Company news

مزایا نرم افزار حسابداری پارمیس استار

حرکت در مسیر توسعه کسب و کار بدون گزارشات دقیق و کامل از بخش های مختلف ممکن نیست و منابع اطلاعاتی ناقص یا غلط می تواند سازمان یا بیزینس را با شکست مواجه کند از همین جهت حسابداری و اداره تمام امور مالی و اطلاعاتی بسیار حائز اهمیت است.

pouria sadeghlou

نویسنده: واحد تبلیغات

شنبه, 17 مرداد۱۴۰2 ساعت 00:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
images_1691415705_64d0f4996656f

مزایا نرم افزار حسابداری پارمیس استار

حرکت در مسیر توسعه کسب و کار بدون گزارشات دقیق و کامل از بخش های مختلف ممکن نیست و منابع اطلاعاتی ناقص یا غلط می تواند سازمان یا بیزینس را با شکست مواجه کند از همین جهت حسابداری و اداره تمام امور مالی و اطلاعاتی بسیار حائز اهمیت است. نرم افزار حسابداری در دنیای امروز به یکی از نیاز های اصلی هر کسب و کاری تبدیل شده آمد و می توانند مسیر درست را در پیشبرد اهداف سازمان مشخص کنند. در این مقاله به معرفی نرم افزار erp، نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار انبار، نرم افزار دریافت و پرداخت می پردازیم.

مزایا نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

با استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می توانید به صورت نامحدود آیتم های پرسنلی تعریف کرده و متناسب با نیاز خود این داده ها را سازماندهی کنید. نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می تواند به اداره و نظارت بهتر سیستم پرسنل و نیروی کار شما کمک کند.

گزارشات دقیق از امور مالی پرسنل و کارکنان می تواند در جهت بهبود تصمیمات مدیریتی نقش مهمی ایفا کند.

تمام گزارشات و فایل های بیمه و دارایی و به خصوص اسناد مالیاتی توسط نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس با دقت و سرعت بالایی تهیه می شود و می توانید مانند یک دستیار حرفه ای تمام امور حسابداری کسب و کار خود را به این افزار حسابداری بسپارید

همه اطلاعات مربوط به حقوق و پاداش، سنوات و تسهیلات پرسنل و نیروی کار شما به وسیله نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس به صورت مکانیزه طبقه بندی و ارائه می شود.

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس به صورت اتوماتیک و هوشمند مالیات حقوق پرسنل و اقساط وام را در زمان مقرر شده از حقوق و دریافتی ها کسر می کند و گزارشات را برای سامانه های مربوطه ارسال می کند.

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می تواند به صورت نامحدود کارفرما و کارگاه در سیستم ثبت و اطلاعات مربوط به هر بخش را به صورت مستقل اداره کند.

در این نرم افزار حسابداری پارمیس می توانید نوع استخدام و مرخصی و ماموریت های کارکنان را به صورت های روزانه، قراردادی و ساعتی و ... تعریف کنید.

مدیران با بهره گیری از نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می توانند به صورت آنی به تمام داده های بخش پرسنل و کارکنان و گزارشات مربوطه دسترسی داشته باشند تا در هر زمان با توجه به نیاز کسب و کار خود تصمیم بگیرند. نرم افزار انبار پارمیس قابلیت تهیه و ارائه تمام گزارشات انبارگردانی ، موجودی کالا ها و وضعیت انبار ها را داراست و همچنین ابن نرم افزار حسابداری می تواند به مدیران در تعیین زمان جایگزینی و تامین کالاهای و محصولات انبار کمک کند.

مزایا نرم افزار انبار پارمیس

در نرم افزار انبار پارمیس صاحبان کسب و کار می توانند اطلاعات و گزارشات تمام فرایند ها و فعالیت های انبار را به صورت دقیق و آنی زیر نظر داشته باشند و در صورت نیاز سیاست های کاری خود را تغییر دهند.رسید و فاکتور کالاهای مختلف انبار شما از طریق فایل اکسل در این نرم افزار انبار تهیه می شود و در این نرم افزار حسابداری این امکان وجود دارد که انواع حواله و رسید های انبار را از طریق اپلیکیشن انبار داری پارمیس تهیه کنید. می توانید

در نرم افزار انبار پارمیس کالا ها و محصولات انبار را به کمک ویژگی های کالا در گزارشات مرتب کنید و به صورت نامحدود کالا را با ویژگی های چند بخشی از جمله اندازه و رنگ و... در سیستم ثبت کنید.

مدیریت انبار ها در هر بیزینس اهمیت بالایی دارد و این نرم افزار انبار پارمیس می تواند با ثبت دوره های انبارگردانی در دوره های مختلف است. نرم افزار انبار تمام گزارشات و اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری ها را در اختیار مدیران قرار می دهد. نرم افزار انبار می تواند های کالا را به صورت خودکار تولید و با توجه به کد ها در گروه های تعریف شده ثبت کند.

نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس

نرم افزار دریافت و پرداخت می تواند در اداره و نظارت بر تراکنش و فعالیت های دریافت و پرداخت کسب و کار ها مفید باشد. این نرم افزار دریافت و پرداخت می تواند از تمامی روش های پرداخت پشتیبانی کند و سرعت و دقت نظارت بر این داده ها با توجه به عدم امکان خطای انسانی تا حد زیادی افزایش می یابد. از مزایای نرم افزار دریافت و پرداخت این است که می توانید اسناد و حواله های بانکی و ضمانت ها و وجوه نقد را به صورت همزمان در یک رسید داشته باشید. با استفاده از این نرم افزار دریافت و پرداخت امکان مدیریت اسناد پرداختی ، تائید شده و برگشتی و... وجود دارد که می تواند برای نظارت کاربردی بر داده های مالی بسیار مفید باشد. در نرم افزار دریافت و پرداخت می توانید حساب های بانکی متعدد تعریف کنید. با استفاده از نرم افزار دریافت و پرداخت امکان مدیریت اسناد تضمینی با قابلیت عودت و وصول وجود دارد. به طور کلی نرم افزار دریافت و پرداخت هم مانند نرم افزار erp از جمله کاربردی ترین نرم افزار ها در نوع خود می باشد.

کلام آخر

به کار گیری بهترین نرم افزار حسابداری مناسب با حوزه فعالیت شما می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف کاری یاری برساند و با مکانیزه کردن سیستم بیزینس شما روند تصمیم گیری ها را تسهیل نماید. امیدوارم خواندن این مطلب بر برای شما مفید بوده باشد و بتوانید نرم افزار حسابداری پارمیس از جمله نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار انبار، نرم افزار دریافت و پرداخت را در کسب و کار خود استفاده کنید.

برای خرید و یا دریافت نمایندگی نرم افزارهای مالی و مدیریتی پارمیس می توانید با شماره 02187758 تماس و یا به وبسایت www.ParmisIT.com مراجعه فرمایید.

 

برچسب ها : پارمیس,نرم افزار انبار,حقوق و دستمزد,دریافت و پرداخت

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *