آموزشی

لیست بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس

List of the best WordPress store templates

لیستی از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرسی راستچین شده

اگر به دنبال یک قالب عالی برای سایت خود میگردید در اینجا لیستی از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس برای شما داریم.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

شنبه, 28 فروردین۱۴۰2 ساعت 13۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
List of the best WordPress store templates

یک وب سایت جذاب برای یک فروشگاه آنلاین بسیار مهم است. طراحی اولین چیزی است که بازدیدکنندگان شما متوجه آن می شوند، بنابراین مهم است که وب سایت شما جذاب به نظر برسد و بهترین تجربه کاربری ممکن را به مشتریان بالقوه ارائه دهد.

پلتفرم های زیادی برای طراحی سایت فروشگاهی وجود دارد. با این حال، به لطف WooCommerce، وردپرس کاملاً قادر است یک فروشگاه آنلاین را تقویت کند. جدای از سهولت استفاده، هزاران تم و افزونه وجود دارد که به شما امکان می‌دهد یک فروشگاه آنلاین واقعاً قدرتمند و بی‌نظیر ایجاد کنید.

اگر به راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین فکر می‌کنید یا از ووکامرس استفاده می‌کنید و می‌خواهید طراحی فروشگاه خود را تازه کنید، به جای درستی آمده‌اید. در پست امروز، ما بهترین تم های تجارت الکترونیک را برای فروشگاه های آنلاین ارائه می دهیم.

قالب های فروشگاهی وردپرس به شما کمک می کند تا یک فروشگاه آنلاین بسازید که کاربران شما آن را دوست داشته باشند، بنابراین اکنون به arzan.site بروید!

کسب اطلاعات بیشتر:ایده های جذاب برای طراحی سایت فروشگاهی

کسب اطلاعات بیشتر:طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس

کسب اطلاعات بیشتر: انواع سایت فروشگاهی

کسب اطلاعات بیشتر: قرارداد طراحی سایت فروشگاهی

بهترین قالب وردپرس برای فروشگاه های آنلاین

قالب های فروشگاهی وردپرس درون لیست ما از پرفروشترین های ایران انتخاب شده اند و نبض نت سعی بر این داشته با اتکا به آمار موجود این لیست را تهیه کند. امیدواریم لیست تهیه شده بتواند به شما در انتخاب هرچه بهتر قالب وردپرس فروشگاهی کمک کند.

1. قالب فروشگاهی وودمارت - قدرتمند همه کاره

قالب فروشگاهی وودمارت

قالب فروشگاهی وودمارت

وودمارت یکی از بهترین تم های وردپرس فروشگاهی لیست ما است. اکثر طراح ها از کار با وودمارت لذت می برند. این قالب فروشگاهی با صفحه ساز وژوال کامپوزر و المنتور قابل استفاده هستش و می توان به راحتی آن را شخصی سازی کرد.

ارائه یک فروشگاه قدرتمند با امکانات بسیار و ساده می تواند مخاطبان و فروش شما را چند برار کند.

وودمارت فقط یک قالب برای طراحی فروشگاه آنلاین نیست. بلکه بسیار فراتر از یک قالب ساده فروشگاهی است و می توان با آن یک سایت شرکتی، آموزشی، خدماتی و... را بالا آورد. 

اکثر طراحان وردپرس به خوبی با قالب وودمارت آشنا هستند و شما در صورتی که در زمان کار با قالب به مشکلی برخورد کردید می توانید به راحتی کار خود را برون سپاری کنید تا کس دیگری که مسلط به وردپرس است برای شما کار توسعه را انجام دهد.

میزان فروش قالب وودمارت: 16931 عدد در سایت راستچین تا تاریخ (28 فروردین 1402)

عدد فروش ذکر شده با اختلاف نسبت به سایر قالب ها در بالای چارت است و این عدد فقط میزان فروش این قالب در سایت راستچین را نشان می دهد. جدا از اینکه سایت های دیگری نیز مانند ژاکت، ایران وودمارت و... این قالب را می فروشند.

دانلود رایگان آخرین نسخه قالب وودمارت فارسی 

2. قالب فروشگاهی دیجی لند - ساده و کار راه انداز

قالب فروشگاهی دیجی لند

قالب فروشگاهی دیجی لند

قالب دیجی لند از دیگر قالب هایی است که می توانید آن را برای طراحی سایت خود استفاده کنید. این فالب با دارا بودن 100 المان در طراحی میتواند حالت های مختلفی را برای شما بسازد.

دموهای آماده این قالب می تواند به شما در ساخت یک سایت فروشگاهی کمک کند. از جمله دموهای آماده این قالب می توان به دمو ورزشی، دمو فروشگاهی لباس، دمو فروشگاهی تجهیزات خودرو، دمو فروشگاهی لوازم آرایشی اشاره کرد.

میزان فروش قالب دیجی لند: 6500 عدد در سایت راستچین تا تاریخ (28 فروردین 1402)

عدد فروش ذکر شده فقط میزان فروش این قالب در سایت راستچین را نشان می دهد. جدا از اینکه سایت های دیگری نیز مانند ژاکت، میز وردپرس و... این قالب را می فروشند.

 

3. قالب فروشگاهی نگار شاپ - ایرانی و بهترین

قالب فروشگاهی نگارشاپ

قالب فروشگاهی نگارشاپ

در جایگاه سوم لیست قالب فروشگاهی نگارشاپ قرار می گیرد که کاری از جوانان خوب ایرانی است. اگر به دنبال یک قالب فارسی با پشتیبانی خوب می گردید ما به شما قالب فروشگاهی نگارشاپ را پیشنهاد می کنیم.

این قالب با دارا بودن المان های زیبا و حرفه ای می تواند یک سایت زیبا را در آخر کار به شما ارائه دهد. می توانید از طریق این لینک دموهای این قالب را مشاهده کنید. 

از دیگر امکانات این قالب دارا بودن تمام آنچیزی است که یک سایت فروشگاهی لازم دارد. 

میزان فروش قالب نگارشاپ: 4536 عدد در سایت راستچین تا تاریخ (28 فروردین 1402)

عدد فروش ذکر شده فقط میزان فروش این قالب در سایت راستچین را نشان می دهد. جدا از اینکه سایت های دیگری نیز مانند ژاکت، میز وردپرس و... این قالب را می فروشند.

****این لیست در حال به روز رسانی می باشد****

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *