آموزشی

آموزش کسب درآمد دلاری از طراحی سایت در ایران

کسب درآمد دلاری از طریق طراحی سایت در ایران

چگونه با طراحی سایت درآمد دلاری داشته باشیم؟

اگر شما نیز در ایران مهارت طراحی سایت را به نحوه احسنت میدانید و میخواهید با استفاده از این مهارت درآمد دلاری داشته باشید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

pouria sadeghlou

نویسنده: پوریا صادق لو

شنبه, 17 بهمن۱۴۰2 ساعت 13:۰۰

0 دقیقه
زمان مطالعه
کسب درآمد دلاری از طریق طراحی سایت در ایران

کسب درآمد دلاری با استفاده از مهارت هایی که دارید می تواند یک مورد جذاب برای هر فردی باشد. یکی از این مهارت ها که می توان با آن درآمد دلاری داشت زمینه طراحی سایت می باشد. اگر شما نیز به فکر کسب درآمد دلاری با استفاده از طراحی سایت افتاده اید به شما تبریک می گوییم چون مقاله ای که پیش روی شماست دقیقا همان چیزی است که انتظارش را دارید.

کسب درآمد از طراحی سایت در ایران به سادگی برای هر فرد امکان پذیر است اما کسب درآمد دلاری از طراحی سایت و همکاری با شرکت ها و افراد در خارج از کشور می تواند یک مورد به خصوص باشد.

کسب درآمد دلاری یک طراح سایت فقط منوط به طراحی یک سایت برای یک مشتری در خارج از کشور نمی باشد و شاخه های بیشتری دارد. حال که یک طراح سایت هستید و این مهارت را به خوبی میدانید می توانید روش های متفاوتی را برای کسب درآمد دلاری تست کنید و از چندین روش درآمد داشته باشید.

تمام این روش هایی که برای شما آورده ایم مختص به درآمد دلاری نبوده و شما در ایران نیز می توانید با استفاده از آن ها درآمد ریالی نیز داشته باشید.

قبل از صحبت درباره آموزش کسب درآمد دلاری از طراحی سایت در ایران باید به چند مورد دیگر بپردازیم و خالی از لطف نیست تا این موارد را نیز شما بدانید.

کسب درآمد دلاری از طراحی سایت وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی؟

یکی از سوال هایی که همواره طراحان سایت از ما می پرسند این است که کدام یک موفق تر خواهند بود. آیا برای کسب درآمد دلاری از طراحی سایت حتما باید کدنویسی بدانند یا با وردپرس نیز می توان درآمد دلاری داشت؟

جواب این سوال بسیار ساده است، بله. 

وردپرس به عنوان یک cms جهانی در خدمت طراحان است و سایت های بزرگی نیز بر مبنای همین وردپرس ساخته شده اند. کافی است با مراجه به مقاله مزایا و معایب طراحی سایت با وردپرس و مطالعه آن بیشتر با این cms دوست داشتنی آشنا شوید. از آنجایی که در مقاله ذکر شده مفصل راجع به وردپرس نوشته شده است از توضیحات اضافی راجع به آن خودداری می کنیم. 

پس حتما نیازی نست که با زبان های پایتون، php آشنا باشید برای درآمد دلاری. شما می توانید با طراحی سایت وردپرس نیز درآمد کسب کنید اما باید توجه داشته باشید که میزان درآمدی که یک برنامه نویس php یا پایتون دارد با یک طراح سایت وردپرس متفاوت خواهد بود.

درادامه به میزان درآمد هر یک از این طراحان سایت وردپرس و اختصاصی نیز اشاره خواهیم کرد.

میزان درآمد دلاری طراح سایت

بسته به مهارت طراح سایت و فناوری هایی که در ساخت سایت استفاده می کند درآمد نیز متغییر است. در بازارهای جهانی افراد بیشتری برای رقابت وچود دارند که باید از نظر کیفیت و قیمت با آنها رقابت کنید تا پروژه طراحی سایت را بگیرید. 

اما چیزی که واضح است به شرح زیر است:

  • میزان درآمد یک طراح سایت وردپرس در سال: از 50 هزار دلار سالیانه
  • میزان درآمد یک طراح سایت اختصاصی با پایتون جنگو: از 80 هزار دلار سالیانه
  • میزان درآمد یک طراح سایت اختصاصی با php لاراول: از 75 هزار دلار سالیانه
  • میزان درآمد یک طراح سایت فول استک: از 90 هزار دلار سالیانه
  • میزان درآمد طراح Ui\UX: از 70 هزار دلار سالیانه

این درآمد کاملا بستگی به مهارت شما دارد و درآمد هرکس با شخص دیگر با میزان کاری که میتواند انجام دهد افزایش یا کاهش می یابد.

انواع روش های کسب درآمد دلاری از طراحی سایت

همانطور که در ابتدای مقاله نیز عنوان کردم در صورتی که شما مهارت طراحی سایت را را بدانید و به یک طراح حرفه ای تبدیل شوید می توانید با روش های مختلف برای خود کسب درآمد دلاری کنید. در زیر قصد داریم تا تعدادی از این روش ها را برای شما شرح دهیم.

کسب درآمد دلاری از طراحی سایت وردپرس

اولین و پرطرفدارین راه کسب درآمد دلاری که بسیار زود بازده است گرفتن پروژه در خارج از کشور است که با انجام دادن آن پروژه را تسویه کرده و به سرعت به درآمد دلاری برسید. 

کسب درآمد دلاری از افزونه نویسی برای وردپرس

یکی دیگر از روش های کسب درآمد دلاری می تواند نوشتن افزونه نویسی باشد. افزونه نویسی برای وردپرس می تواند یکی از راه های بسیار پرسود باشد. بسیاری از سایت هایی که در جهان طراحی شده است وردپرس هستند از این رو بیشتر تمایل دارند تا بجای انتقال از وردپرس به کد نویسی اختصاصی با افزونه نویسی کار خود را گسترش دهند.

اگر بتوانید نیازسنجی انجام دهید می توانید با نوشتن افزونه های بسیار کاربردی در وردپرس آن را در ابعاد بسیار بالا به فروش برسانید. اینگونه که یک بار شما یک افزونه را طراحی کرده اید ولی بارها فروخته اید.

برای فروش افزنه وردپرس می توانید از سایت themeforest استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که این سایت ایران را در لیست تحریم های خود قرار داده است. شما می توانی با استفاده از سایت های واسط شروع به کسب درآمد از این سایت کنید.

کسب درآمد از طریق طراحی قالب سایت

این روش نیز مانند افزونه نویسی می باشد و شما می توانید با نوشتن قالب وردپرس می توانید آن را در ابعاد بزرگ به فروش برسانید که می تواند بسیار پرسود باشد.

برای این روش نیز می توانید از سایت تم فارست اقدام کنید که یک سایت مرجع در زمینه فروش قالب می باشد.

البته نوشتن قالب سایت فقط مرتبط با وردپرس نیست. شما می توانید قالب های html نیز بنویسید. برای افزایش مهارت های خود در زمینه html و cms می توانید با مراجه به بلاگ بهترین پروژه های HTML و CSS مقدماتی و مطالعه ی آن مهارت خود را افزایش دهید.

کسب درآمد از ادمینی سایت

بسیاری از سایت های پرطرفدار دنیا نه توسط یک فرد بلکه توسط چند نفر که به آن ادمین سایت گفته می شود اداره می شود. حال شما کافی است با داشتن مهارت ادمینی سایت پا به این عرصه بگذارید. اگر در رابطه با ادمینی سایت اطلاعاتی ندارید می توانید در دوره ادمینی سایت نبض نت شرکت کنید و مهارت خود را افزایش دهید.

کسب درآمد دلاری از تولید محتوا

چه چیزی یک سایت را زنده نگه می دارد؟ بله درست است، تولید محتوا. این تولید محتوا سایت است که آن را زنده نگه می دارد. یک سایت بدون محتوا یک سایت مرده است. 

یکی دیگر از روش های کسب درآمد دلاری که می خواهیم به شما معرفی کنیم تولید محتوا برای سایت ها است.

در سایت های مختلفی می توانید عضو شوید و با استفاده از آن ها پروژه دلاری تولید محتوا دریافت کنید. از جمله این سایت ها می توان به آپورک، فریلنسر و ... اشاره کرد.

کسب درآمد دلاری از تبلیغات گوگل در سایت

قطعا تا به امروز تجربه این را داشته اید که وارد سایتی بشوید و متجه تبلیغات درون آن سایت بشوید. تبلیغات در سایت های خارجی را در اکثر موارد گوگل انجام می دهد.

اگر شما نیز یک سایت با زبان انگلیسی بالا بیاورید و با استفاده از تولید محتوا بازدید سایت خود را افزایش دهید می توانی با بنر تبلیغاتی درون سایت خود کسب درآمد دلاری از طریق سایت برای خود ایجاد کنید. 

کسب درآمد دلاری از فروش سایت

کسب درآمد دلاری از طریق فروش سایت از تمام موارد ذکر شده آسان تر است. شما باید با استفاده از مهارت طراحی سایت یک سایت طراحی کنید و آن را به بهترین نحو درست کنید. 

حال کافی است با ثبت نام در سایت flippa سایت خود را به صورت دلاری به فروش برسانید.

کسب درآمد دلاری از فروش بک لینک

یکی دیگر از روش های کسب درآمد دلاری از طریق طراحی سایت می تواند فروش بک لینک باشد. 

شما می توانید سایت خود را بعد از طراحی سئو کرده و با افزایش بازدید و دامین آتوریتی اقدام به فروش بک لینک از طریق سایت خود بکنید.

کسب درآمد دلاری از همکاری در فروش

حتما نام همکاری در فروش به گش شما خورده است. می توانید از طریق سایت های همکاری در فروش خارجی با طراحی سایت فروشگاهی که قبلا درست کرده اید اقدام  به فروش محصولات به عنوان واسط می کنید. در این روش شما به واسطه هر میزان فروش درصد دریافت خواهید کرد. 

محتوای جدول

سفارش طراحی سایت در نبض نت

1 نظر در “آموزش کسب درآمد دلاری از طراحی سایت در ایران

  1. عسل گفت:

    البته روش های دیگه ای هم برای کسب درآمد دلاری در ایران وجود داره. مثلا آموزش طراحی سایت در یوتیوب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *