طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

سفارش طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی از خدماتی است که ما در نبض نت ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

پنج شنبه, 6 مرداد ۱۴۰۱ ساعت 13:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی چه اهمیتی دارد؟ وب سایت پزشکی شما دفتر مجازی کلینیک شماست، در واقع یک تصویر دیجیتالی از مطب شما. آن را به خوبی ساختار یافته و جذاب کنید تا بیماران و درآمد بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد.

این کاری است که بهترین وب سایت های پزشکی انجام می دهند و به همین دلیل طراحی سایت پزشکی بسیار حائز اهمیت است. با استفاده از طراحی سایت پزشکی مناسب، بهترین وب سایت های پزشکی به بهبود عملکرد مطب شما، افزایش شهرت، افزایش تجربه بیمار و ایجاد درآمد بیشتر کمک می کنند. این مقاله نکاتی را برای طراحی سایت‌ پزشکی مؤثر به شما ارائه می‌کند که گروه خاصی از بیماران را هدف قرار می‌دهد.

دلیل اهمیت طراحی سایت پزشکی

اکثر مردم به یک کسب و کار بدون وب سایت اعتماد ندارند. یک صفحه زیبا و مدرن که به طور مرتب به روز می شود و در موتورهای جستجو ظاهر می شود، اعتبار آنی را افزایش می دهدمشتریان احتمالی بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد و تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در یک مکان در اختیار خواهند داشت. در عصر دیجیتال، ما انتظار داریم که مشاغل در وب حضور داشته باشند. حتی کوچکترین کسب و کار محلی نیاز به یک وب سایت دارد.

هر کسی می تواند به راحتی یک صفحه فیس بوک یا یک حساب اینستاگرام با داده های جعلی، با نام شما ایجاد کند و نمایه ها ممکن است مشابه پروفایل شما باشند. بنابراین، یک وب‌سایت تجاری حرفه‌ای شرکت شما را به روشی مشروع می‌کند که هیچ کانال رسانه‌های اجتماعی دیگری چنین کاری را انجام نمی‌دهند.

و اگر کسب‌وکاری ندارید و در نظر دارید مکانی را برای نمونه کار خود ایجاد کنید، تا کار خود را به رخ بکشید، یا چیزی که نشان‌دهنده شما برای ارسال به استخدام‌کنندگان در هنگام جستجوی کار است راه حرفه‌ای‌تری برای انجام این کار وجود

 مطالعه بیشتر: طراحی سایت دندان پزشکی

مهم ترین مزایای طراحی سایت پزشکی

وب‌سایت‌های بهینه‌سازی شده می‌توانند در صفحه اول جستجوی  گوگل ظاهر شوند و مشتریان جدیدی را جذب کنند که به‌ طور خاص به دنبال شما نبودند، اما فقط در حال تحقیق در مورد یک موضوع بودند. احتمال اینکه شخصی به وب سایت شما برخورد کند بسیار بیشتر از نمایه رسانه های اجتماعی است. همچنین، مقایسه شما و هر کسب و کار یا پیشنهاد رقیب زمانی آسان تر است که همه طرف های درگیر، یک وب سایت حرفه ای داشته باشند.

اگر در تبلیغات گوگل یا فیس بوک سرمایه گذاری می کنید، می توانید ترافیک را مستقیماً به وب سایت خود هدایت کنید. در صفحه، بازدید کنندگان شما تمام جزئیات را برای خرید آگاهانه و فراخوانی برای ایجاد انگیزه در آنها خواهند داشت. صفحات با فرم‌های بازشونده داخلی و اعلان‌های وب، بازدیدکنندگان وب‌سایت را تشویق می‌کنند که در وبسایت باقی بمانند و ارتباط خود را حفظ کنند.

.امکانات و خدمات طراحی سایت پزشکی

 طراحی سایت پزشکی با توجه به کاربرد مورد نیاز در وبسایت صورت پذیرد. اما برای پس از طراحی سایت پزشکی چه کاربرد ها و چه ویژگی هایی را میتوانیم از سایت پزشکی انتظار داشته باشیم؟ در ادامه به امکانات و خدمات طراحی سایت پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

در طراحی سایت پزشکی چه نکاتی باید رعایت شود؟

 • طراحی سایت پزشکی باید مخاطب شما را هدف قرار دهد

مطب پزشکان واقعی بسته به تخصص آنها و متعاقباً گروه بیمار مورد نظر آنها متفاوت است. مطب یک متخصص اطفال مطمئناً شبیه مطب یک جراح ارتوپد نخواهد بود. تخصص های مختلف، بیماران مختلف، دکوراسیون متفاوت! همین قانون در مورد وب سایت های پزشکی نیز صدق می کند: طراحی بسته به گروه جمعیتی که کلینیک قصد جذب آن را دارد متفاوت خواهد بود.

سایت های پزشکی باید از جذاب ترین طراحی برای مخاطبان هدف خود استفاده کنند زیرا این گروهی است که شما می خواهید نیازهای آنها را برآورده کنید. اگر بیماران جوان را هدف قرار دهید، طراحی سایت پزشکی شما می تواند رنگ بیشتری را به کار گیرد. اگر تمرکز تمرین شما افراد مسن یا افراد دارای معلولیت باشد، طراحی شما باید ناوبری را بسیار ساده کند. اگر پزشک پزشکی ورزشی هستید از عکس های مرتبط استفاده کنید. با در نظر گرفتن مخاطب هدف خود سایت پزشکی خود را طراحی کنید و در نهایت یکی از بهترین وب سایت ها را خواهید داشت.

 • طراحی سایت پزشکی باید ساده و واضح باشد.

این قانونی است که در طراحی بهترین وب سایت های پزشکی کاملاً اعمال می شود. درک موضوع سایت شما را برای بازدیدکنندگان بسیار آسان کنید، نه پنج ثانیه بعد، بلافاصله در وب سایت مراقبت های بهداشتی شما. راز این تعادل است: نه عکس های زیاد، نه بلوک های بی پایان. اگر می‌خواهید یکی از بهترین وب‌سایت‌های پزشکی را داشته باشید، طراحی خود را تا حد امکان ساده و واضح نگه دارید تا ناوبری برای بیمارانتان طبیعی باشد. در اینجا چند نکته برای ساده نگه داشتن آن وجود دارد:

فضای کافی بین انواع مختلف محتوا قرار دهید: عکس، متن، منوها

 • از پاراگراف های کوچکتر برای کپی خود استفاده کنید و برای وضوح، سرصفحه ها و سرفصل های فرعی اضافه کنید
 • از طریق رنگ های متضاد، ناحیه اصلی صفحه را از نوارهای کناری/سرصفحه جدا کنید

پیدا کردن اطلاعات را آسان کنید، که باعث می شود تجربه بیماران شما در وب سایت شما مثبت باشد. که این امر بیماران بیشتری را متقاعد می کند تا یک نوبت رزرو کنند. نبض نت می تواند به شما در انجام این کار کمک کند!

اینکه شخصی به وب سایت شما برخورد کند بسیار بیشتر از نمایه رسانه های اجتماعی است. همچنین، مقایسه شما و هر کسب و کار یا پیشنهاد رقیب زمانی آسان تر است که همه طرف های درگیر یک وب سایت حرفه ای داشته باشند.

اگر در تبلیغات گوگل یا فیس بوک سرمایه گذاری می کنید، می توانید ترافیک را مستقیماً به وب سایت خود هدایت کنید. در صفحه، سرنخ‌های شما تمام جزئیات را برای خرید آگاهانه و فراخوانی برای ایجاد انگیزه در آنها خواهند داشت. صفحات با فرم‌های بازشو داخلی و اعلان‌های فشار وب، بازدیدکنندگان وب‌سایت را تشویق می‌کنند که در تماس باقی بمانند و برگردند

 • ناوبری در وبسایت پزشکی آسان است.

بهترین وب سایت های پزشکی مملو از تمام اطلاعاتی هستند که ممکن است بیمار بخواهد پیدا کند، از پست های وبلاگ آموزشی گرفته تا فرم های بیمار، دستورالعمل های قرار ملاقات، و دیگر دستورالعمل ها. با این همه اطلاعات، هر وب سایتی ممکن است در نهایت هرج و مرج و شلوغ به نظر برسد! آنها هیچ جذابیتی در هرج و مرج نخواهند دید و یک وب سایت بیش از حد پر می تواند بازدیدکنندگان را در یک ثانیه دور کند.

ناوبری ساده می تواند دسترسی بازدیدکنندگان به حجم وسیعی از اطلاعات را تا زمانی که سازماندهی شده باشد، آسان کند. ایده خوبی که بسیاری از طراحی سایت پزشکی استفاده می کنند، برجسته کردن اطلاعاتی است که بازدیدکنندگان به احتمال زیاد در وب سایت شما جستجو می کنندو همه چیز را واضح و آسان کنید!

 • سایت پزشکی توسط فردی با دانش کافی طراحی شود

وقتی تصمیم گرفتید که برای طراحی سایت پزشکی خود به یک آژانس نیاز دارید، به یاد داشته باشید که به افرادی نیاز دارید که تجارت شما را درک کنند. اگر می‌خواهید سایت شما در بین بهترین وب‌ سایت ‌های پزشکی قرار گیرد، باید با شرکتی همراه شوید که در زمینه ایجاد وب‌سایت برای مراکز درمانی تجربه داشته باشد. چنین آژانسی نیازهای خاص یک وب سایت پزشکی و همچنین الگوهای رفتاری بیماران را درک خواهد کرد.

 • طراحی سایت پزشکی باید با مطالب مفید همراه باشد.

اگر می خواهید ترافیک داشته باشید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید، وب سایت شما باید در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد. موتورهای جستجو باید محتوای وب سایت شما را مرتبط با جستجوهای انجام شده توسط بیماران پیدا کنند. موتورهای جستجو باید سایت شما را دوست داشته باشند! برای اینکه مطمئن شوید موتورهای جستجو شما را دوست دارند، باید محتوایی ارائه دهید که به آموزش مخاطبان هدف شما کمک کند. که به آن سئو می گویند. همین محتوای آموزشی، صرف نظر از نحوه ارائه آن، باعث ایجاد اعتماد بیماران به مطب شما می شود که برای موفقیت ضروری است.

چگونه تعیین می کنید که کدام محتوا برای بازدیدکنندگان مرتبط است؟ شما بر درک بیماران، نیازهای آنها و فرآیند فکر تمرکز می کنید. اگر بیمار مبتلا به زانو درد بودید که به دنبال ارتوپد می گردید، دقیقاً مانند شما چه سؤالاتی داشتید؟ به این سوالات پاسخ دهید! چرا باید به بازدیدکنندگان پاسخی برای مهم ترین سؤالاتشان بدهید؟ پاسخ به سوالات شما را به عنوان یک متخصص در زمینه خود معرفی می کند، سئوی سایت شما را بهبود می بخشد و به بازدیدکنندگان کمک می کند تا درک بهتری از روند تشخیص و درمان داشته باشند.

متخصصان مراقبت های بهداشتی اغلب این فرصت را از دست می دهند و تمایلی به ایجاد چنین محتوایی در وب سایت خود ندارند. بازدیدکنندگان سپس به وب سایت دیگری می روند که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکی برای ایجاد محتوایی که به سؤالات آنها پاسخ می دهد وقت گذاشته اند.

 • محتوای واقعی ایجاد کنید که نتواند به شما نتیجه معکوس بدهد.
 • در صورت ارائه موارد خاص از نام بیماران واقعی استفاده نکنید.
 • به انتظارات مخاطبان هدف خود توجه کنید؛
 • مطابق با قوانین و مقررات محلی، منطقه ای و ایالتی محتوا را تدوین نمایید
 • بررسی محتوا توسط یک مشاور حقوقی با تجربه در عرصه پزشکی را دست کم نگیرید.

 

هزینه طراحی سایت پزشکی چقدر است؟

قیمت طراحی سایت نبض نت

قیمت طراحی سایت نبض نت

عوامل بسیاری در تعیین هزینه طراحی سایت پزشکی موثر اند. در ادامه به بررسی برخی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه طراحی سایت پزشکی خواهیم پرداخت. یکی از بخش های مهم در طراحی سایت پزشکی، امکانات موجود در وبسایت است که با توجه به نیاز شما تعیین میشوند و البته اینکه وبسایت شما امکان پیاده سازی توسط یک cms  قدرتمند مانند وردپرس را دارد و یا خیر.

در صورت امکان پیاده سازی توسط ورد پرس از هزینه های شما کاسته خواهد شد چرا که وبسایت شما دیگر نیاز به کدنویسی چندانی نخواهد داشت. اما در صورتی که نیاز به طراحی سایت پزشکی خاص تر و با امکانات بیشتری دارید که در قالب وردپرس و دیگر CMS  نمیگنجد به نا چار باید به سراغ کد نویسی اختصاصی بروید که ممکن است برای شما هزینه هایی را در بر خواهد داشت. حجم وبسایت شما و البته گستردگی شاخته ها و مطالب آن نیز بر روی هزینه طراحی سایت پزشکی تاثیز گذار است. دامنه و هاست وبسایت شما نیز عناصری موثر اند.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت nft

خدمات گروه نبض نت برای طراحی سایت پزشکی

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی همانطور که پیشتر نیز ذکر کردیم یک گونه تخصص است که نیاز به تجربه دارد. گروه نبض نت با تجربه ای غنی از پروژه های کوچک و بزرگ امکان طراحی سایت پزشکی را به صورت تخصصی دارد و این اطمینان را به شما خواهد داد که وبسایت پزشکی شما به صورت اختصاصی و مطابق با نوین ترین روش ها طراحی خواهد شد. از جمله خدمات طراحی سایت پزشکی نبض نت میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی ریسپانسیو ( واکنش گرا)
 • طراحی اختصاصی رابط کاربری وبسایت
 • طراحی اختصاصی قالب وبسایت
 • رعایت زیر ساخت های سئو
 • اتمام و تحویل به موقع طراحی سایت پزشکی
 • آشنایی کامل با تخصص ها و پیش نیاز های طراحی سایت پزشکی
 • طراحی نسخه دارک مود سایت
 • هم پوشانی لایه های ویسایت
 • استفاده از ویدئو و صدا
 • استفاده از تصاوریر خاص و هنری
 • تایپوگرافی خاص در طراحی سایت پزشکی
 • استفاده از المان های مختلف
 • و ...

نتیجه گیری

 در صورتی که یک کلینیک کوچک و یا یک بیمارستان بزرگ را اداره میکنید، بهتر است به طراحی سایت پزشکی نیز فکر کنید چرا که ممکن است حضور آنلاین کلینیک کوچک شما را به یک بیمارستان مجهز بدل سازد و به همین مقدار عدم طراحی سایت پزشکی و حضور آنلاین میتواند کسب و کار شما را تحت الشاع خود قرار دهد. پس در طراحی سایت پزشکی تعلل نکنید و برای کلینیک خود یک وبسایت راه اندازی کنید تا علاوه بر حضور آنلاین و افزایش اعتبار خود، مشتریان و بیماران شما نیز بتوانند به راحتی کلینیک شما را پیدا کنند و یا حتی از طریق جستجو در گوگل به وبسایت شما دست یابند. در صورتی که نمیدانید چگونه فرآیند پر هیجان طراحی سایت پزشکی را آغاز نمایید، بهتر است با کارشناسان ما در نبض نت تماس بگیرید تا شاهد شکل گیری کلینیک مجازی خود باشید.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *