طراحی سایت بین المللی

طراحی سایت در استرالیا

طراحی سایت استرالیا

طراحی انواع سایت در استرالیا

طراحی سایت در استرالیا یکی از خدمات گروه نبض نت به ایرانیان مقیم این کشور است. با ما همراه باشید تا با جزییات بیشتر آشنا شوید. 

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

پنج شنبه, 16 تیر ۱۴۰۱ ساعت 12:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
طراحی سایت استرالیا

طراحی سایت در استرالیا یکی دیگر از خدماتی است که نبض نت به شما ارئه می دهد و شما می توانید باداشتن یک ساید در ارتباط با کسب و کار خود به پیشرفت کاری که تا به حال مد نظر خود داشته اید نزدیک شوید. برای یک سایت فرقی نمی کند که کسب و کار شما کجای شما دنیا است. سایت می توانید شما را به تمام دنیا معرفی کند در نتیجه می توانید مخاطبان بسیاری را جذب نمایید.

با طراحی سایت و داشتن یکسایت کسب و کار حرفه ای فارق از این که محل کسب و کار شما کجاست، می توانید خدمات و خود را به تمامی افرادی که کسب و کار شما را در اینترنت جستجو می کنند ارائه دهید و یا اگر محصولی برای فروش در اختیار دارید می توانید با داشتن یک سایت فروشگاهی و در نظر گرفتن خرید آنلاین برای آن محصول و یا محصولات خود را برای افراد بسیار در دنیا به نمایش گذاشته و آن را به فروش برسانید.

در نتیجه با داشتن سایت شناخت کسب و کار شما تنها محدود به مکان و محلی که در آن مشغول به کار هستید نیست و شما می توانید محصولات خود را به تمامی کشور بلکه کشورها معرفی نمایید.

سایت کسب و کار می تواند محدودیت زمانی و جغرافیایی برای شما از میان بردارد و شما را در طول شبانه روز و در هر کشور معرفی نماید. در نهایت می توان گفت که طراحی سایت در استرالیا دارای مزایا بسیاری است که آن ها را در ادامه بیان خواهیم کرد تا برای تصمیم به داشتن سایت کسب و کار خود هر چه سریعتر اقدام نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: مزایا و معایب طراحی سایت با جوملا

دلیل اهمیت طراحی سایت در استرالیا

امروزه افراد بسیاری نیاز های خود را در اینترنت جستجو می کنند حتی می توان گفت که هر فرد در هر سنی به اینترنت دسترسی دارد و برای تهیه محصولات خود و یا کسب اطلاعات بیشتر در اینترنت جستجو می کند در نتیجه چه بهتر است تا کسب و کار شما نیز در این فعالیت داشته باشد تا به افرادی که کسب و کار شما را جستجو می کنند معرفی شود. به این صورت شما می توانید مخاطبان بسیاری را جذب نمایید.

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد سایت شما ساعات کاری ندارد در نتیجه می تواند در هر ساهت از شبانه روز معرف کسب و کار شما باش و یا خدماتی را به مشتریان شما ارائه دهد و علاوه بر آن محدودیت مکانی را نیز شامل نمی شود در نتیجه از هر جای کشور و یا کشورها می توانید مشتری و مخاطب جذب نمایید.

در نتیجه به طور خلاصه می توان گفت که مهمترین اهمیت طراحی سایت در استرالیا و داشتن سایت سرعت بخشیدن به پیشرفت شغلی شما و فعالیت شما بدون محدودیت زمانی و مکانی با جذب مشتری بالا می باشد که افزایش درآمد را به همراه خواهد داشت.

مهم ترین مزایای طراحی سایت در استرالیا

طراحی سایت در استرالیا دارای مزایا بسیاری می باشد که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم. این مزایا می توانند شما را هر چه سریعتر به پیشرفت دلخواه خود نزدیک نمایند. توجه داشته باشید که موارد ذکر شده در ادامه تنها مزایا طراحی سایت در استرالیا نمی باشد، ما تنها برخی از مزایا مهم و کلی را در ادامه بیان کرده ایم تا بتوانیم در ارتباط با مزایا داشتن سایت به شما اطلاعاتی دهیم که با توجه به آن ها سریعتر برای طراحی سایت در استرالیا اقدام نمایید.

در ادامه مزیت های طراحی سایت در استرالیا را به صورت کلی بیان کرده ایم تا با آنها بیشتر آشنا شوید:

 • شناخت بیشتر کسب و کار شما توسط کاربران
 • معرفی کسب و کارتان بدون محدودیت جغرافیایی
 • کسب درآمد و معرفی کسب و کارتان بدون محدودیت زمانی
 • کسب اعتبار و جلب اعتماد مشتریان
 • برند سازی کسب و کارتان
 • فروش آنلاین
 • افزایش درامد
 • بالا رفتن سرعت پیشرفت در کار
 • و غیره

با توجه به مزایا نام برده شده در بالا طراحی سایت در استرالیا می تواند شما را هرچه سریعتر به جایگاه ایده آل خود در زمینه شغلیتان برساند.

امکانات و خدمات طراحی سایت در استرالیا

طراحی سایت در استرالیا مانند دیگر طراحی سایت ها دارای امکانات و خدماتی می باشد اما توجه داشته باشید که قبل از هر چیز باید نوع سایت را مشخص نمایید. در حالت کلی ما دونوع سایت فروشگاهی و شرکتی داریم که در سایت های فروشگاهی محصولاتی برای فروش وجود دارد و در سایت های شرکتی معمولا شرکت معرفی خواهد شد و یا خدمات آن شرکت معرفی می شود تا در اختیار شما قرار گیرد.

در ادامه برخی از امکانات و خدمات طراحی سایت در استرالیا برای برخی از سایت ها را نام برده و به مختصر توضیح داده ایم:

سفارش گیری آنلاین: این امکان در سایت ها فروشگاهی دیده می شود که محصولی را برای فروش و یا سفارش دارند. در طراحی سایت در استرالیا اگر سایت شما فروشگاهی باشد لازم است تا مانند طراحی سایت فروشگاهی طراحی شده و امکان سفارش گیری آنلاین داشته باشد که بتوان از این سایت محصولات را به صورت آنلاین خریداری نمود. از آنجایی که سایت شما در سراسر شهر می تواند بازدید داشته باشد در نتیجه می توانید از سراسر شهر و یا حتی کشور مشتری جذب نمایید و فروش داشته باشید که در این صورت نیز افزایش درآمد را خواهید داشت.

گالری تصاویر: در طراحی سایت در استرالیا تصاویر نقش مهمی دارند. مهم ترین گزینه های که باعث می شود کاربر به سایت شما جذب شود، مشاهده نمونه کارهای شما در زمینه کسب و کارتان می باشد که اگر سایت شما شرکتی می باشد این امکان می توان نظر مخاطبانتان را بسیار جلب نماید. با استفاده از گرافیک و تصاویر زیبا در ارتباط با سایتتان می توانید مشتریان بیشتری را جذب نمایید حتی می توانید در گالری خود ویدئو هایی از نحوه کارتان داشته باشید تا اعتماد بیشتری را نیز جلب کنید.

در مورد گالری تصاویر رعایت برخی نکات خالی از لطف نیست. از جمله آن ها می توان به استاندارد سازی تصاویر اشاره کرد. عکس هایی که درون سایت منتشر می کنید علاوه بر کیفیت بالا باید حجم مناسبی نیز داشته باشند تا به راحتی توسط کاربر قابل دانلود کردن باشند. همچنین بهتر است تصاویر دسته بندی شوند تا کاربر با ورود به سایت دچار سردرگمی نشود.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی سایت فروشگاه فرش

نقشه گوگل: اگر مکان حضوری برای ارائه خدمات و یا فروش محصولات خود دارید، بهتر است ادرس این مکان نیز هنگام طراحی سایت در استرالیا در سایت شما درج شود. بدین ترتیب می توانید اعتماد افراد را جلب کرده و به راحتی مشتریان حضوری بیشتری را جذب نمایید.

برخی دیگر از امکانات و خدمات طراحی سایت در استرالیا به شرح زیر می باشد:

در ادامه برخی از امکانات و خدمات سایت را آورده ایم که بسته به نوع سایت و درخواست کارفرما می تواند برای سایت شما انجام شود:

 • قرار دادن حساب کاربری برای کاربران در صورت نیاز
 • ایجاد فضای مناسب برای مشاوره ی آنلاین به کاربر
 • قرار دادن نمونه کارهای شما در سایت
 • امکان جستجو در سایت برای پیدا کردن سریع و آسان مطالب و محصولات
 • امکان ثبت نام آنلاین با توجه به نوع سایت و کسب و کارتان
 • معرفی محصولات و مواد تشکیل دهنده ی آن و یا خدمات کسب و کارتان
 • امکان قرار دادن تاریخچه ی شرکت و یا کسب وکارتان
 • نظرسنجی درباره ی محصولات و خدماتتان
 • آموزش به صورت ویدئو و تصویر
 • مقالات آموزشی درباره محصولات و خدماتتان
 • قرار دادن رزومه کاری و معرفی شما به مخاطب
 • امکان برقراری ارتباط
 • خرید آنلاین

در طراحی سایت در استرالیا چه نکاتی باید رعایت شود؟

نکات زیر از جمله نکات استانداردی می باشد که لازم است تا برای طراحی هر سایت بدانید. طراحان سایت نبض نت موارد زیر را برای هر یک از طراحی سایت ها به خصوص طراحی سایت در استرالیا مد نظر دارند تا وب سایت شما کارکرد بهتری داشته باشد.

سازگار با موبایل: از موارد مهمی که در طراحی سایت باید با آن دقت شود، طراحی سایت ریسپانسیو و یا واکنش گرا است. ریسپانسیو بودن این امکان را برای سایت شما فراهم میسازد تا سایت قابلیت نمایش در هر نمایشگری را داشته باشد. به این صورت می توانید مخاطبان بیشتری نیز داشته باشید زیرا هر فرد با نمایشگری که در دسترس دارد جستجو می کند، پس بهتر است سایت ریسپانسیو باشد تا بتواند در هر نمایشگری به راحتی نمایش داده شود.

طراحی سایت در استرالیا بر اساس اصول سئو: رعایت برخی نکات در مراحل ابتدایی هر نوع سایت در طراحی سایت در استرالیا می تواند سایت شما را مطابق با الگوریتم های سئو پیش ببرد این مورد در تمامی سایت های طراحی شده توسط نبض نت رعایت خواهد شد تا بعدها سایت شما با مشکل سئو مواجه نشود. با این شرایط شناسایی سایت توسط موتورهای جستجو راحت تر خواهد بود. طراحی سایت بر اساس اصول سئو کار بهینه سازی سایت را ساده تر می کند و موجب آن است تا هزینه کمتری را بابت سئو سایت پرداخت نمایید.

سئو سایت در کنار سایر تکنیک های بازاریابی اینترنتی مانند: تبلیغات کلیکی، بازاریابی شبکه های اجتماعی، تبلیغات ایمیلی (ایمیل مارکتینگ = ارسال ایمل تبلیغاتی)، وب برندینگ، بازاریابی محتوا  و … می تواند تاثیر زیادی بر روی کسب و کار ما گذاشته و راه رسیدن به موفقیت ها را برای ما هموار تر کند.

شرکت طراحی سایت و سئو سایت نبض نت با بهره گیری از آخرین متد روز دنیا در ساخت سایت و بهینه سازی سایت، بهترین گزینه ها را برای انتخاب شما ارائه می دهد.

بهینه سازی طراحی سایت در استرالیا : اگر قصد کسب درآمد از وب سایت خود را دارید بهتر است وب سایت خود را به وب سایتی پر بازدید تبدیل نمایید. در نتیجه باید اصول سئو و بهینه سازی سایت را جدی بگیرید. زیرا سئو سایت و بهینه سازی آن از عوامل مهمی است که بازدید سایت شما را بالا می برد. سئو سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که به کمک آن ها می توانید رتبه ی وب سایت خود را افزایش داده و بیشتر دیده شوید که این موجب پیشرفت بسیار در کار شما خواهد شد.

به عبارتی دیگر برای تعریف سئو می توان گفت که اگر فردی که به دنبال وب سایت کسب و کار شما می باشد کلمه ای در ارتباط با کسب و کار شما را سرچ کند می تواند سایت شما را در صفحات اول نتایج گوگل مشاهده نماید. در نتیجه بازدید بالایی خواهید داشت و همینطور مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد.

علاوه بر سئو سایت وب سایتتان باید سرعت بارگذاری بالایی نیز داشته باشد این بدان معنا می باشد که اگر کاربری به وب سایت شما مراجعه کرد وب سایت برای او سریع بالا بیاید و او قادر به مشاهده ی وب سایت باشد.

بهترین قالب ها برای طراحی سایت در استرالیا

انتخاب یک قالب حرفه ای برای سفارش و طراحی سایت در استرالیا به عملکرد خوب و جذب مخاطب هدف سایت شما بسیار کمک می کند؛ در واقع یکی از ضروری ترین قدم ها برای طراحی سایت، تعیین کردن یک قالب بی نقص برای مدیریت هر چه بهتر سایتتان می باشد. پس از مشخص شدن نوع سایت، و موضوع و امکانات و خدمات سایت طراحان نبض نت به شما کمک می کنند تا بهترین قالب را برای سایت کسب و کار خود داشته باشید تا به وسیله آن سایتی جذاب و حرفه ای برای کسب و کار خود داشته و مخاطبان بیشتری را جذب نمایید.

از آنجایی که هر سایت با امکانات و خدمات متفاوت دارای قالب های خاصی می باشد لازم است تا از کوچکترین جزئیات مورد نظر سایتتان با طراح سایت صحبت نمایید تا طراحان ما بهترین آن ها را برای طراحی سایت در استرالیا به شما پیشنهاد دهند.

هزینه طراحی سایت در استرالیا چقدر است؟

قیمت طراحی سایت نبض نت

قیمت طراحی سایت نبض نت

سایت های فروشگاهی و شرکتی دارای تعرفه و هزینه های متفاوتی از یکدیگر می باشند زیرا خدمات و امکانات متفاوتی دارند که می توانید تعرفه آن ها را در سایت نبض نت مشاهده نمایید.

در نتیجه با توجه به تفاوت قیمت در طراحی انواع سایت بهتر است تا  قبل از هر چیز نوع سایت مشخص شود زیرا خدمات و امکانات آنها بر قیمت نهایی سایت تاثیر دارد. تووجه داشته باشید که علاوه بر امکاناتی که هر سایت دارا می باشد، کارفرما نیز می تواند امکانات و خدماتی را برای سایت خود در نظر داشته باشد که باید با طراحسایت آن را در میان بگذارد که در صورت انجام آن نیز هزینه آن به هزینه نهایی طراحی سایت در استرالیا اضافه خواهد شد.

خدمات گروه نبض نت برای طراحی سایت در استرالیا

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

 1. یکی از مهم ترین خدماتی که مجموعه نبض نت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد رعایت اصول سئو یا بهینه سازی سایت کسب و کار شما می باشد، موضوعی که در طراحی سایت کسب و کار شما از اهمیت بالایی برخوردار است دیده شدن سایت و هم چنین افزایش درآمد می باشد، با استفاده از اصول سئو رتبه ی سایت شما بالاتر می رود که این امر موجب افزایش بازدید کننده خواهد شد. به عبارت دیگر وقتی کاربر در اینترنت سایت کسب و کار شما یا حتی کلماتی مربوط به آن را سرچ کند وب سایت شما در صفحات اول نتایج گوگل نمایان خواهد شد، در نتیجه میزان بازدید سایت بالاتر خواهد رفت همچنین از دیگر مزایای استفاده از سئو، بالا بردن سرعت سایت نیز می باشد.
 2. طراحی سایت در استرالیا بر اساس سلیقه کاربر و هم چنین استفاده راحت از آن
 3. امکان ایجاد اپ موبایل
 4. تولید محتوا یکی از موارد مهم در طراحی سایت در استرالیا می باشد که داشتن محتوای مفید و کاربردی باعث جذب مخاطب بیشتر نیز خواهد شد. از دیگر خدمات مجموعه نبض نت تولید محتوا می باشد که ما با در نظر گرفتن موضوع سایت و شناخت مخاطب بهترین تولید محتوا را برای سایت شما ایجاد می کنیم.
[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *