طراحی سایت مشاغل

کارت عروسی آنلاین

Online wedding card design

کارت عروسی دیجیتال

تابحال نام کارت عروسی آنلاین را شنیده اید؟ اینترنت ظاهرا در همه جا نفوذ کرده است. این بار با نام کارت عروسی آنلاین پا به عرصه گذاشته است.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

شنبه, ۱9 خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱6:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
Online wedding card design

از ابتدای سال 1400 امکانات زیادی به کارت های عروسی اضافه شده است. البته باید به این نکته نیز اشاره داشت که افراد همواره ترجیح می دهند عروسی خود را خاص برگزار کنند به گونه ای که در یاد تمامی شرکت کنندگان باقی بماند.

استفاده از کارت عروسی دیجیتال نیز یکی از همین روش هاست که باعث می شود شما همواره در ذهن مخاطبین دعوت شده به عروسی باقی بمانید. از طرفی دیگر هزینه های سرسام آور عروسی را نیز نباید از قلم انداخت که زیاده روی در آن باعث کمرشکن شدن می شود. در واقع اینبار دیجیتال و عصر تکنولوژی باعث شده است که هزینه های شما کاهش یابد. اما چگونه؟ با نبض نت همراه باشید.

در حقیقیت یکی از موضوعات مدرن و امروزی که در مراسم و جشت عروسی برای آن اهمیت ویژه ای قائل هستند و معمولا هزینه های بالایی نیز برای آن صرف می شود، کارت دعوت عروسی می باشد. این کارت برای تمامی میهمانان ارسال می شود و در واقع نوعی اجازه ورود آن ها به میهمانی می باشد.

بسیار مشاهده شده است که در روزهای نزدیک به عروسی کارت دعوت به درستی چاپ نشده و هزینه های بالایی را برای مشتری به جای گذاشته است. اینبار بیایید از فضای سنتی خارج شویم و پا به عرصه دیجیتال بگذاریم، فضایی که با یک کلیک می توان ایرادات تمامی کارت عرویس آنلاین را تغییر داد و نگران هزینه های اضافی نیز نبود.

شما با استفاده از کارت دیجیتال عروسی دیگر دغدغه و دردسرهای چاپ کارت کاغذی را نخواهید داشت و در عین حال به شکیل ترین و مجلل ترین وجه ممکن می توانید از میهمانان خود دعوت به عمل آورید.

کارت عروسی آنلاین چیست؟

تا همین چند سال گذشته و حتی هنوز هم در بسیاری از شهرها برای اینکه میهمانان را به جشن دعوت کنند از کارت های کاغذی استفاده می شد که سالانه مدل های جدیدی به بازار می آمد و البته به دلیل افزایش قیمت، هزینه این کارت ها نیز رو به افزایش بود. اما این بار می خواهیم به نحوی دیگر میهمانان خود را دعوت کنید.

به جای هزینه های اضافی چاپ و استرس خرابی کارت می توانید از کارت عروسی آنلاین استفاده کنید. از مزایای این نوع کارت مجازی می توان به موارد بسیار زیادی اشاره داشت که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم. با استفاده از کارت عروسی آنلاین دیگر نیازی به استفاده از کاغذ نیست و هزینه زیادی را نمی پردازید. البته شما می توانید در کنار کارت های کاغذی کارت دیجیتال خود را نیز ارسال کنید. این دو در تضاد نیستند و فقط نوعی نوآوری را به میهمانان معرفی می کنند.

کارت عروسی آنلاین به صورت یک صفحه وب می باشد که می توانید آن را توسط شرکت نبض نت سفارش دهید. این صفحه کارت عروسی شما دارای یک لینک اختصاصی است که با ارسال این لینک می توانید میهمانان خود را دعوت کنید.

امروزه با جا افتادن کارت دعوت عروسی آنلاین یا کارت عقد مجازی عروس و داماد ها برای متفاوت بودن بیشتر به این نوع کارت های عروسی برای دعوت از دوستان و آشنایان مایل هستند و با توجه به ادامه این روند به مرور کمتر افرادی پیدا می شوند که از کارت های عروسی کاغذی استفاده کنند پس سعی کنید شما جزو اولین نفراتی باشید که از کارت عروسی آنلاین استفاده می کنید . شما با استفاده از کارت های عروسی و عقد و نامزدی آنلاین علاوه بر کاهش استفاده از مصرف زیاد کاغذ می توانید در دعوت دوستان و آشنایان خود متفاوت تر ظاهر شوید .

مزایای کارت عروسی آنلاین

فرستادن کارت برای میهمانان ساکن شهرهای دیگر: یکی از معضلات دادن کارت فیزیکی این است که چگونه می توان کارت عروسی را به دست میهمانان ساکن شهرهای دیگر ارسال کرد؟ اغلب به سختی این کار امکان پذیر است و دردسرهای زیادی دارد. با کارت عروسی دیجیتال می توانید این مشکل را حل کنید.

داشتن لحظه شمار و تایمر تا شروع عروسی: در کارت های عروسی دیجیتال، روزشماری تعبیه می‌شود که نشان می‌دهند تا روز برگزاری جشن شما، چند روز باقی مانده است.

آدرس دهی تالار با استفاده از map و نقشه دقیق: پیدا کردن آدرس دقیق همواره یکی از مشکلات بوده است. برخی از افراد مجبور می شوند که کروکی محل مورد نظر را روی کاغذ بکشند و آن را روی کارت عروسی فیزیکال خود قرار دهند. با داشتن کارت عروسی آنلاین دیگر نیازی به این کار نیست و می توانید لوکیشن را در اختیاز میهمانان قرار دهید.

امکان پاسخ دادن مهمانان به کارت عروسی به صورتی که سوال می شود آیا مایل هستید در مراسم شرکت کنید و سپس مهمانان با انتخاب گزینه بله و خیر به دعوت نامه پاسخ می دهند.

استفاده از قالب های زیبا برای زیباتر شدن کارت عروسی آنلاین: کارت عروسی آنلاین با توجه به سلیقه شما طراحی می شود و می توانید برای طراحی آن از عکس های فرمالیته خودتان استفاده کنید و یا با استفاده از یک ویدیو دو نفره میهمانان خود را دعوت کنید.

کارت عروسی دیجیتال در دنیای امروز

بیان این نکته ضروری است که وجود کارت عروسی های سنتی و فیزیکال اجتناب ناپذیر  است چرا که برخی از افراد به اینترنت و فضای مجازی دسترسی ندارند و نمی توان از کارت عروسی آنلاین برای آن ها استفاده کرد.

اما برای نسل جدید که خبری از آلبوم و عکس های چاپ شده برای آن ها نیست و تمامی خاطرات در اینترنت و فضای مجازی گردآوری شده است، می توان کات عروسی آنلاین را نیز به آرشیو خاطرات اینترنتی اضافه کرد. این نوع کارت برای نسل جدید جذاب تر است و می توانند کارت عروسی شما را سیو کنند و حتی عکس هایی که در این صفحه با آن ها به اشتراک می گذارید را مشاهده کنند. با سفارش کارت عروسی دیجیتال می توانید خاص بودن را تجربه کنید.

همچنین هزینه های عروسی نیز کاهش یافته و مصرف کاغذ نیز محدودتر می شود. البته در نظر داشته باشید که اینترنت و طراحی کارت عروسی آنلاین دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و می توانید یک قالب منحصر به فرد برای کارت عروسی آنلاین خود انتخاب کنید.

ساخت کارت عروسی آنلاین چگونه است؟

ممکن است با خود بگویید کسانی که اطلاعاتی در مورد نحوه ساخت کارت عروسی آنلاین ندارند چکار کنند؟ این مشکل را مجموعه طراحی سایت نبض نت حل کرده است.

شما به راحتی می توانید کارت عروسی منحصر به فرد خود را انتخاب کنید و این سفارش را با بالاترین کیفیت دریافت کنید. از طریق مشاوره با مجموعه نبض نت می توانید یکی از بهترین قالب ها و تمپلیت ها را انتخاب کرده و با استفاده از عکس خودتان و عروس خانوم آن را تزئین کنید. در این صورت شما با کمترین هزینه یک کارت عروسی آنلاین دارید که می توانید آن را برای میهمانان خود ارسال کنید.

ساخت کارت عروسی دیجیتال با نبض نت

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

کار را به کاردان بسپارید. در صورتی که قصد داشتن یک کارت عروسی آنلاین هستید تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و با دریافت مشاوره رایگان از مجموعه طراحان سایت نبض نت بخواهید که کارت مورد نظر شما را پیاده سازی کنند. در نظر داشته باشید که تمامی بخش های کارت را به راحتی می توان تغییر داد و هزینه اضافه ای نیز ندارد. بهترین شرکت در زمینه طراحی کارت عروسی دیجیتا مجموعه طراحی سایت نبض نت می باشد.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *