طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک

سفارش طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک یکی از بهترین خدماتی است که ما در نبض نت انجام می دهیم. با ما همراه باشید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

سه شنبه, 4 مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک برای کسب و کار های مربوط به فروش و عرضه پوشاک امری حیاطی به شمار خواهند آمد و با طراحی سایت پوشاک میتوانید مشتریان بیشتری را به سمت و سوی کسب و کار خود بکشانید و فروش را افزایش یابید. البته که طراحی سایت پوشاک تنها بر روی فروش موثر نیست و با طراحی سایت پوشاک میتوانید برند سازی کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

دلیل اهمیت طراحی سایت پوشاک

اگر برای طراحی سایت پوشاک خود مردد هستید بهتر است نکاتی که در زیر ذکر نموده ایم را به دقت بخوانید تا ضرورت طراحی سایت پوشاک را در دنیای امروز درک کنید.

یک وب سایت شما را حرفه ای می کند

هر کسی می تواند یک صفحه شرکت در فیس بوک ایجاد کند. این رایگان است و می تواند در یک لحظه انجام شود. این مانع کم برای ورود بیشتر اعتبار یک صفحه رسانه اجتماعی تجاری را از بین می برد. مشتریان نمی دانند چه کسی پشت یک صفحه فیس بوک یا اینستاگرام است، کجا هستند و آیا همه اینها کلاهبرداری است یا خیر. از طرف دیگر، ایجاد یک وب سایت رایگان نیست و نشان می دهد که شما نسبتاً در مورد تجارت خود جدی هستید. بنابراین، طراحی سایت پوشاک باعث می شود حرفه ای تر و معتبرتر به نظر برسید.

این یک مرحله اساسی در سفر مشتری شما است

یک وب سایت مؤثر جایی است که شما می خواهید مخاطبان شما از کانال های مختلف در آن به نتیجه برسند. این در وب سایت است که از مشتریان خود الهام می گیرید. وب‌ سایت شما مانند یک فروشگاه فیزیکی است. مردم از کنار آن عبور می‌کنند تا زمانی که وارد آن شوند تا به آنچه ارائه می‌دهید نگاه کنند. بنابراین حتی اگر در اولین باری که وارد می‌ شوند چیزی نخرند، ممکن است در بازدید های بعدی چیزی بخرند.

در مسیری مشابه، مشتریان از طریق کانال‌های مختلف مانند رسانه‌های اجتماعی با کسب و کار شما مواجه می‌شوند. اگر تبلیغ اجتماعی جالب باشد، آنها انتظار دارند از وب سایت شما بازدید کنند تا درباره کسب و کار بیشتر بدانند. اگر وب‌سایتی وجود نداشته باشد، ممکن است از خرید و یا ادامه سفر منصرف شوند.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت در اردبیل

یک وب سایت دید شما را افزایش می دهد

بیش از 4.5 میلیارد کاربر فعال اینترنت در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 90 درصد آنها از طریق دستگاه های تلفن همراه به اینترنت دسترسی داشتند. بدون وب سایت، کسب و کار شما عملاً برای این افراد نامرئی است. با توجه به اینکه COVID-19 بازار جهانی را حتی دیجیتال تر می کند، کسب و کار شما برای کسانی که مهم هستند نامرئی می شود مگر اینکه در یک وب سایت سرمایه گذاری کنید.

برای مشاغل محلی ضروری است

بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک نیازی به سرمایه گذاری در طراحی سایت پوشاک موثر نمی بینند. با این حال، آنها در حال حاضر منبع درآمدی باورنکردنی را از دست داده اند. آمار زیر نشان می دهد که یک وب سایت چقدر برای یک کسب و کار محلی اهمیت دارد:

 • 46 درصد از جستجو در گوگل شامل هدف محلی است
 • 97 درصد از کاربران از جستجو برای یافتن مشاغل محلی استفاده می کنند
 • 28 درصد از کاربران پس از جستجوی محلی یک مورد را خریداری کردند
 • 70 درصد از کاربران به دلیل آنچه در اینترنت پیدا کرده اند از یک فروشگاه دیدن می کنند

طراحی سایت پوشاک به شما کمک می کند تا از تمام این پتانسیل ها استفاده کنید و کسب و کار خود را حتی سودآورتر کنید.

اثبات اجتماعی را ارائه می دهد

آنچه مشتریان شما در مورد کسب و کار شما می گویند می تواند تعیین کند که آیا دیگران از شما حمایت می کنند یا خیر. بنابراین در حالی که وب‌سایت‌های نقدی مانند Yelp خوب هستند، وب‌سایت شما بهترین مکان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب‌وکار شما است. نمایش بهترین توصیفات خود در وب سایت شما یک راه موثر برای ایجاد اعتماد و اثبات اجتماعی است. علاوه بر این، انتشار بهترین نظرات خود در وب سایت شما تضمین می کند که سایت های بررسی شخص ثالث چیزهای خوبی که مردم در مورد کسب و کار شما می گویند را به حداقل نمی رسانند.

طراحی سایت پوشاک ارزشی ماندگار می دهد

یکی از بهترین چیزها در مورد سرمایه گذاری در طراحی سایت پوشاک این است که چگونه حتی سال ها پس از ایجاد آن برای شما ارزش ایجاد می کند. وقتی برای تبلیغات در رسانه های اجتماعی پول می پردازید، مشتریان احتمالی شما فقط تا زمانی که آنها را اجرا می کنید، تبلیغات شما را می بینند. اگر آن را ندیدند، برای اجرای کمپین تبلیغاتی باید دوباره هزینه کنید. از سوی دیگر، یک وب سایت تجاری به مرور زمان بازگشت سرمایه به شما می دهد. حتی اگر در سال اول به شما بازدهی نداشته باشد، تا زمانی که بازده دریافت کنید، زمان دارید تا چیزها را تغییر دهید.

مهم ترین مزایای طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک آسان تر و ارزان تر از آن چیزی است که فکر می کنید

بسیاری از صاحبان کسب و کار از ایجاد یک وب سایت خودداری می کنند زیرا معتقدند ایجاد یک وب سایت مؤثر دشوار و گران است. با این حال، این درست نیست. هرگز زمان ساده تر و ارزان تری برای ایجاد وب سایت های با کیفیت بالا وجود نداشته است. سازندگان وب سایت مقرون به صرفه و با استفاده آسان در دسترس شما هستند طراحی سایت پوشاک بسیار ساده است.

طراحی سایت پوشاک به شما امکان فروش آنلاین را می دهد

فروش آنلاین در حال انفجار است و پیش بینی می شود در سال 2022 به بیش از 5.4 تریلیون دلار برسد. مطمئناً هیچ یک از این فروش ها در مورد مشاغلی که صاحب وب سایت نیستند اتفاق نمی افتد. حتی اگر یک فروشگاه آنلاین قدیمی ندارید، طراحی سایت پوشاک می تواند به شما کمک کند مشتریان جدیدی جذب کنید و به شما کمک کند حتی زمانی که فروشگاه فیزیکی شما بسته است به فروش خود ادامه دهید.

کنترل کاملی بر وب سایت خود دارید

از آنجایی که وب سایت شما دارایی شماست، بر خلاف پلتفرم های رسانه های اجتماعی، آزادی طراحی مطلق را دریافت می کنید. می‌توانید نظرات، ویدیوها، تصاویر و هر چیز دیگری را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید. همچنین، شما مجبور نیستید از قوانین دائما به روز شده پلتفرم های اجتماعی پیروی کنید. و اگر خاموشی رسانه‌های اجتماعی رخ دهد، مانند زمانی که فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس‌اپ همه برای چند ساعت ناپدید شدند، وب‌سایت و محتوای آن امن می‌مانند.

مدیریت یک وب سایت تجاری آسان است

مدیریت وب سایت ها قبلاً دلهره آور بود. با این حال، با یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند CMS Hub  یاWordPress  ، اکنون مدیریت یک وب سایت آسان تر از همیشه است. علاوه بر این، برای به روز نگه داشتن وب سایت خود به هیچ مهارت فنی نیاز ندارید.

وب سایت ها خدمات مشتری را بهبود می بخشند

یک وب سایت موثر حاوی اطلاعات مهمی است که مشتریان شما نیاز دارند. بنابراین، نیازی به تماس در مورد مکان، ساعات کار و سایر سوالات ساده نیست.طراحی سایت پوشاک با کمک به مشتریان، تجربه کلی مشتری را بهبود می بخشد. علاوه بر این، از آنجایی که سؤالات ساده مشتریان نیروی کار شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد، آنها می توانند روی سایر فرآیندهای حیاتی که بهره وری شرکت را افزایش می دهند، تمرکز کنند.

طراحی سایت پوشاک به شما کمک می کند تا در رقابت پیشی بگیرید.

حتی به عنوان یک کسب و کار کوچک، یک وب سایت موثر به شما امکان می دهد با " بزرگان " صنعت خود رقابت کنید. اگر کارت های خود را به درستی بازی کنید و وب سایت خود را به درستی بهینه سازی کنید ، ممکن است از وب سایت های بزرگتر رتبه بهتری داشته باشید و به طور ارگانیک از موتورهای جستجو بازدید کنندگان های با کیفیت دریافت کنید.

 مطالعه بیشتر: طراحی سایت خشکبار

امکانات و خدمات طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک با توجه به کاربرد مورد نیاز در وبسایت صورت پذیرد. اما برای پس از طراحی سایت پوشاک چه کاربرد ها و چه ویژگی هایی را میتوانیم از سایت انتظار داشته باشیم؟ در ادامه به امکانات و خدمات طراحی سایت پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

در طراحی سایت پوشاک چه نکاتی باید رعایت شود؟

پیشتر در رابطه با لزوم استفاده از یک وبسایت سخن گفتیم اما ویژگی های یک وبسایت خوب و مناسب چیست و طراحی سایت پوشاک خوب باید چگونه باشد؟

 • به خوبی طراحی شده و کاربردی باشد

سایت شما نشان دهنده شرکت، محصولات، خدمات شما و در نهایت برند شما است. بنابراین مهم است که از نظر بصری جذاب، صیقلی و حرفه ای باشید. اجازه دهید فضای سفید، طرح‌بندی‌های نامرتب با عکس‌ها و گرافیک‌های باکیفیت به نظر برسد و اجازه دهید پیام شما از طریق آن بدرخشد.  به همان اندازه مهم است که سایت باید به سرعت، درست و همانطور که انتظار می رود کار کند. مطابق با استانداردهای وب بسازید، به دقت تصحیح کنید و به طور منظم برای مشکلات سرعت یا عملکرد آزمایش کنید. هر صفحه باید همیشه سریع و کاربردی باشد، زیرا هر یک از آنها می تواند اولین یا تنها برداشت یک مشتری احتمالی باشد. لینک های شکسته، کند یا بد ساخته شده، بازدیدکنندگان شما را ناامید می کند و آنها را تشویق به ترک می کند.

 • آسان در استفاده

بازدیدکنندگان سایت همیشه عجله دارند. آنها را مجبور نکنید برای اطلاعات کار زیادی کنند. تجربه کاربری (UX) نقش کلیدی در کمک به بازدیدکنندگان برای استفاده، درک و ماندن در وب سایت شما دارد. ناوبری واضح و منطقی با سلسله مراتب واضح ایجاد کنید. از طرح‌بندی‌های ثابت و نشانه‌های بصری برای عملکرد در سراسر سایت استفاده کنید. سایت شما باید هم «جستجوگران» را راضی کند که به دنبال چیزی خاص هستند و هم «مرورگرها» که فقط به دنبال آن هستند. به کاربران کمک کنید تا وظایف خود را به سرعت با جستجو در محل انجام دهند و با پیشنهاد محتوای مرتبط و به حداقل رساندن بن بست ها آنها را درگیر کنید.

 • بهینه شده برای موبایل

امروز هیچ بهانه ای وجود ندارد، سایت شما باید عالی به نظر برسد و در هر پلتفرمی به خوبی کار کند. رشد دستگاه های موبایل و تبلت کند نمی شود و شما فقط نمی دانید بازدید کننده بعدی شما از چه چیزی استفاده خواهد کرد. بهینه سازی برای موبایل هم تجربه بازدیدکنندگان و هم رتبه بندی SEO شما را بهبود می بخشد .

 کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت مزون لباس

هزینه طراحی سایت پوشاک چقدر است؟

عوامل بسیاری در تعیین هزینه طراحی سایت پوشاک موثر اند. در ادامه به بررسی برخی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه طراحی سایت پوشاک خواهیم پرداخت. یکی از بخش های مهم در طراحی سایت پوشاک ، امکانات موجود در وبسایت است که با توجه به نیاز شما تعیین میشوند و البته اینکه وبسایت شما امکان پیاده سازی توسط یک cms  قدرتمند مانند وردپرس را دارد و یا خیر.

در صورت امکان پیاده سازی توسط ورد پرس از هزینه های شما کاسته خواهد شد چرا که وبسایت شما دیگر نیاز به کدنویسی چندانی نخواهد داشت. اما در صورتی که نیاز به طراحی سایت پوشاک خاص تر و با امکانات بیشتری دارید که در قالب وردپرس و دیگر CMS  نمیگنجد به نا چار باید به سراغ کد نویسی اختصاصی بروید که ممکن است برای شما هزینه هایی را در بر خواهد داشت. حجم وبسایت شما و البته گستردگی شاخته ها و مطالب آن نیز بر روی هزینه طراحی سایت پزشکی تاثیز گذار است. دامنه و هاست وبسایت شما نیز عناصری موثر اند.

خدمات گروه نبض نت برای طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک همانطور که پیشتر نیز ذکر کردیم یک گونه تخصص است که نیاز به تجربه دارد. گروه نبض نت با تجربه ای غنی از پروژه های کوچک و بزرگ امکان طراحی سایت پوشاک را به صورت تخصصی دارد و این اطمینان را به شما خواهد داد که وبسایت شما به صورت اختصاصی و مطابق با نوین ترین روش ها طراحی خواهد شد. از جمله خدمات طراحی سایت پوشاک نبض نت میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی ریسپانسیو ( واکنش گرا)
 • طراحی اختصاصی رابط کاربری وبسایت
 • طراحی اختصاصی قالب وبسایت
 • رعایت زیر ساخت های سئو
 • اتمام و تحویل به موقع طراحی سایت پزشکی
 • آشنایی کامل با تخصص ها و پیش نیاز های طراحی سایت پزشکی
 • طراحی نسخه دارک مود سایت
 • هم پوشانی لایه های ویسایت
 • استفاده از ویدئو و صدا
 • استفاده از تصاوریر خاص و هنری
 • تایپوگرافی خاص در طراحی سایت پزشکی
 • استفاده از المان های مختلف
 • و ...

سخن پایانی

مهم نیست یک بوتیک کوچک را اداره میکنید و یا یک فروشگاه بزرگ، تحت هر شرایطی طراحی سایت پوشاک میتواند به افزایش فروش و البته افزایش اعتبار کسب و کار شما کمک ویژه ای نماید. با طراحی سایت پوشاک میتوانید اعتبار برند خود را ارتقاع بخشیده و مشترریانی را از سر تا سر کشور جذب نمایید. پس همین الان با کارشناسان ما در نبض نت تماس بگیرید تا طراحی سایت پوشاک خود را در کمترین زمان به اتمام رسانید.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *