت شما هدایت می‌کند، می‌توانید از حداکثر مزایای SMM برای کسب‌وکار لذت ببرید. همین امر در مورد رسانه های اجتماعی پولی نیز صادق است. پست های تبلیغاتی و تبلیغات حمایت شده که به یک وب سایت پیوند می دهند قابل اعتماد و معتبر به نظر می رسند.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت خشکبار

 • کشف بینش مشتری با ردیابی رفتار کاربر در وب سایت شما

مطابقت و فراتر از انتظارات مخاطبان به شما این امکان را می دهد که به رضایت مشتری برسید و وفاداری مشتری را به دست آورید. اگر می خواهید دقیقاً آنچه را که به مشتریان خود نیاز دارند ارائه دهید، بدیهی است که باید بدانید آنها واقعاً به چه چیزی نیاز دارند و واقعاً چه کسانی هستند.

هنگامی که شما یک وب سایت دارید، نظارت بر نحوه تعامل کاربران با آن آسان است. می‌توانید دریابید که افراد محصول یا خدمات شما چه چیزی را بیشتر دوست دارند و چه چیزی را کمتر دوست دارند، از مکان جغرافیایی، دستگاه‌ها و سایت‌های شخص ثالث که معمولاً می‌آیند و موارد دیگر. این بینش‌ها به شما امکان می‌دهد دید واضحی از شخصیت کاربر خود ایجاد کنید .

امکانات و خدمات طراحی سایت هنری

امکانات و خدماتی که طراحی سایت هنری در اختیار شما و بازدید کنندگان وبسایت شما قرار خواهند داد گوناگون است. در واقع طراحی سایت هنری میتواند امکان خرید و بازدید تمامی محصولات شما را برای هر کاربر در آن واحد فراهم آورد در حالی که شما در تخت خوابتان در حال استراحت هستید. همچنین طراحی سایت هنری میتواند تمامی مزایای ذکر شده در بالا را برای شما به ارمغان آورد. در ادامه مقاله ببا ما همراه باشید.

در طراحی سایت هنری چه نکاتی باید رعایت شود؟

مزایای طراحی سایت هنری را با یکدیگر مورد بررسی قرار دادیم. حال شاید تصمیم گرفته باشید طراحی سایت هنری را به انجام رسانید. اما در طراحی سایت هنری باید چه اقداماتی را انجام دهیم و چه نکاتی را رعایت کنیم؟

 • تولید محتوای با کیفیت و تازه

مختصر، جالب و جدید باشید. از زبانی استفاده کنید که برای مخاطب شما منطقی باشد. از اصطلاحات تخصصی، صحبت های شرکتی و کلمات اختصاری خودداری کنید. بازدیدکنندگان دارای دامنه توجه کوتاه هستند: املای صحیح، دقیق بودن، مرتبط بودن و به روز رسانی منظم. وبلاگ ها و به روز رسانی های رسانه های اجتماعی راه های عالی برای افزودن محتوای تازه هستند که باعث می شود بازدیدکنندگان بازگردند و به استراتژی SEO کمک کنند بله، تازه نگه داشتن چیزها نیاز به کمی سرمایه گذاری دارد.

 • راه های ارتباطی را قرار دهید.

مخاطبان شما را تعقیب نمی کنند. تعامل را آسان کنید، چندین نقطه تماس را ارائه دهید: تلفن، ایمیل، رسانه های اجتماعی و شاید یک فرم تماس با استفاده آسان. نقشه گوگل یک امتیاز است. مهمتر از همه، اطمینان حاصل کنید که این اطلاعات به راحتی در یک صفحه تماس با سهولت یافتن و یا در همه صفحات سایت شما در دسترس است.

 • بازدید کننده را به تعامل وا دارید.

اگر سایت شما از بازدیدکنندگان چیزی نپرسد، مطمئناً هیچ کاری انجام نخواهند داد. هدف سایت شما چیست؟ آیا این هدف برای بازدیدکنندگان روشن است؟ حتی سایت‌های اطلاعاتی از بازدیدکنندگان می‌خواهند مقالاتی را بخوانند و به اشتراک بگذارند، شرکت را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنند، جعبه‌های ابزار را دانلود کنند، به لیست‌های پستی بپیوندند یا درباره سازمان اطلاعات بیشتری کسب کنند. در هر صفحه یک سوال بگنجانید.

 • برای جستجو و وب اجتماعی بهینه شده است

ساختن یک وب سایت زیبا که استفاده از آن آسان باشد کافی نیست. نیاز به کسب ترافیک دارد. در غیر این صورت، این همه تلاش در طراحی، UXو توسعه محتوا بیهوده خواهد بود. صدها قانون و دستورالعمل برای بهینه سازی موثر موتورهای جستجو وجود دارد، بنابراین در اینجا چند مورد برای شروع وجود دارد:

 • از عناوین صفحه و متا تگ ها در هر صفحه و از تگ های alt در هر تصویر استفاده کنید.
 • محتوای سایت خود را بهینه سازی کنید تا با کلماتی که افراد واقعی جستجو می کنند، هماهنگ شود.
 • از کلمات کلیدی به درستی در محتوا و لینک ها استفاده کنید.
 • از برگه‌های سبک آبشاری برای چیدمان استفاده کنید و کد HTML خود را بدون به هم ریختگی نگه دارید.

هزینه طراحی سایت آموزشی چقدر است؟

قیمت طراحی سایت نبض نت

قیمت طراحی سایت نبض نت

عوامل بسیاری در تعیین هزینه طراحی سایت هنری موثر اند. در ادامه به بررسی برخی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه طراحی سایت هنری خواهیم پرداخت. یکی از بخش های مهم در طراحی سایت هنری ، امکانات موجود در وبسایت است که با توجه به نیاز شما تعیین میشوند و البته اینکه وبسایت شما امکان پیاده سازی توسط یک cms  قدرتمند مانند وردپرس را دارد و یا خیر. در صورت امکان پیاده سازی توسط ورد پرس از هزینه های شما کاسته خواهد شد چرا که وبسایت شما دیگر نیاز به کدنویسی چندانی نخواهد داشت.

اما در صورتی که نیاز به طراحی سایت هنری خاص تر و با امکانات بیشتری دارید که در قالب وردپرس و دیگر CMS  نمیگنجد به نا چار باید به سراغ کد نویسی اختصاصی بروید که ممکن است برای شما هزینه هایی را در بر خواهد داشت. حجم وبسایت شما و البته گستردگی شاخته ها و مطالب آن نیز بر روی هزینه طراحی سایت هنری تاثیز گذار است. دامنه و هاست وبسایت شما نیز عناصری موثر اند.

خدمات گروه نبض نت برای طراحی سایت هنری

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت هنری همانطور که پیشتر نیز ذکر کردیم یک گونه تخصص است که نیاز به تجربه دارد. گروه نبض نت با تجربه ای غنی از پروژه های کوچک و بزرگ امکان طراحی سایت هنری را به صورت تخصصی دارد و این اطمینان را به شما خواهد داد که وبسایت شما به صورت اختصاصی و مطابق با نوین ترین روش ها طراحی خواهد شد. از جمله خدمات طراحی سایت هنری تارینیوتک میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی ریسپانسیو ( واکنش گرا)
 • طراحی اختصاصی رابط کاربری وبسایت
 • طراحی اختصاصی قالب وبسایت
 • رعایت زیر ساخت های سئو
 • اتمام و تحویل به موقع طراحی سایت پزشکی
 • آشنایی کامل با تخصص ها و پیش نیاز های طراحی سایت پزشکی
 • طراحی نسخه دارک مود سایت
 • هم پوشانی لایه های ویسایت
 • استفاده از ویدئو و صدا
 • استفاده از تصاوریر خاص و هنری
 • تایپوگرافی خاص در طراحی سایت پزشکی
 • استفاده از المان های مختلف
 • و ...

نتیجه گیری

امیدواریم با مطالعه این مقاله تصمیم خود را برای طراحی سایت هنری خود گرفته باشید و هنر خود را با طراحی سایت هنری به دست تمام ایرانیان و بلکه جهانیان برسانید. اما اگر هنوز مردد هستید و سفارش طراحی سایت هنری خود را ثبت ننموده اید همین الان میتوانید با کارشناسان ما در نبض نت تماس بگیرید تا در باره لزوم طراحی سایت هنری برای کسب و کار خود به صورتت تخصصی بیشتر بدانید.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *