آموزشی

بهترین شرکت های طراحی سایت در سال 1402

بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401

لیست بهترین شرکت های طراحی سایت در سال 1402

مروری بر انواع شرکت های طراحی سایت و معرفی بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1402

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

یک شنبه, 3 مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱3:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401

تابحال برایتان پیش آمده است که وارد یک وب سایت شوید و ندانید که اول و آخر سایت به چه صورت است؟ ظاهری بهم ریخته و شلوغ، بدون داشتن رابط کاربری در همان نگاه اول باعث می شود که سایت را بسته و به وب سایت دیگری مراجعه کنید.

قطعا هیچکس حوصله گشتن در یک سایت شلوغ و بدون برنامه را ندارد و در همان لحظه اول از سایت خداحافظی می کند. مسئول این بی نظمی ها و هرج و مرج در سایت کیست؟ پاسخ روشن است. نتیجه ی یک طراحی سایت نادرست و صد البته به دست یک فرد مبتدی می تواند وب سایتی به این صورت می تواند بدست دهد.

اگر شما نیز قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارید و یا اینکه می خواهید کسب و کار سنتی خود را توسعه دهید و به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین هستید لازم است که با بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 آشنایی داشته باشید تا این قدم بزرگ را با اطمینان خاطر بردارید. شرکت های مختلفی در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنند که هریک دارای خدمات خاص خود می باشند. در این مقاله هدف این است که تمامی خدمات شرکت های مختلف را بررسی کنیم و بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 را به شما معرفی کنیم.

هدف از طراحی سایت چیست؟

چرا تصمیم گرفته اید که یک وب سایت داشته باشید؟ در این وب سایت چه خدماتی را می خواهید به مشتری ارائه دهید؟ پیش از این که اقدام به ایجاد یک وب سایت کنید در ابتدا به این دو سوال پاسخ دهید و مشخص کنید که هدف شما از طراحی سایت چیست؟ وب سایتی که طراحی می شود در نگاه اول می بایست برداشت مخاطب را از کسب و کار شما شکل دهد. ظاهر سایت مانند ویترین فروشگاهی می ماند که به صورت خلاصه آنچه که درون فروشگاه ارائه می شود را به نمایش گذاشته است. مخاطبین به محض ورود به سایت شما و با دیدن صفحه اول می بایست نشانه ای از آنچه که به دنبال آن هستند را ببینند.

کسب اطلاعات بیشتر: مراحل طراحی سایت

کافیست وب سایت شما نامرتب و یا بهم ریخته باشد و مخاطب نتواند در نگاه اول با سایت ارتباط برقرار کند، به همین راحتی مشتری را از دست می دهید و آن ها را دو دستی به رقبای خود هدیه می دهید. بنابراین حتی اگر در نتایج برتر گوگل هم باشید باز هم ممکن است مشتریان خود را از دست بدهید.

اگر کاربری وب سایت شما ساده باشد بر روی موتورهای جستجوی گوگل نیز می توانید تاثیر گذار باشید. البته بیان این نکته نیز حائز اهمیت است که برای طراحی هر سایت، طراح کدهای مشخصی را وارد می کند؛ در صورتی که کدهای مورد نظر متناسب با سئو نباشد دیده شدن و شناسایی وب سایت شما توسط موتورهای جستجو دشوار خواهد شد. بنابراین برای اینکه وب سایتی سئو محور داشته باشید می بایست از بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 کمک بخواهید.

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنیم؟

یک سرچ کوتاه در گوگل شما را با هزاران شرکت مواجه می کند که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنند و اتفاقا قیمت های متنوعی را نیز ارائه می دهند.

انتخاب یک شرکت معتبر از میان انبوه شرکت های مختلف به چه صورت است؟ خب در بخش های پیشین متوجه شده اید که طراحی سایت تا چه حد می تواند وجهه کاری شما را تحت تاثیر  قرار دهد. با یک طراحی منحصر به فرد می توانید به مرور تمامی مشتریان را از آن خود کنید و یا اینکه همه ی مشتریان را دو دستی به رقبا تقدیم کنید. رسیدن به وب سایتی با ویژگی های منحصر به فرد در گرو انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 می باشد.

انتخاب یک شرکت از میان هزاران شرکت کار اسوده ای نیست و نیازمند بررسی می باشد. در این بخش می خواهیم چندین نکته اساسی را که می تواند بر روی انتخاب یک شرکت مناسب تاثیر گذار باشد را بیان کنیم.

در نظر داشته باشید که برای انتخاب یک شرکت مناسب فاکتورهای زیر را به صورت جداگانه بررسی کنید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

مشاوره قوی

هیچکس بهتر از شما در صنعتی که مشغول به کار هستید آشنایی ندارد. بنابراین زمانی که با شرکت طراحی سایت تماس می گیرید و می خواهید ایده های خود را با آن ها در میان بگذارید، در مرحله اول شما متکلم وحده هستید و می بایست مشاور شرکت مورد نظر تمامی ایده های شما را بشنود و آن ها را یادداشت کند.

اگر مشاور مورد نظر تنها به دنبال ارائه طرح های خود بوده و از ایده های شما استفاده نکرد می بایست در انتخاب طراح سایت خود تجدید نظر کنید.

ایده دادن یک روش دو طرفه است. زمانی که شما امکانات مورد نظر خود را برای طراحی سایت در اختیار شرکت مورد نظر قرار می دهید طبیعتا می بایست در مقابل، ایده های بهتر و یا ویژه تری را دریافت کنید.

همانقدر که نظر کارشناسی شما در زمینه کاری مورد نظر روی افزایش کیفیت سایت تاثیرگذار است، در مقابل نظر کارشناسی شرکت مورد نظر نیز می تواند مکمل نظرات شما باشد تا وب سایت بی عیب و نقص تری داشته باشید.در نهایت می توانید وب سایت کاملی را برای مشتریان ارائه دهید.

سیستم مدیریت محتوا در اولویت است

هر وب سایتی برای اینکه بتواند روزانه و یا هفتگی آپدیت شود نیاز به یک سیستم مدیریت محتوای قوی دارد. با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا دیگر صاحبین سایت برای هر کار کوچک و بزرگی نیاز به مراجعه به طراح سایت ندارند.

شرکت های بزرگ عموما وب سایت های خود را به گونه ای طراحی می کنند که کارفرما بتواند تغییرات جزئی مانند تغییر قیمت و یا تغیر محتوا را به راحتی انجام دهد. در صورتی که شرکت انتخابی شما پای HTML استاتیک را به میان کشید حتما اولین درب خروجی را برای فرار انتخاب کنید.

پشتیبانی را دریابید

وب سایت ها پس از راه اندازی ممکن است با چاله های مختلفی برخورد کنند که نیاز به رفع و رجوع دارد. اتفاقاتی مانند غیر فعال شدن دامنه، نیاز به نصب افزونه جدید، کاهش سرعت سایت و ... همگی جزو مواردی است که نیاز به دانش تخصصی دارد و کارفرما نمی تواند به تنهایی مشکلات را حل کند.

برخی شرکت های طراحی سایت به هنگام تحویل دادن سایت هیچگونه پشتیبانی ندارند و در صورتی که وب سایت شما به مشکل بخورد برای حل مشکل می بایست هزینه ای را به شرکت مورد نظر پرداخت کنید. اما بسیاری از شرکت های بزرگ به مدت یکسال به صورت رایگان از وب سایت شما پشتیبانی می کنند و هر گونه مشکل را از سایت برطرف می کنند. شرکت هایی که دارای پشتیبانی پس از طراحی سایت ندارند را از لیست بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 حذف کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه پشتیبانی سایت چقدر است؟

نمونه کارها مهم اند

شرکت های معتبر دارای نمونه کارهای متعدد و قابل قبولی می باشند. نمونه کارها کمک شایانی به شما می کنند تا بتوانید راحت تر در مورد انتخاب شرکت طراحی سایت تصمیم بگیرید.

یک شرکت معتبر می بایست نمونه کارهای مختلفی داشته باشد و در زمینه کاری های متعددی فعالیت داشته باشد. در صورتی که شرکت مورد نظر نمونه کار قابل قبولی برای وب سایت فروشگاهی و یا شرکتی ارائه نداد می توانید آن را از لیست بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 خط بزنید.

چه امکاناتی ارائه می دهند؟

زمانی که به تازگی شروع به طراحی سایت کنید به هزاران دلیل ممکن است نتوانید همه ی امکاناتی را در نظر دارید در سایت پیاده سازی کنید. شرکت طراحی سایت مورد نظر می بایست در دوره های مختلف نیازهای شما را برآورده کند. به طور مثال شما می خواهید یک وب سایت فروشگاهی راه اندازی کنید اما درگاه پرداخت آن هنوز آماده نمی باشد. و یا اینکه می خواهید تغییراتی را در سایت ایجاد کنید، شرکت مورد نظر می بایست مسئولیت تغییر  در سایت و یا افزودن افزونه های مورد نظر را قبول کند.

توانایی طراحی ریسپانسیو

در سال های اخیر شاهد استفاده 80 درصدی مردم از گوشی های هوشمند هستیم که به راحتی می توان با استفاده از آن ها در گوگل سرچ کرد و نیازی به داشتن کامپیوتر نیست.

بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی های هر وب سایتی واکنش گرایی آن می باشد. اگر بخواهیم به زبان ساده تری توضیح دهیم، وب سایت واکنش گرا و یا ریسپانسیو به سایتی گفته می شود که در تلفن های هوشمند نیز متناسب با طول و عرض صفحه تغییر می کند و سایت از نظر ظاهری خراب نمی شود.

بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1402  باید توانایی پیاده سازی سایت را به صورت ریسپانسیو داشته باشند. در غیر اینصورت گزینه مناسبی برای طراحی سایت شما نمی باشند. برای بررسی این موضوع می توانید نمونه کارهای شرکت مورد نظر را از نظر واکنش گرایی بررسی کنید.

طراحی و عملکرد قدرتمند

سایت شما نشان دهنده مجموعه، محصولات و خدمات شما می باشد بنابراین مهم است که در نگاه اول چه تاثیری بر روی مشتری بگذارد. طراحی زیبا در کنار سرعت و امنیت بالا می تواند نتیجه ی مطلوبی را به همراه داشته باشد و بهترین تجربه خرید برای کاربر را نیز رقم بزند.

بنابراین سرعت و ساختار سایت را نیز در اولویت قرار دهید. مهم است که طراح سایت شما کاملا به کدهای ساخت سایت مسلط باشد وب سایتی کاربر پسند و ساده طراحی کند. یکی از مهم ترین نکات در مورد انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 سرعت بارگزاری صفحه می باشد. طراح می بایست از افزونه های معتبر برای کاهش سرعت سایت استفاده کند.

مناسب بودن قیمت نسبت به خدمات دریافتی

خدماتی که شرکت های مختلف ارائه می دهند ممکن است با هم متفاوت باشد به همین دلیل است که برای طراحی سایت قیمت های متنوعی را مشاهده می کنید. ارائه متناسب قیمت و کیفیت در بسیاری از خدمات مهم است.

طبیعتا شما هزینه خدمات شرکت را می پردازید و نباید بهای سنگینی باشد. برای بررسی تناسب قیمت و کیفیت می توانید خدماتی که شرکت های مختلف ارائه می دهند را بررسی کنید و قیمت ها را مقایسه کنید به راحتی می توان بهترین بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 را که می تواند یک سایت مناسب به شما ارائه دهد را پیدا کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: راه های کسب درآمد از طراحی سایت

سرویس میزبانی وب، شرکت مورد نظر را بررسی کنید

عموما برای وب سایت ها هاست و دامنه توسط شرکت به صورت رایگان در اختیار کارفرما قرار می گیرد. این که وب سایت شما توسط چه هاستینگی ساپورت می شود بسیار مهم است. یکی از سرورهای مناسب، سرور مجازی می باشد که برای میزبانی عالی است.

با سرور مجازی رر خلاف سرور اختصاصی نیازی به خرید، نگهداری و یا اجاره هیچ سخت افزاری ندارید. مهم ترین سوال هایی که در مورد هاستینگ میزبان باید بپرسید به شرح زیر می باشد:

 • هر چند وقت یکبار از سایت شما بک آپ گرفته می شود؟
 • چند بک آپ نگهداری می شود؟
 • نسخه های پشتیبان تا چه مدت نگهداری می شود؟
 • سرعت پردازش پلتفرم ها چقدر است؟
 • یک شرکت طراحی سایت بد چه ویژگی هایی دارد؟

 بدترین شرکت های طراحی سایت افرادی هستند که می خواهند با حیله گری تنها هزینه را از  شما دریافت کنند و در ازای انجام کارهای ساده نیز مازاد بر هزینه قبلی، هزینه اضافه ای را دریافت کنند. بسیاری از شرکت های طراحی سایت به دلیل آگاهی پایین کافرما سوء استفاده کرده و برای کوچکترین تغییر در سایت هزینه اضافه ای دریافت می کنند.

همچنین احتمال اینکه وب سایتی بدون معیارهای گوگل و سئو به شما تحویل داده شود بسیار زیاد است. برخی از ویژگی های شرکت های بد برای طراحی سایت به شرح زیر می باشد. بهترین راه این است که پیش از انتخاب شرکت مورد نظر حتما نحوه عملکرد شرکت را زیر ذره بین بگذارید.

 • تحویل وب سایت ناقص به کارفرما
 • طراحی سایت بدون در نظر گرفتن معیارهای گوگل
 • پاسخ دهی نامناسب و پشتیبانی ضعیف
 • درخواست هزینه بالا برای هر تغییر کوچک
 • استفاده از هاستیک کم کیفیت و با سرعت پایین
 • استفاده از پوسته های رایگان در طراحی وب ساتی وردپرسی
 • استفاده از افزونه های رایگان و نال شده در طراحی سایت
 • طراحی UI و یا ظاهر بی کیفیت
 • طراحی UX یا همان تجربه کارکرد مشتری با وب سایت

بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401

 بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401

بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401

آژانس دیجیتال مارکتیگ نبض نت

مجمموعه نبض نت یکی از معدود شرکت هایی می باشد که می توان به جرات گفت در مدت کوتاهی توانست به رشد عظیمی دست پیدا کند که آن را مدیون نمونه کارهایی می باشد که به مشتریان ارائه داده است.

طراحی سایت برای شرکت های مختلف و همکاری با مجموعه بزرگ وب وان توانست این شرکت ها میان بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 قرار دهد. این مجموعه در زمینه های متنوعی دارای نمونه کار می باشد و هریک از نمونه کارها دارای امکانات خاص خود می باشند. شما عزیزان می توانید برای مشاهده نمونه کارها به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید و امکانات مختلف هر وب سایت را بررسی کنید. از جمله خدماتی که نبض نت ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

نبض نت یکی از بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 در زمینه ارائه خدمات به مشتری می باشد که به واسطه نیروی جوان، خلاق و کارآمد توانسته یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. جهت سئو سایت های مختلف نیز می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مجموعه نبض نت بهره مند شوید.

طراحی سایت اختصاصی

وب سایت های اختصاصی به سایت هایی گفته می شود که دارای امکانات خاصی می باشند که نمی توان در وب سایت های وردپرسی آن ها را پیاده سازی کرد. در صورتی که برای سایت خود امکانات خاصی را در نظر گرفته اید می توانید در این زمینه با طراحان سایت نبض نت مشورت کنید تا اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید. برخی از امکانات قابل پیاده سازی در سایت های وردپرسی می باشند در نتیجه نیازی به هزینه اضافه و طراحی سایت اختصاصی نمی باشد.

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی از دیگر خدماتی می باشد که مجموعه نبض نت ارائه می دهد. این طراحی می بایست همراه با خلاقیت بسیار بالا، طراحی زیبا و کارآمد باشد. در این صورت می توان گفت که وب سایت شما منحصر به فرد است. در صورتی که سایت دارای خلاقیت نباشد ممکن است مشابه دیگر سایت های وردپرسی شود که ظاهر مناسبی ندارد. نمونه کارهای وردپرسی نبض نت را می توانید در وب سایت این مجموعه مشاهده کنید.

مزایای شرکت نبض نت

 • امکان طراحی سایت به صورت اختصاصی و یا وردپرسی
 • پشتیبانی تمامی سایت ها، یکسال به صورت کاملا رایگان
 • نمونه کارها متعدد در زمینه کاری مختلف
 • رضایت مشتریان از سایت های طراحی شده
 • طراحی زیبا، منحصر به فرد، ریسپانسیو و خلاقانه

شرکت طراحی سایت وب سیما

شرکت طراحی سایت وب سیما

شرکت طراحی سایت وب سیما

از دیگر بهترین شرکت های طراحی سایت در سال 1401 می توان به وب سیما اشاره داشت. این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت ها می باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است و لوکیشن آن نزدیکی نبض نت می باشد. این مجموعه با بهره گیری از متخصصین توانمند و خلاق توانسته است در حوزه طراحی سایت اختصاصی و یا وردپرسی حرفی برای گفتن داشته باشد. وب سیما از طریق تولید محتوا توانسته است خود را به خوبی به مشتریان معرفی کند و یک شرکت در حوزه سئو سفید می باشد.

خدمات شرکت وب سیما

 • طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی و سئو سایت
 • طراحی بنر تبلیغات برای شرکت های مختلف
 • طراحی اپلیکیشن موبایل همراه باسایت
 • تولید محتوای یونیک
 • طراحی استارت آپ و برندینگ

مزایای شرکت وب سیما

 • سئو استاندارد و سفید
 • تیم پشتیبانی 24 ساعته
 • طراحی خلاقانه و بروز
 • طراحی سایت اختصاصی و ریسپانسیو
 • مشاوره رایگان جهت طراحی سایت

معایب شرکت وب سیما

 • تعرفه طراحی سایت بالا نسبت به خدماتی که ارائه می دهد
 • بارگیری فونت ها همراه با تاخیر می باشد
 • در برخی از سایت های طراحی شده مشکل ریسپانسیو وجود دارد
 • در برخی از سایت ها منو در سمت چپ طراحی شده است

شرکت طراحی سایت همیار توسعه

شرکت طراحی سایت همیار توسعه

شرکت طراحی سایت همیار توسعه

از دیگر شرکت های برتر در زمینه طراحی سایت در سال 1401 می توان به همیار توسعه اشاره داشت که قدمت چندانی ندارد و از سال 1394 شروع به کار کرده است. این شرکت با یاری همیار وردپرس فعالیت خود را آغاز کرده است و عموما برای طراحی سایت های خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کند. به همین دلیل انتظار ایجاد امکانات خاص برای وب سایت خود توسط همیار توسعه را نداشته باشید. چرا که وردپرس برای پیاده سازی امکانات دارای محدودیت می باشد. در صورتی که به دنبال وب سایت وردپرسی هستید می توانید از همیار توسعه کمک بخواهید.

خدمات شرکت همیار توسعه

 • طراحی انواع سایت‌های وردپرس
 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی فروشگاه اینترنتی
 • طراحی اپلیکیشن‌های موبایل
 • تولید محتوا
 • ارائه خدمات سئو

مزایای شرکت همیار توسعه

 •  طراحی سایت ارزان، شرکتی، شخصی و …
 •  تعرفه ثابت و مشخص شده در سایت
 •  پشتیبانی مطلوب
 • مشاوره رایگان
 •  بهینه‌سازی سایت
 •  آموزش به مشتریان برای مدیریت سایت

معایب شرکت همیار توسعه

 • عدم استفاده از قالب‌های اختصاصی برای طراحی سایت با وردپرس، به‌گونه‌ای که فقط با قالب‌های آماده وردپرسی سایت‌ها را طراحی می‌کنند.
 • کدها معمولاً بهینه نیستند.
 •  عدم رعایت فونت در طراحی سایت
 •  توجه نکردن به رابط کاربری
 • عدم داشتن خلاقیت کافی و تشابه وب سایت های طراحی شده توسط همیار توسعه

شرکت طراحی سایت وب 24

شرکت طراحی سایت وب 24

شرکت طراحی سایت وب 24

بر اساس بررسی ها می توان شرکت وب 24  را نیز جزو دسته بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 قرار داد. دلیل آن ها خدمات گسترده ای است که به مشتریان خود ارائه داده است. از جمله سایت هایی که توسط وب 24 طراحی شده است می توان به آزانس گردشگری آمیتس اشاره داشت. این شرکت به دلیل ترافیک زیاد پروژه های خود در پاسخ به تیکت های ارسالی عملکرد خوبی نداشته است. اما می توان مواردی مانند خلاقیت در طراحی، استفاده از کدهای بهینه شده و مشاوره صحیح را در زمره خدمات منحصر به فرد مجموعه وب 24  قرار داد. در صورتی که قصد طراحی سایت دارید می توانید در ابتدا مزایای هر شرکت را بررسی کنید و با توجه به قیمتی که ارائه می دهند مناسب ترین شرکت را برگزینید.

مزایای شرکت وب 24

 • تحلیل نیاز مشتری و ارائه مشاوره مناسب
 • آموزش های متعدد در زمینه دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی ریسپانسیو وب سایت
 • خلاقیت در طراحی ظاهر سایت

معایب شرکت وب 24

 • پشتیبانی ضعیف در پاسخدهی به تیکت
 • هزینه های بالای طراحی سایت و سئو
 • اغلب طراحی سایت ها اختصاصی هستند که هزینه زیادی را می طلبد

شرکت طراحی سایت وب وان

شرکت طراحی سایت وب وان

شرکت طراحی سایت وب وان

به جرات می توان گفت یکی از شرکت های بزرگ در زمینه طراحی سایت وب وان می باشد که جزو قدیمی ترین سایت ها نیز می باشد. وب وان از سال 1387 شروع به کار کرده است و موسس آن اقای بهنام رندی می باشد. این شرکت عموما در زمینه طراحی سایت اختصاصی فعالیت می کند و به همین دلیل هزینه بالایی را برای طراحی سایت دریافت می کند. در صورتی که دارای امکانات خاصی برای وب سایت خود می باشید می توانید برای طراحی سایت خود از مجموعه وب وان کمک بخواهید. از وب سایت های معتبر ی که مجموعه وب وان آن ها را طراحی کرده است می توان به وب سایت لبنیاتی دامداران، وب سایت دانشکده علوم پزشکی، وب سایت شهرداری پرند و ... اشاره داشت.

مزایای شرکت وب وان

 • تجربه بالا در زمینه طراحی سایت
 • نمونه کارهای قوی
 • دانش بنیان

معایب شرکت وب وان

 • هزینه بالا در ازای طراحی سایت
 • طراحی سایت اختصاصی

شرکت طراحی سایت ایران سایت

شرکت طراحی سایت ایران سایت

شرکت طراحی سایت ایران سایت

از دیگر وب سایت هایی که دارای قدمت بالایی می باشد و جزو بهترین شرکت طراحی سایت محسوب می شود می توان به ایران سایت اشاره داشت. این شرکت از سال 1379 شروع به کار کرده است و تاکنون بیش از 500 نمونه کار در زمینه طراحی سایت و سئو دارد. این شرکت را می توان بزرگترین شرکت طراحی سایت در تهران دانست که قدمت آن به بیش از 20 سال می رسد. در صورتی که تجربه کاری برایتان مهم است می توانید به شرکت ایران سایت مراجعه کنید و وب سایت مورد نظر خود را طراحی کنید. از مهم ترین سایت هایی که توسط ایران سایت طراحی شده است می توان به دیاکو، ظریف بار و ... اشاره داشت.

خدمات شرکت ایران سایت

 • طراحی سایت‌های شرکتی
 • طراحی سایت شخصی
 • ارائه خدمات بهینه‌سازی و سئو
 • ساخت اپ

مزایا شرکت ایران سایت

 •  وجود تعرفه مشخص در طراحی سایت
 •  داشتن سابقه بالا
 •  طراحی سایت رسپانسیو
 • پشتیبانی خوب

معایب شرکت ایران سایت

 • عدم طراحی خلاقانه
 •  به‌هم‌ریختگی تصاویر در حالت رسپانسیو
 •  عدم خلاقیت در طراحی منو
 •  برخی از سایت‌ها نسخه موبایل ندارند
 •  عدم وجود کیفیت تصاویر مناسب
شرکت طراحی سایت سه سوت وب

شرکت طراحی سایت سه سوت وب

از دیگر شرکت های برتر در زمینه طراحی سایت شرکت سه سوت وب می باشد. شرکت سه سوت وب در زمینه سئو و بهینه سازی سایت با بهره گیری از متخصصین با تجربه و ارائه مشاوره توانسته است در زمینه کاری خود پیشرفت چشمگیری داشته باشد. وب سایت هایی که توسط مجموعه سه سوت وب طراحی شده اند و جزو نتایج برتر می باشند می توان به پارس استیل، مهر آفرین، متین پرده و ... اشاره داشت.

شرکت طراحی سایت دارکوب

شرکت طراحی سایت دارکوب

شرکت طراحی سایت دارکوب

دارکوب طراحی سایت خود را به زبان php  و با تکنولوژی های روز دنیا انجام و در سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است. خط مشی دارکوب ارائه خدمات طراحی سایت، سئو و هاستینگ با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن است تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان خود را فراهم آورد. دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد و دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور و مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

مجموعه دارکوب در زمینه طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی و سئو سایت فعالیت می کند. پیش از بستن قرارداد حتما نمونه کارهای این شرکت را مشاهده کنید و در صورت نیاز مشاوره های لازم را دریافت کنید. این مجموعه با وجود اینکه مقرون به صرفه می باشد اما نظر ریسپانسیو بودن وب سایت ها و تجربه کاربری نسبت به دیگر شرکت ها ضعیف تر است.

معیارهای انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب چیست؟

تعداد شرکت هایی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند روزانه در حال افزایش است اما تنها بخشی از آن ها توانسته اند به محبوبیت دست پیدا کنند. تنها تعداد کمی از این شرکت ها صرفا به دلیل خدماتی که به کارفرما ارائه می دهند می توانند در این رقابت یکی از بهترین ها باشند. اما چگونه می توان یک شرکت مناسب انتخاب کرد تا با خیالی آسوده کار را به مجموعه سپرد؟ در نظر داشته باشید که قرار است با شرکت مورد نظر حداقل یک سال در ارتباط باشید بنابراین اولویت انتخاب خود را بر نحوه ارائه خدمات و احترام به مشتری قرار دهید. لیستی که با استفاده از آن به ترتیب می توانید شرکت ها را بررسی کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید به شرح زیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 • داشتن نمونه کارهای متعدد و متنوع
 • قوی بودن نمونه کارها از نظر تجربه کاربری
 • قوی بودن نمونه کارها در نسخه موبایل و ریسپانسیو بودن آن
 • سریع بودن سرعت بارگزاری سایت های طراحی شده
 • استفاده از هاست پرسرعت و با کیفیت برای وب سایت های طراحی شده
 • داشتن نمونه کارهای موجود در نتایج برتر گوگل
 • قراردادی منصفانه از نظر کیفیت خدمات و هزینه طراحی سایت
 • داشتن پشتیبانی خوب و راهنمای 24 ساعته
 • استفاده از پوسته ها و افزونه های معتبر برای سایت

در این مقاله سعی داشتیم ب معرفی بهترین شرکت طراحی سایت در سال 1401 شما را در انتخاب مناسب ترین گزینه یاری کنیم. شما عزیزان می توانید با بررسی مزایا و معایب هریک از شرکت ها به یک نتیجه ی کلی و انتخاب مناسب دست پیدا کنید. اگر شرکت مورد نظر شما دارای مشاوره رایگان می باشد بهتر است پیش از اینکه تصمیم خودر ا بگیرید با شرکت مورد نظر مشاوره ای داشته باشید. این مشاوره می تواند دید شما را نسبت به روند طراحی سایت بازتر کند. صحبت با مشتریانی که با شرکت انتخابی شما همکاری داشته اند می تواند شما را در این زمینه کمک کند.  ترجیحا شرکتی را انتخاب کنید که در زمینه سئو نیز قوی باشد تا در صورت نیاز سئو سایت خود را نیز بتوانید به شرکت مورد نظر بسپارید.

برای سفارش یک طراحی سایت حرفه ای چکار کنیم؟

عموما صاحبین کسب و کار ها زمانی که وارد فعالیت مجازی می شوند به دنبال طراحی سایتی هستند که منحصر به فرد باشد. اولین نکته در مورد طراحی سایت بودجه ای است که برای وب سایت خود در نظر گرفته اید. اگر می خواهید در این زمینه هزینه زیادی را صرف کنید و امکانات خاصی را برای طراحی در نظر دارید بهتر است به سراغ شرکتی بروید که در زمینه طراحی سایت اختصاصی فعالیت می کند و می تواند امکانات مد نظر شما را بر روی سایت پیاده سازی کند. همانطور که می دانید وب سایت های اختصاصی به دلیل اینکه از ابتدا کدنویسی می شوند هزینه بالایی را نیز می خواهند.

در صورتی که به دنبال یک وب سایت معقول مانند بسیاری از وب سایت ها هستید و نمی خواهید امکانات خاص پیاده سازی کنید و در عین حال به دنبال یک ظاهر شیک و منحصر به فرد هستید می بایست شرکتی را انتخاب کنید که در زمینه طراحی سایت و ایجاد وب سایت های مختلف خلاق می باشد. بنابراین از شرکتی که نمونه کارهای آن مشابه هم هستند دوری کنید.

در نظر داشته باشید که وب سایت شما اعتبار فروشگاه شما را نشان می دهد. بسیاری از شرکت های کوچک با همین وب سایت توانسته اند در میان رقبا به یکی از بهترین ها تبدیل شوند. در صورتی که دارای تجارت بین المللی هستید و می خواهید وب سایت شما توسط افرادی که خارج از کشور می باشند نیز قابل استفاده باشد می بایست از وب سایت های دو زبانه استفاده کنید. برخی از شرکت ها مانند نبض نت در زمینه طراحی سایت دو زبانه نیز فعالیت می کنند که می توانید برای افزودن زبان به سایت مورد نظر خود از مشاورین این مجموعه کمک بخواهید.

قیمت طراحی سایت در سال 1401

قیمت طراحی سایت به طور گسترده ای متفاوت است. اگر با شرکت هایی که در بخش های پیشین اشاره شد تماس داشته باشید متوجه می شوید که هزینه طراحی سایت در هر شرکتی متنوع است. عمده ترین دلیل این امر نیز این است که خدماتی که شرکت ها ارائه می دهند با هم تفاوت دارد. بنابراین پیش از تصمیم گیری برای انتخاب ارزان ترین شرکت طراحی سایت می بایست خدمات هریک از شرکت ها را بررسی کنید. به طور کلی در کنار وب سایت های بزرگ، هنوز هم هستن شرکت هایی که عنوان شرکت طراحی سایت را یدک می کشند اما هنوز هم نتوانسته اند یک وب سایت تکنیکال ارائه دهند.

اما قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

عوامل زیر را برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر ریز به ریز مورد بررسی قرار دهید:

 • رعایت اصول کدنویسی بر طبق استانداردهای بین المللی
 • استفاده از تکنولوژی های روز دنیا
 • امکاناتی مانند فروشگاه آنلاین، درگاه پرداخت معتبر، سیستم پنل کاربری آسان و ...
 • سرویس میزبانی معتبر
 • دامنه های معتبر
 • بهینه سازی سایت برای گوگل و موتورهای جستجو

پس از این موارد می توانید برای انتخاب یک شرکت مناسب اقدام کنید. در نظر داشته باشید همواره هزینه کمتر نمی تواند تضمین کننده کیفیت سایت باشد و در عین حال هزینه بالا نیز در برخی موارد نیاز نیست. چرا که برخی از وب سایت ها با امکانات مورد نظر کارفرما به راحتی در وردپرس قابل پیاده سازی می باشند و نیازی به هزینه اضافه و طراحی سایت اختصاصی نمی باشد.

[toc]
سفارش طراحی سایت در نبض نت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *