طراحی سایت بین المللی

طراحی سایت در هلند

طراحی سایت در هلند

طراحی انواع سایت در هلند

طراحی سایت در هلند یکی دیگر از خدماتی است که ما در نبض نت ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

جمعه, ۱0 تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱0:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت در هلند

اگر در حال راه اندازی کسب و کاری در کشور هلند هستید طراحی سایت در هلند اقدامی هوشمندانه برای کسب درآمد است. طراحی سایت در هلند میتواند کسب و کار شما را بدون توجه به نوع شغل، در معرض دید همگان قرار داده و سبب رشد کسب و کار شما شود. البته که امروزه هر کسب و کاری وبسایت دارد و شما میتوانید با طراحی سایت در هلند خود را به رقبای حوزه فعالیت خود رسانده و حتی از آنها پیشی بگیرید.

مطالعه بیشتر: هزینه پشتیبانی سایت

دلیل اهمیت طراحی سایت در هلند

قطعا بی دلیل نیست که میگویند کسب و کار هایی که حضور آنلاین ندارند محکوم به فنا اند. چرا که طراحی سایت در هلند از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مردم را به روی آوردن به خرید و جستجوی آنلاین سوق داده است.

 • ایجاد حضور آنلاین

افراد بیشتری نسبت به گذشته به دنبال خدمات و محصولات آنلاین هستند. عادات مردم در حال تغییر است. مردم به یک منطقه جدید نقل مکان می کنند و اغلب تنها به اینترنت متکی هستند تا در مورد منطقه جدید اطلاعات کسب کنند، تحقیق کنند و بفهمند که برای چه چیزی باید به چه کسی مراجعه کنند.

بسیاری از مردم خانه و شغل خود را از طریق اینترنت جستجو می کنند و پیدا می کنند. بیشتر مردم انتظار دارند که هر کسب و کاری که به صورت حرفه ای اداره می شود یک وب سایت داشته باشد. با طراحی سایت فروشگاهی در هلند ، کسب و کار کوچک شما به یک فروشگاه واقعی در داخل و خارج از شبکه تبدیل می شود. آدرس وب خود را به لوازم التحریر، کارت ویزیت و سایر تبلیغات خود اضافه کنید و بازدیدکنندگانی خواهید داشت که دقیقاً می دانند برای پاسخ به سؤالات خود به کجا مراجعه کنند و دوستان خود را برای خدمات عالی به کجا بفرستند.

هرچه افراد بیشتر در مورد شما و شرکت شما بدانند، شانس بیشتری برای جذب مشتریان جدید خواهید داشت.

 • تبلیغات بیشتر با هزینه کمتر

با یک وب سایت می توانید صفحاتی از تبلیغات تمام رنگی داشته باشید که 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته اجرا می شوند! شما می توانید خود و خدمات خود را با استفاده از صفحات توصیفی، تصاویر، عناصر تعاملی و غیره به مشتریان خود معرفی کنید.

 • کمپین تبلیغاتی فعلی خود را تقویت کنید

آدرس وب خود را در کمپین تبلیغاتی فعلی خود وارد کنید و افراد برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شما مراجعه خواهند کرد. جمع آوری اطلاعات بیشتر اغلب اولین پاسخ به یک کمپین تبلیغاتی خوب است. با ذکر آدرس سایت در آگهی شما، افرادی را خواهید داشت که برای دریافت آن اطلاعات و خدمات شما به شما مراجعه کنند.

 1. با پاسخ به سوالات متداول آنلاین در زمان صرفه جویی کنید

آیا برای پاسخ دادن به سؤالات مشابهی برای هر یک از مشتریان خود وقت صرف می کنید؟ خوب ممکن است هرگز متوقف نشود، اما ممکن است کمی امید وجود داشته باشد! با یک وب سایت می توانید پاسخ این سؤالات متداول را به صورت آنلاین قرار دهید و از مشتریان خود بخواهید تا برای کمی سلف سرویس از این صفحات بازدید کنند. حتی می توانید پیوندی به این صفحات برای آنها ایمیل کنید. مشتریان شما از دانشی که به آنها ارائه خواهید کرد قدردانی خواهند کرد و به زمان بیشتری از ارسال ایمیل به آنها یا توصیه به خواندن صفحه سؤالات متداول شما نیاز نخواهد داشت.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت در آمریکا

مهم ترین مزایای طراحی سایت در هلند

طراحی سایت در هلند مزایای فراوانی دارد که در ادامه به چند مزیت مهم پرداخته ایم. مقاله را دنبال نمایید.

 • به مشتریان خود آموزش دهید

اولین گام هر فروش، آشنایی مشتری با آنچه می فروشید است. در عصر حاضر، افراد بیشتری در اینترنت به دنبال کسب اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه خرید هستند .مقالات مورد علاقه خود را در نظر بگیرید که به مشتریان احتمالی خود در مورد خدمات خود بگویید. وقتی آنها با شما تماس می گیرند تا در مورد خدمات شما صحبت کنند، نیمی از فروش قبلاً انجام شده است.

شما قبلاً "پیشنهاد" خود را به آنها داده اید. شما حتی در زمان (و پول) صرفه جویی خواهید کرد زیرا کسانی که تماس می گیرند مشتاقان علاقه مند، گرم هستند، نه فقط کسی که برای جمع آوری اطلاعات تماس می گیرد.

 • ارجاع دریافت کنید

معرفی یکی از بهترین راه ها برای کسب و کارهای کوچک برای جذب مشتریان جدید است. با طراحی سایت در هلند می‌توانید در وب‌سایت خود  پیوند «به یک دوست معرفی کنید» اضافه کنید که در آن مشتریان فعلی شما یا فقط بازدیدکنندگان می‌توانند پیوند شما را برای دوستی که ممکن است به خدمات شما علاقه‌مند باشد ارسال کنند. این کار تعداد ارجاعات شما را افزایش می دهد و مراجعه افراد به تجارت را به شما آسان می کند.

امکانات و خدمات طراحی سایت در هلند

امکانات و خدمات ارائه شده در طراحی سایت در هلند کاملا به وبسایت شما وابسته است و نیاز است که خدمات مورد نیاز شما مورد بررسی قرار گیرد. اما برخی خدمات طراحی سایت در هلند را ذکر نموده ایم که در همه وبسایت های ما رعایت خواهد شد و البته تنها گوشه ای از خدمات ما در طراحی سایت در هلند است.

 • طرح های زیرکانه

وب سایت شما به گونه ای حرفه ای طراحی می شود که بازدیدکنندگان را جذب کند و در همه دستگاه ها ظاهر شیک و حرفه ای داشته باشد

 • مطالب مجاب کننده

متخصص محتوا ‌نویسی ما محتوای جذاب و اصلی را برای شما می‌نویسد که برای تشویق تبدیل و متناسب با صنعت شما طراحی شده است تا به شما نتایجی بدهد.

 • بنرها و پاپ آپ های شخصی سازی شده

از ثبت ‌نام ‌های ایمیلی بیشتر، ارتقای فروش، و دریافت اطلاعات مهمی که منجر به تبدیل‌های بیشتر می‌شود، سود خواهید برد.

 • پشتیبانی کامل از خدمات

از به‌روزرسانی‌های منظم گرفته تا پشتیبانی فنی، تیم کارشناسان ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهند.

در طراحی سایت در هلند چه نکاتی باید رعایت شود؟

طراحی سایت در هلند برای کسب و کار شما یک اقدام بهینه است اما به شرطی که برخی نکات را در آن رعایت نماییم. در واقع طراحی سایت در هلند بدون رعایت این نکات نمیتواند اثر بخش ظاهر شود. در ادامه به بررسی برخی از این نکات با ما همراه شوید.

 • پیوندهای داخلی

این یکی ممکن است کمی بی ربط به نظر برسد، با توجه به اینکه با SEO مرتبط است، اما ساده است و قدرت زیادی دارد. پیوند داخلی زمانی است که یک صفحه از وب سایت خود را به صفحه دیگری از وب سایت خود متصل می کنید.

پیوندهای داخلی به بهبود تجربه کاربر کمک می کند. به آنها نشان می دهد که اطلاعات مرتبط تری در مورد محتوایی که قبلاً می خوانند (و آشکارا به آن علاقه مند هستند) وجود دارد. پیوندهای داخلی همچنین می توانند بازدیدکنندگان شما را برای مدت طولانی تری در وب سایت شما نگاه دارند، که نرخ پرش شما را پایین نگه می دارد. (یک مزیت دیگر برای SEO) برخی از افراد این کار را با بخش "پست های مرتبط" یا با پیوند دادن بخشی از محتوای خود به پست مفید دیگری در وب سایت خود انجام می دهند.

 • آیکون های رسانه های اجتماعی

سال 2022 است و هیچ دلیلی وجود ندارد که وب سایت ها آیکون های رسانه های اجتماعی را نداشته باشند. رسانه‌های اجتماعی راهی فوق‌العاده برای مشتریان شما هستند تا درباره شما بیشتر بدانند و در کسب و کار شما به روز بمانند.

این راهی است که آنها با شما در پلتفرم های مختلف ارتباط برقرار می کنند و شما می توانید شخصیتی را پشت سر برند خود قرار دهید. اگر در حال ارسال محتوا هستید، داشتن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی نیز بسیار مهم است. اگر نمونه کار دارید یا اگر به طور مداوم وبلاگ خود را به روز می کنید، تمام هدف این است که مردم آن محتوا را ببینند، درست است؟ چگونه می‌توانید افراد بیشتری آن محتوا را ببینند؟ با ارائه یک راه آسان به خوانندگان خود برای به اشتراک گذاری اطلاعات در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود.

این کار شما را در مقابل یک مخاطب کاملاً جدید قرار می دهد. با این حال، شما باید بیش از قرار دادن دکمه‌هایی که به صفحات رسانه‌های اجتماعی شما پیوند دارند، کارهای بیشتری انجام دهید.

شما باید به طور فعال در آن پلتفرم ها ثابت و به روز بمانید. اگر مصرف‌کننده‌ای به صفحه فیس‌بوک شما نگاه کند و ببیند آخرین به‌روزرسانی شما سه سال پیش است، ممکن است فکر کند که کسب‌ و کار شما یا دیگر مرتبط نیست یا به برقراری ارتباط با مخاطبان خود اهمیتی نمی‌دهید.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت در استرالیا

 • تصاویر قدرتمند

تصاویر بخش مهمی از طراحی سایت در هلند  به شمار میروند عناصر بصری به حرکت دادن چشم کاربر در صفحه کمک می کنند و همچنین محتوای متن سنگین را تجزیه می کنند. اطلاعات بصری، مانند تصاویر گرافیکی، 60000 برابر سریعتر از اطلاعات نوشتاری پردازش می شوند. آنها می توانند عامل تعیین کننده ای برای خروج کاربر از وب سایت شما یا ماندن در وبسایت باشند. ، آیا می خواهید در چند ثانیه اول یک بازدیدکننده توسط وب سایت شما جذب شود یا یک نگاه سریع بیندازد و فرار کند؟

تصاویر با کیفیت بالا برای وب سایت ها ضروری است. تصاویر پیکسلی برای چشم ها خوشایند نیستند و هیچ طراحی را تکمیل نمی کنند. همچنین از تصاویر مطابق با برند و محتوای خود استفاده کنید. فقط به این دلیل که یک محتوای بصری سریعتر پردازش می شود، به این معنی نیست که در صورت بی ربط بودن، سردرگمی ایجاد شده را جبران می کند. گرافیک شما باید پیام شما را به خانه هدایت کند ... نه اینکه در نهایت سوالات بیشتری ایجاد کند.

 • منوی آسان برای پیمایش

منوی پیمایش شما نحوه یافتن اطلاعات کاربران در سایت شما است. مهم ترین صفحات وب سایت خود را در دسترس قرار دهید اما منو را بیش از حد شلوغ نکنید. اطلاعات بیش از حد برای کاربر باعث سردرگمی آنها می شود. برخی از افراد اطلاعات خود را به دو نوار ناوبری جداگانه تقسیم می کنند. اگر به صورت استراتژیک انجام شود و اهداف مهمی در پس هر کدام وجود داشته باشد، می تواند بسیار خوب عمل کند.

هزینه طراحی سایت در هلند چقدر است؟

قیمت طراحی سایت نبض نت

قیمت طراحی سایت نبض نت

عوامل بسیاری در تعیین هزینه طراحی سایت در هلند موثر اند. در ادامه به بررسی برخی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه طراحی سایت در هلند خواهیم پرداخت. یکی از بخش های مهم در طراحی سایت در هلند ، امکانات موجود در وبسایت است که با توجه به نیاز شما تعیین میشوند و البته اینکه وبسایت شما امکان پیاده سازی توسط یک cms  قدرتمند مانند وردپرس را دارد و یا خیر.

در صورت امکان پیاده سازی توسط ورد پرس از هزینه های شما کاسته خواهد شد چرا که وبسایت شما دیگر نیاز به کدنویسی چندانی نخواهد داشت. اما در صورتی که نیاز به طراحی سایت پوشاک خاص تر و با امکانات بیشتری دارید که در قالب وردپرس و دیگر CMS  نمیگنجد به نا چار باید به سراغ کد نویسی اختصاصی بروید که ممکن است برای شما هزینه هایی را در بر خواهد داشت. حجم وبسایت شما و البته گستردگی شاخته ها و مطالب آن نیز بر روی هزینه طراحی سایت در هلند تاثیز گذار است. دامنه و هاست وبسایت شما نیز عناصری موثر اند.

خدمات گروه نبض نت برای طراحی سایت در هلند

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت در هلند همانطور که پیشتر نیز ذکر کردیم یک گونه تخصص است که نیاز به تجربه دارد. گروه نبض نت با تجربه ای غنی از پروژه های کوچک و بزرگ امکان طراحی سایت در هلند را به صورت تخصصی دارد و این اطمینان را به شما خواهد داد که وبسایت شما به صورت اختصاصی و مطابق با نوین ترین روش ها طراحی خواهد شد. از جمله خدمات طراحی سایت در هلند تارینیوتک میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی ریسپانسیو ( واکنش گرا)
 • طراحی اختصاصی رابط کاربری وبسایت
 • طراحی اختصاصی قالب وبسایت
 • رعایت زیر ساخت های سئو
 • اتمام و تحویل به موقع طراحی سایت پزشکی
 • آشنایی کامل با تخصص ها و پیش نیاز های طراحی سایت پزشکی
 • طراحی نسخه دارک مود سایت
 • هم پوشانی لایه های ویسایت
 • استفاده از ویدئو و صدا
 • استفاده از تصاوریر خاص و هنری
 • تایپوگرافی خاص در طراحی سایت پزشکی
 • استفاده از المان های مختلف
 • و ...

نتیجه گیری

اگر تازه به هلند مهاجرت کرده اید طراحی سایت در هلند میتواند نه تنها به کاهش هزینه های مهاجرتی شما کمک کند، بلکهه با طراحی سایت در هلند میتوانید ابقای کسب و کار خود را ضمانت کنید. شما میتوانید همین الان با کارشناسان نبض نت تماس بگیرید و یک وبسایت ایده ال با 1 سال خدمات دریافت کنید. اگر به فکر رشد کسب و کار خود هستید، طراحی سایت در هلند را دست کم نگیرید!

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *